خدمات اپراتور ایرانسل

سایت ایرانسل

شارژ مستقیم ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل به این صفحه مراجعه کنید. با وارد کردن شماره همراه خود و یا فردی که قصد خرید شارژ ایرانسل برای ایشان را دارید می‌توانید مبلغ شارژ را انتخاب و سپس برای پرداخت صورت حساب به درگاه بانکی متصل شوید. مبلغ پرداخت شده بلافاصله به حساب شماره ایرانسل شما منظور خواهد شد.

ایساج نماینده رسمی ایرانسل

بسته اینترنت ایرانسل

برای خرید بسته اینترنت ایرانسل نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. در این صفحه ابتدا با وارد کردن شماره ایرانسل خود و یا فردی که قصد خرید بسته اینترنت ایرانسل را برای ایشان دارید، مدت بسته‌های بسته اینترنت ایرانسل مدنظر را انتخاب و سپس برای پرداخت هزینه بسته اینترنت ایرانسل به درگاه پرداخت متصل شوید. بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه بسته ایرانسل پیامکی مبنی بر فعالسازی بسته برای شما ارسال می‌گردد.

اپراتور ایرانسل

پرداخت قبض ایرانسل

برای پرداخت مستقیم قبض ایرانسل و یا کاهش سقف بدهی خط ایرانسل خود به این صفحه مراجعه کنید. در اینجا ابتدا با وارد کردن شماره ایرانسل فردی که قصد پرداخت قبض برای ایشان را دارید وارد کرده و سپس کد پیامک شده را در محل مربوطه وارد کنید. مبلغ بدهی میاندوره یا پایاندوره را انتخاب و سپس به درگاه پرداخت متصل می‌شوید. پس از پرداخت قبض ایرانسل این اپراتور شما را با ارسال پیامکی مطلع خواهد کرد.

محصولات فیزیکی

کدهای دستوری ایرانسل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور ایرانسل

اپراتور ایرانسل
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه بیرون شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 119 ریال اعتباری : صفحه‌ای 136 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 252 ریال اعتباری : صفحه‌ای 294 ریال
نوع خدمات : اینترنت تعرفه عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

اپراتور ایرانسل

این روزها داشتن یک گوشی و احتمالا یکی دو تا سیم کارت اصلا عجیب نیست و از میان اپراتورهای مختلفی که سیم کارت ارائه می‌دهند، حتما با اپراتور ایرانسل آشنا هستید. ایرانسل در تلاشی مداوم برای ارائه‌ی محصولات و خدماتی نوآورانه، توانسته است یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای کشور باشد. در ادامه این ایساج بیشتر در خصوص اپراتور ایرانسل، تعرفه سیم کارت ایرانسل، پوشش سیم کارت ایرانسل و غیره صحبت خواهیم کرد.

 ایرانسل

معرفی اپراتور ایرانسل

شرکت ایرانسل از سال 1386 سیم‌کارت‌های خود را در شهرهای بزرگ ایران توزیع کرد و توانست به مدت 6 سال متوالی به عنوان برترین عرضه‌کننده‌ی خدمات ارتباطی شناخته شود. سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل امروزه به خاطر اینترنت پرسرعت و سایر ویژگی‌ها و خدمات این اپراتور بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در واقع ایرانسل اولین اپراتوری است که سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه کرد.

خدمات ایرانسل، برترین عرضه کننده‌ی خدمات ارتباطی کشور علاوه بر راه‌اندازی سرویس اینترنت همراه 4G شامل مواردی همچون ارائه‌ی اینترنت نسل چهارم ثابت (TD-LTE)، ارائه‌ی گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت خانگی و اداری و همینطور آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) می‌شود.

(مشترکین سیم کارت‌های همراه اول می‌توانند برای خرید شارژ مستقیم همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول به سایت ایساج مراجعه کنید.)

سیم کارت ایرانسل چیست

ایرانسل، یکی از شرکت‌های خدمات ارتباطی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است. این اپراتور سیم کارت‌های دائمی و اعتباری را به مشتریان خود عرضه می‌کند و خدمات ایرانسل نیز شامل مواردی همچون اینترنت پرسرعت 4.5G، اینترنت ثابت، تلویزیون اینترنتی و غیره می‌شود.

تعرفه سیم کارت ایرانسل به طور پیش‌فرض برای سیم کارت‌های دائمی، اعتباری یا پیام‌رسان ایرانسل مشخص شده است و هزینه‌ها طبق تعرفه سیم کارت ایرانسل محاسبه می‌شود. با این حال مشترکین سیم کارت‌های ایرانسل می‌توانند با خرید بسته های مکالمه، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. تعرفه پایه ایرانسل به این صورت است:

  • تماس داخل و خارج از شبکه برای سیم کارت دائمی (0.99 تومان/ثانیه) و سیم کارت اعتباری (1.49 تومان/ثانیه)
  • پیامک فارسی برای سیم کارت دائمی (11.9 تومان) و سیم کارت اعتباری (13.6 تومان)
  • پیامک انگلیسی برای سیم کارت دائمی (25.2 تومان) و سیم کارت اعتباری (29.4 تومان)

(برای خرید شارژ مستقیم رایتل و خرید بسته اینترنت رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

خط ایرانسل

پوشش سیم کارت ایرانسل

داشتن سیم کارت بدون امکان برقراری تماس، ارسال پیامک یا اتصال به اینترنت پرسرعت چندان ارزشی ندارد. بنابراین هم است که آنتن دهی ایرانسل یا سایر سیم کارت‌های مورد نظر خود را نیز بررسی کنید. پوشش دهی سیم کارت ایرانسل بسیار جامع است و مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی اپراتور ایرانسل می‌توانند در اکثر شهرها و جاده‌ها به آنتن دهی ایرانسل دسترسی داشته باشند. مناطق تحت پوشش ایرانسل را می‌توانید در سایت ایرانسل چک کنید.

