ایساج خرید شارژ مستقیم ایرانسل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم ایرانسل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید شارژ مستقیم ایرانسل

شارژ ایرانسل
شارژ ایرانسل
شارژ ایرانسل
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

کد دستوری شارژ ایرانسل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور ایرانسل

شارژ مستقیم ایرانسل
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه بیرون شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 119 ریال اعتباری : صفحه‌ای 136 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 252 ریال اعتباری : صفحه‌ای 294 ریال
نوع خدمات : اینترنت تعرفه عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل

این روزها داشتن یک گوشی و احتمالا یکی دو تا سیم کارت اصلا عجیب نیست و از میان اپراتورهای مختلفی که سیم کارت ارائه می‌دهند، حتما با اپراتور ایرانسل آشنا هستید. ایرانسل در تلاشی مداوم برای ارائه‌ی محصولات و خدماتی نوآورانه، توانسته است یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای کشور باشد. در ادامه این ایساج بیشتر در خصوص اپراتور ایرانسل، تعرفه سیم کارت ایرانسل، پوشش سیم کارت ایرانسل و غیره صحبت خواهیم کرد.

 ایرانسل

معرفی اپراتور ایرانسل

شرکت ایرانسل از سال 1386 سیم‌کارت‌های خود را در شهرهای بزرگ ایران توزیع کرد و توانست به مدت 6 سال متوالی به عنوان برترین عرضه‌کننده‌ی خدمات ارتباطی شناخته شود. سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل امروزه به خاطر اینترنت پرسرعت و سایر ویژگی‌ها و خدمات این اپراتور بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در واقع ایرانسل اولین اپراتوری است که سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه کرد.

خدمات ایرانسل، برترین عرضه کننده‌ی خدمات ارتباطی کشور علاوه بر راه‌اندازی سرویس اینترنت همراه 4G شامل مواردی همچون ارائه‌ی اینترنت نسل چهارم ثابت (TD-LTE)، ارائه‌ی گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت خانگی و اداری و همینطور آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) می‌شود.

(مشترکین سیم کارت‌های همراه اول می‌توانند برای خرید شارژ مستقیم همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول به سایت ایساج مراجعه کنید.)

سیم کارت ایرانسل چیست

ایرانسل، یکی از شرکت‌های خدمات ارتباطی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است. این اپراتور سیم کارت‌های دائمی و اعتباری را به مشتریان خود عرضه می‌کند و خدمات ایرانسل نیز شامل مواردی همچون اینترنت پرسرعت 4.5G، اینترنت ثابت، تلویزیون اینترنتی و غیره می‌شود.

تعرفه سیم کارت ایرانسل به طور پیش‌فرض برای سیم کارت‌های دائمی، اعتباری یا پیام‌رسان ایرانسل مشخص شده است و هزینه‌ها طبق تعرفه سیم کارت ایرانسل محاسبه می‌شود. با این حال مشترکین سیم کارت‌های ایرانسل می‌توانند با خرید بسته های مکالمه، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. تعرفه پایه ایرانسل به این صورت است:

 • تماس داخل و خارج از شبکه برای سیم کارت دائمی (0.99 تومان/ثانیه) و سیم کارت اعتباری (1.49 تومان/ثانیه)
 • پیامک فارسی برای سیم کارت دائمی (11.9 تومان) و سیم کارت اعتباری (13.6 تومان)
 • پیامک انگلیسی برای سیم کارت دائمی (25.2 تومان) و سیم کارت اعتباری (29.4 تومان)

(برای خرید شارژ مستقیم رایتل و خرید بسته اینترنت رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

خط ایرانسل

پوشش سیم کارت ایرانسل

داشتن سیم کارت بدون امکان برقراری تماس، ارسال پیامک یا اتصال به اینترنت پرسرعت چندان ارزشی ندارد. بنابراین هم است که آنتن دهی ایرانسل یا سایر سیم کارت‌های مورد نظر خود را نیز بررسی کنید. پوشش دهی سیم کارت ایرانسل بسیار جامع است و مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی اپراتور ایرانسل می‌توانند در اکثر شهرها و جاده‌ها به آنتن دهی ایرانسل دسترسی داشته باشند. مناطق تحت پوشش ایرانسل را می‌توانید در سایت ایرانسل چک کنید.

ایرانسل تلاش کرده است تا گسترده‌ترین پوشش سیم کارت ایرانسل را در کشور فراهم کند تا مشترکین اپراتور ایرانسل بتوانند در هر کجا که هستند به خدمات اینترنتی و غیره دسترسی داشته باشند. با این حال لازم به ذکر است که آنتن دهی ایرانسل به صورت نسبی مشخص شده است و ممکن است در برخی مناطق با مغایرت جزئی همراه باشد. پیشنهاد می‌کنیم از صفحه کدهای دستوری ایرانسل بازدید کنید.

(مشترکین سیم کارتهای شاتل می‌توانند برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل و خرید بسته اینترنت شاتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

مزایای استفاده از سیم کارت ایرانسل

اپراتور ایرانسل برای مشترکین سیمکارت‌های دائمی و اعتباری خود در شبکه ایرانسل خدمات گسترده‌ای ارائه داده است و توانسته تا حد زیادی رضایت مشترکین خود را جلب کند. اپراتور ایرانسل دارای سریع‌ترین شبکه اینترنت است که با فعالسازی اینترنت ایرانسل و اتصال به اینترنت پرسرعت ایرانسل می‌توانید کارهای خود را سریع‌تر و اسان‌تر انجام دهید. پوشش‌دهی گسترده در تمام شهرها و روستاهای کشور و بعلاوه در خیابان یا جاده نیز از مزایای استفاده از سیم کارت ایرانسل است. امکان فعالسازی رومینگ ایرانسل و استفاده از خدمات این سیم کارت در خارج از کشور نیز وجود دارد.

