خدمات اپراتور آپتل

آپتل

شارژ مستقیم آپتل

برای خرید شارژ مستقیم آپتل به این صفحه مراجعه کنید. با وارد کردن شماره همراه خود و یا فردی که قصد خرید شارژ آپتل برای ایشان را دارید می‌توانید مبلغ شارژ را انتخاب و سپس برای پرداخت صورت حساب به درگاه بانکی متصل شوید. مبلغ پرداخت شده بلافاصله به حساب خط آپتل شما منظور خواهد شد.

اپراتور آپتل

بسته اینترنت آپتل

برای خرید بسته اینترنت آپتل نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. در این صفحه ابتدا با وارد کردن شماره همراه اول خود و یا فردی که قصد خرید بسته اینترنت آپتل را برای ایشان دارید، مدت بسته‌های بسته اینترنت آپتل مدنظر را انتخاب و سپس برای پرداخت هزینه بسته اینترنت آپتل به درگاه پرداخت متصل شوید. بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه بسته آپتل پیامکی مبنی بر فعالسازی بسته برای شما ارسال می‌گردد.

کد دستوری شارژ آپتل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور آپتل

اپراتور تلفن همراه آپتل
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 799 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 799 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 799 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 799 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 125 ریال اعتباری : صفحه‌ای 125 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 219 ریال اعتباری : صفحه‌ای 219 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

اپراتور آپتل

سیم کارت‌های اپراتور آپتل سیم کارت‌های نسل جدید هستند که به آن‌ها یوسیم یا سیم کارت های هوشمند هم می‌گویند. این سیم کارت‌ها توسط شرکت نگین ارتباطات آوا ارائه می‌شوند. اپراتور آپتل، سیم کارتهای آپتل اپراتورهای تلفن همراه را ارائه می‌دهد که می‌توانند با نسل 3G، 4G، 4.5G و LTE مکالمه کنند، پیامک ارسال کنند و دسترسی به اینترنت داشته باشند. ما در این مطلب بلاگ ایساج  در مورد سیم کارت آپتل و ویژگی‌های آن صحبت خواهیم کرد.

سیم کارت آپتل چیست؟

اگر به فکر خریدن سیم کارت آپتل اپراتور تلفن همراه هستید بهتر است چیزهایی را هم در مورد این نوع سیم کارت بدانید. شرکت آپتل مدعی آن است که سیم کارت‌هایی که ارائه می‌دهد از نسل جدیدی از سیم کارت در ایران هستند و علاوه بر ویژگی‌های عادی یک سیم کارت می‌توانند خدمات دیگری را هم عرضه کنند. یکی از خدمات سیم کارتهای اپراتور آپتل در ایران سرعت اینترنت آپتل است. شما علاوه بر تکنولوژی 3G و 4G می‌توانید از تکنولوژی 4.5G هم استفاده کنید که سرعت اینترنت آپتل را تا حد قابل‌توجهی زیاد می‌کند.

(برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل و همینطور بسته اینترنت ایرانسل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

آپتل

تنظیمات اینترنت سیم‌کارت‌های اپراتور آپتل چگونه است؟

خیلی‌ها برای سرعت اینترنت آپتل این سیم کارت را خریداری می‌کنند. ما در این بخش می‌خواهیم در مورد تنظیمات اینترنت آپتل در پلتفرم‌هایی مثل سیستم اندروید و آیفون صحبت کنیم. توجه داشته باشید که تنظیمات اینترنت اپراتور آپتل و پوشش سیم کارت آپتل در این دستگاه‌ها مربوط به جدیدترین نسخه‌های آن‌ها است.

(برای خرید شارژ مستقیم همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تنظیمات اینترنت آپتل در دستگاه‌های اندروید

اگر شما دستگاه اندرویدی دارید و می‌خواهید به اینترنت و داده‌های اپراتور آپتل در ایران دسترسی داشته باشید اول باید وارد بخش تنظیمات گوشی خود شوید. بعد از ورود به بخش تنظیمات می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد بخش سیم کارت و شبکه‌های موبایل (SIM cards and Mobile Networks) شوید.
  • بعد از آن، باید در بخش سیم کارت ApTel را انتخاب کنید.
  • سپس، در بخش بعدی شما باید بر روی گزینه Access Point Names کلیک کنید. در آن‌جا شما باید گزینه Add APN یا New APN را انتخاب کنید.
  • با انتخاب این گزینه یک پنجره جدید برای شما باز می‌شود که شما باید در قسمت نام ApTel را بنویسید.
  • بعد از آن باید بر روی دکمه ذخیره یا save کلیک کنید. سپس، از فهرست APN ها باید نام ApTel انتخاب کنید.