ایرانسل تلاش کرده است تا گسترده‌ترین پوشش سیم کارت ایرانسل را در کشور فراهم کند تا مشترکین اپراتور ایرانسل بتوانند در هر کجا که هستند به خدمات اینترنتی و غیره دسترسی داشته باشند. با این حال لازم به ذکر است که آنتن دهی ایرانسل به صورت نسبی مشخص شده است و ممکن است در برخی مناطق با مغایرت جزئی همراه باشد.

(مشترکین سیم کارتهای شاتل  می‌توانند برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل و خرید بسته اینترنت شاتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

مزایای استفاده از سیم کارت ایرانسل

اپراتور ایرانسل برای مشترکین سیمکارت‌های دائمی و اعتباری خود در شبکه ایرانسل خدمات گسترده‌ای ارائه داده است و توانسته تا حد زیادی رضایت مشترکین خود را جلب کند. اپراتور ایرانسل دارای سریع‌ترین شبکه اینترنت است و با اتصال به اینترنت پرسرعت ایرانسل می‌توانید کارهای خود را سریع‌تر و اسان‌تر انجام دهید. پوشش‌دهی گسترده در تمام شهرها و روستاهای کشور و بعلاوه در خیابان یا جاده نیز از مزایای استفاده از سیم کارت ایرانسل است.

شما همچنین می‌توانید با خدمات ایرانسل من، ایرانسل من برای آیفون و اندروید و سایر روش‌ها، حساب خود را مدیریت کنید و برای تهیه‌ی آسان و سریع بسته‌های اینترنتی یا شارژ مستقیم به وب سایت ایساج مراجعه کنید. همچنین طرح‌های تشویقی متنوغ و تخفیف‌های ویژه‌ای که اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود ارائه می‌دهد، استفاده از سیم کارت ایرانسل را مقرون به صرفه می‌سازد. در نهایت اینکه شرکت ایرانسل با ارائه‌ی امکان پشتیبانی در تمام روزهای هفته، مشکلات مشترکین خود را برطرف می‌کند و می‌توانید از خدمات پشتیبانی اپراتور ایرانسل بهره‌مند شوید.

(اگر سیم کارت آپتل دارید برای خرید شارژ مستقیم آپتل و همینطور بسته اینترنت آپتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

قیمت سیم کارت ایرانسل

خدمات شارژ و اینترنت اپراتور ایرانسل

همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، اپراتور ایرانسل خدمات متنوعی به مشترکین خود ارائه می‌دهد. روش‌های متنوع تهیه‌ی بسته‌های اینترنت و شارژ نیز در اختیار مشترکان قرار گرفته است که ساده‌ترین روش آن رجوع به سایت ایساج است. اپراتور ایرانسل اینترنت پرسرعت را ارائه می‌کند که می‌توانید بسته به نیاز خود از میان بسته‌های مختلف تهیه کنید. بعلاوه ایرانسل شارژ ساده‌ای دارد که از سایت ایساج به راحتی شارژ مستقیم خود را تهیه کنید.

(برای فعالسازی کد دستوری آوای انتظار ایرانسل از این صفحه دیدن کنید.)

قیمت سیم کارت ایرانسل

همانطور که گفتیم شرکت ایرانسل سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ارائه می‌دهد و شبکه ایرانسل بسیار گسترده است تا بتوانید در هر کجا به آنتن دهی ایرانسل و خدمات اینترنت آن دسترسی داشته باشید. اگر به فکر تهیه‌ی خط ایرانسل هستید، باید ابتدا نوع خط ایرانسل خود را در نظر داشته باشید. معمولا قیمت سیم کارت ایرانسل اعتباری از قیمت سیم کارت ایرانسل دائمی کمتر است با این حال در ادامه بیشتر در مورد انواع خط ایرانسل صحبت می‌کنیم.

خط ایرانسل اعتباری

سیم کارت ایرانسل اعتباری در سه نوع مختلف قابل تهیه است:

  • سیم کارت اعتباری پایه که با 5 گیگابایت اینترنت هدیه‌ی 5 ماهه، 60 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار 3 ماه، 60 پیامک رایگان و همینطور 500 تومان اعتبار اولیه ارائه می‌شود.
  • سیم کارت اعتباری سیمین ایرانسل با 5 گیگابایت اینترنت هدیه 5 ماهه، 4 گیگابایت اینترنت هدیه ویژه، 60 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار 3 ماه، 60 پیامک رایگان و 500 تومان اعتبار اولیه ارائه می‌شود.
  • سیم کارت ویژه مودم اینترنت ثابت TD-LTE

(در ایساج با نحوه خرید شارژ ایرانسل برای دیگران آشنا شوید.)

خط ایرانسل دائمی

سیم کارت‌های دائمی ایرانسل تنوع بالایی دارند و شامل سیم کارت ایرانسل با پیش شماره‌ی 0900، سیم کارت دائمی پایه، سیم کارت دائمی سیمین، سیم کارت دائمی زرین، سیم کارت دائمی حرفه‌ای بلورین، درین، سیمین و زرین می‌شود. شرکت ایرانسل با طیف گسترده‌ای از سیم کارت‌ها و خدمات و پیشنهادات توانسته توجه زیادی به خود جلب کند. قیمت خط ایرانسل دائمی نیز با توجه به نوع سیم کارت انتخابی شما متغیر است.

قیمت سیم کارت ایرانسل

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!