شما همچنین می‌توانید با خدمات ایرانسل من، ایرانسل من برای آیفون و اندروید و سایر روش‌ها از جمله قطع مصرف اینترنت آزاد ایرانسل، لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل و غیره حساب خود را مدیریت کنید و برای خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل یا شارژ مستقیم ایرانسل به وب سایت ایساج مراجعه کنید.

همچنین طرح‌های تشویقی متنوغ و تخفیف‌های ویژه‌ای که اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود ارائه می‌دهد، یا امکان تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل، استفاده از سیم کارت ایرانسل را مقرون به صرفه می‌سازد. در نهایت اینکه شرکت ایرانسل با ارائه‌ی امکان پشتیبانی در تمام روزهای هفته، مشکلات مشترکین خود را برطرف می‌کند و می‌توانید از خدمات پشتیبانی اپراتور ایرانسل بهره‌مند شوید.

(اگر سیم کارت آپتل دارید برای خرید شارژ مستقیم آپتل و همینطور بسته اینترنت آپتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

قیمت سیم کارت ایرانسل

خدمات شارژ و اینترنت اپراتور ایرانسل

همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، اپراتور ایرانسل خدمات متنوعی به مشترکین خود ارائه می‌دهد. روش‌های متنوع تهیه‌ی بسته‌های اینترنت و شارژ سیم کارت ایرانسل نیز در اختیار مشترکان قرار گرفته است که ساده‌ترین روش آن رجوع به سایت ایساج است. شما همچنین می‌توانید با استعلام شارژ باقی مانده ایرانسل و کد استعلام مانده اینترنت ایرانسل بر حساب خود کنترل بیشتری داشته باشید یا در صورت لزوم شارژ اضطراری ایرانسل تهیه کنید.

اپراتور ایرانسل اینترنت پرسرعت را ارائه می‌کند که می‌توانید بسته به نیاز خود از میان بسته‌های مختلف تهیه کنید. بعلاوه ایرانسل شارژ ساده‌ای دارد که از سایت ایساج به راحتی شارژ مستقیم خود را تهیه کنید. انتقال شارژ خط به خط ایرانسل نیز برای مشترکین این سیمکارت‌ها وجود دارد.

(برای فعالسازی کد دستوری آوای انتظار ایرانسل از این صفحه دیدن کنید.)

قیمت سیم کارت ایرانسل

همانطور که گفتیم شرکت ایرانسل سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ارائه می‌دهد و شبکه ایرانسل بسیار گسترده است تا بتوانید در هر کجا به آنتن دهی ایرانسل و خدمات اینترنت آن دسترسی داشته باشید. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به امکان فعالسازی پیامگیر صوتی ایرانسل، سرویس پشت خطی ایرانسل، سرویس اطلاع از تماس های از دست رفته ایرانسل و غیره اشاره کرد.

اگر به فکر تهیه‌ی خط ایرانسل هستید، باید ابتدا نوع خط ایرانسل خود را در نظر داشته باشید. معمولا قیمت سیم کارت ایرانسل اعتباری از قیمت سیم کارت ایرانسل دائمی کمتر است با این حال در ادامه بیشتر در مورد انواع خط ایرانسل صحبت می‌کنیم.

(در مورد سرویس ردیابی سیم کارت ایرانسل بیشتر بدانید.)

خط ایرانسل اعتباری

سیم کارت ایرانسل اعتباری در سه نوع مختلف قابل تهیه است:

 • سیم کارت اعتباری پایه که با 5 گیگابایت اینترنت هدیه‌ی 5 ماهه، 60 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار 3 ماه، 60 پیامک رایگان و همینطور 500 تومان اعتبار اولیه ارائه می‌شود.
 • سیم کارت اعتباری سیمین ایرانسل با 5 گیگابایت اینترنت هدیه 5 ماهه، 4 گیگابایت اینترنت هدیه ویژه، 60 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار 3 ماه، 60 پیامک رایگان و 500 تومان اعتبار اولیه ارائه می‌شود.
 • سیم کارت ویژه مودم اینترنت ثابت TD-LTE

(در ایساج با نحوه خرید شارژ ایرانسل برای دیگران آشنا شوید.)

خط ایرانسل دائمی

سیم کارت‌های دائمی ایرانسل تنوع بالایی دارند و شامل سیم کارت ایرانسل با پیش شماره‌ی 0900، سیم کارت دائمی پایه، سیم کارت دائمی سیمین، سیم کارت دائمی زرین، سیم کارت دائمی حرفه‌ای بلورین، درین، سیمین و زرین می‌شود. شرکت ایرانسل با طیف گسترده‌ای از سیم کارت‌ها و خدمات و پیشنهادات توانسته توجه زیادی به خود جلب کند. قیمت خط ایرانسل دائمی نیز با توجه به نوع سیم کارت انتخابی شما متغیر است.

(از مطلب راهنمای سوزاندن سیم کارت ایرانسل بازدید کنید.)

قیمت سیم کارت ایرانسل

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!