(برای خرید شارژ مستقیم رایتل و خرید بسته اینترنت رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تنظیمات اینترنت پوشش سیم کارت اپراتور آپتل در دستگاه‌های اپل یا سیستم iOS

برای فعال کردن پوشش سیم کارت آپتل برای اینترنت داده‌ها در سیستم‌های ios شما اول باید به بخش تنظیمات گوشی آیفون یا آی‌پد خودتان بروید. در بخش تنظیمات شما باید وارد بخش Cellular شوید. در این بخش شما باید Cellular Data Network را انتخاب کنید و بعد از آن باید بر روی گزینه APN کلیک کرده و نام ApTel را وارد کنید. به این صورت، شما می‌توانید از اینترنت اپراتور آپتل برخوردار شوید.

(برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل و همینطور خرید بسته اینترنت شاتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

اپراتور آپتل

اپراتور آپتل: قیمت سیم کارت آپتل چقدر است؟

اگر به فکر خرید سیم کارت آپتل از فروشگاه آپتل هستید و می‌خواهید قیمت آپتل را بدانید، باید بدانید که قیمت این سیم کارت به خاطر اینترنتی که دارد نسبت به سیم کارتهای دیگر کمی گران‌تر است. سیم کارت‌های آپتل با پیش شمارهٔ 09991 که دارند می‌توانند قیمت بالایی داشته باشند. معمولاً قیمت آپتل در ابتدا برای این اپراتور بیش از ۷۰ هزار تومان است. آپتل برای برقراری ارتباط سیم کارت‌هایش از آنتن‌های ۳ اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل نفع می‌برد.

(برای خرید شارژ مستقیم آپتل و همینطور بسته اینترنت آپتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

چگونه می‌توان از فروشگاه آپتل اقدام به خرید سیم کارت آپتل کرد؟

اگر می‌خواهید از اپراتور آپتل سیم کارت بخرید تنها کاری که می‌توانید بکنید این است که به اپلیکیشن آپ دسترسی داشته باشید. اپلیکیشن آپ مخصوصاً توسط شرکت و فروشگاه آپتل ارائه می‌شود.

بدی خریدن آپتل این است که شما به غیر از دسترسی به این اپلیکیشن نمی‌توانید سیم کارت آپتل را تهیه کنید و نمی‌شود آن را به صورت اینترنتی از راه دیگری خرید. این مسئله باعث می‌شود که گزینه‌های خرید سیم کارت آپتل محدود شود. خرید سیم کارت‌های اپراتور آپتل تنها از طریق اپلیکیشن آپ امکان‌پذیر است.

(برای استعلام و پرداخت قبض ایرانسل به این صفحه مراجعه کنید.)

سیم کارت آپتل

اپراتور آپتل: روش پرداخت هزینه‌های سیم کارت همراه آپتل

ویژگی منحصربه‌فردی که در مورد خرید سیم کارت آپتل وجود دارد این است که هیچ راهی برای پرداخت کردن هزینه‌های سیم کارت آن وجود ندارد. کاربران آپتل از همان ابتدای ماه بسته‌هایی برای اینترنت و داشتن مکالمه و ارسال پیام کوتاه تهیه می‌کنند. آن‌ها با فعال کردن بسته‌های آپتل می‌توانند تا آخر ماه از امکانات سیم کارت بهره ببرند و پرداخت هیچ هزینه‌ای در مورد اینترنت و مکالمه یا ارسال پیامک در کار نخواهد بود.

کسانی که سیم کارتهای آپتل را خریداری می‌کنند، با خریدن بسته‌های اپراتور آپتل می‌توانند با خیال راحت از خدمات سیم کارتهای آپتل بهره‌مند شوند و دیگر نگران هزینه‌های سیم کارت آپتل نباشند.

(برای آشنایی با بسته پیشنهادی ایرانسل این صفحه را از دست ندهید.)

خرید شارژ آپتل چگونه صورت می‌گیرد؟

اگر شما سیم کارت آپتل دارید و می‌خواهید نسبت به خرید شارژ آپتل اقدام کنید می‌تواند بجزو سایت رسمی آپتل، به سایت ایساج مراجعه کنید. در آن‌جا وب سایت آپتل برای شما امکان خرید شارژ آپتل به طور مستقیم را قرار می‌دهد.

شما اول باید شماره سیم کارت خود را وارد کنید و سپس، از بین گزینه‌های شارژ که برای شما قرار داده شده که گزینه‌های ۲۰ هزار، ۵۰ هزار، 100 هزار و ۲۰۰ هزار و ۵۰۰ هزار ریالی هستند یکی را انتخاب کنید یا می‌توانید گزینه شارژ با مبلغ دلخواه را انتخاب کرده و در آن‌جا مبلغ شارژ دلخواه خود را وارد کنید و شارژ آپتل را بخرید. خرید شارژ سیمکارت آپتل از طریق وب‌سایت آپتل امکان‌پذیر است.

(برای شارژ مستقیم ایرانسل tdlte به این صفحه مراجعه کنید.)

پوشش سیم کارت آپتل

قیمت بسته‌های اینترنت آپتل

قیمت بسته‌های اینترنت اپراتور آپتل که برای سیم کارت اعتباری و دائمی آن تعرفه پایه محسوب می‌شوند برای بازدید و استفاده از وب‌سایت و فروشگاه آپتل رایگان و همچنین، برای استفاده از اپلیکیشن اپتل هم رایگان هستند.

قیمت بسته اینترنت آپتل برای سایت‌های داخلی به میزان نصف یا ۵۰ درصد حساب می‌شود و برای سرویس رومینگ یا تعرفه گردشگری آپتل به ازای هر مگابایت اینترنت ۵۰۰ تومان برای کاربر محاسبه می‌شود.

(برای خرید بسته اینترنت همراه از هر اپراتوری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تعرفه سیم کارت آپتل

تعرفه سیم کارت اعتباری و دائمی خط آپتل بر مبنای طرح تعرفه پایه حساب می‌شود. با این شرایط:

  • تعرفه مکالمه در هر دقیقه معادل 79.9 تومان
  • تعرفه پیامک فارسی معادل 12.5 تومان برای هر صفحه
  • تعرفه پیامک لاتین معادل 21.9 تومان برای هر صفحه
  • تعرفه مصرف خارچ از بسته بین الملل (اینترنت آزاد) معادل 0.06 کیلوبایت
  • مصرف خارج از بسته داخلی برابر با 0.03 کیلوبایت

کیف پول آپتل چیست؟

کیف پول آپتل یکی از خدماتی است که اپراتور آپتل برای مشترکین خود ارائه می‌کند. شما با استفاده از ویژگی کیف پول آپتل هر تراکنشی که در اپلیکیشن آپتل انجام می‌دهید باعث کسب امتیاز در کیف پول شما می‌شود. با انباشت کردن این امتیازها شما می‌توانید آن را تبدیل به یک بسته برای سیم کارتتان کنید.

(راهنمای فعالسازی اینترنت ایرانسل را در این صفحه بخوانید.)

تعرفه سیم کارت آپتل

چگونه می‌توان با پشتیبانی اپراتور آپتل تماس گرفت؟

اگر شما یک سیم کارت آپتل را تهیه کرده‌اید و می‌خواهید با پشتیبانی آپتل در صورت ایجاد مشکل تماس بگیرید، می‌توانید با خط آپتل خودتان شماره 100 را شماره‌گیری کنید. اگر هم سیم‌کارت آپتل ندارید یا به طور کلی می‌خواهید از خط دیگری با پشتیبانی آپتل تماس بگیرید می‌توانید شماره 09991100000 را از خط دیگر شمچیستاره‌گیری کنید.

راه دیگر تماس گرفتن با پشتیبانی آپتل اپراتور این است که شما با آدرس الکترونیکی info@aptel.ir ایمیل بزنید و مشکل خود را به آپتل اپراتور گزارش دهید.

(برای لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل مطلب کاملی برایتان آماده کرده‌ایم.)

قیمت سیم کارت آپتل

سامانه آپتل من چیست؟

شرکت آپتل با در اختیار قرار دادن سامانه آپتل من برای مشترکین خود این امکان را فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند به خدمات متنوع انلاین اپراتور آپتل دسترسی داشته باشند. با سامانه آپتل من شما می‌توانید خدماتی مثل جزئیات مصرف بسته‌های آپتل، مشاهده باقی‌مانده اعتبار بسته شما و تنظیمات مربوط به سرویس‌های مخابراتی را مشاهده کنید.

(برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

مناطق آنتن‌ دهی آپتل

شرکت آپتل برای مشترکین خود این امکان را فراهم کرده تا بتوانند تقریباً در تمام نواحی و مناطق کشور از سیم کارت آپتل استفاده کنند و آنتن‌ دهی آپتل تقریباً در همه مناطق کشور جواب می‌دهد. با توجه به انتخاب منطقه مورد نظر شما در بر روی نقشه، شما می‌توانید کیفیت پوشش سیم کارت که می‌تواند کیفیت 2G,3G,4G و +4G باشد را مشاهده کنید.

آنتن دهی آپتل

نمایندگی اپراتور آپتل

اگر شما می‌خواهید سیم‌کارت آپتل را تهیه کنید می‌توانید به نزدیک‌ترین نمایندگی اپراتور آپتل در شهر محل سکونت خود مراجعه کرده و در آن‌جا سیم‌کارت آپتل را تهیه کنید. در وب‌سایت آپتل بر اساس استان و شهر، نمایندگی‌ها را تفکیک شده و شما بنا بر استان و شهر زندگی‌تان می‌توانید ببینید که در کدام قسمت از شهرها و استانتان نمایندگی‌های ارائه سیم‌کارت آپتل واقع شده‌اند. اگر هم نمایندگی برای اپراتور آپتل در منطقه شما وجود ندارد، شما می‌توانید از طریق سایت آپتل یا گرفتن تماس با پشتیبانی خدمات مربوط به آپتل را دریافت کنید.

(برای اطلاع از تماس از دست رفته رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!