ایساج خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

برای خرید بسته اینترنت همراه اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

SEO
SEO
SEO
SEO
 • 1

  گام اول: وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید بسته اینترنت برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب بسته اینترنت

  در این مرحله از طریق فیلترهای زمان و حجم بسته‌های اینترنت، نوع بسته اینترنت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ

  پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظر خود، با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید بسته اینترنت شوید.

کد دستوری بسته اینترنت شاتل موبایل

کدهای دستوری مربوط به فعالسازی بسته اینترنت همراه، استعلام مانده بسته اینترنت همراه و غیرفعالسازی مصرف اینترنت آزاد سیم کارت خود را به خاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور شاتل موبایل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 888 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 888 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 888 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 888 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 100 ریال اعتباری : صفحه‌ای 100 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 212 ریال اعتباری : صفحه‌ای 212 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.6 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم. در تمامی روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده .خدمت‌رسانی به شما هستیم

خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

اینترنت بخش جدایی‌ناپذیر زندگی امروز ماست و اکثر افراد به دلایل مختلف از کار و تحصیل گرفته تا ارتباط با خانواده و دوستان از اینترنت استفاده می‌کنند. اما هزینه‌ی مصرف اینترنت کم نیست و این مساله باعث می‌شود به فکر صرفه‌جویی در مصرف اینترنت و هزینه‌ها باشیم. یکی از راه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ها، خرید بسته‌های اینترنت است. در ادامه این مطلب در خصوص بسته اینترنت شاتل موبایل و نحوه خرید اینترنت شاتل موبایل صحبت خواهیم کرد.

بسته اینترنت شاتل موبایل

شاتل موبایل یا شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل یکی از خدمات گسترده‌ی شاتل است که فعالیت خود را از سال 1396 به عنوان اولین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه آغاز کرده است. شاتل موبایل خدمات مکالمه، اینترنت و پیامک و همینطور خدمات نسل چهارم شبکه همراه را به مشتریان خود ارائه می‌کند و اپلیکیشن اختصاصی شاتل موبایل من را نیز برای مشتریان خود معرفی کرده است. شاتل موبایل به طور اتوماتیک به شبکه‌ی رادیویی اپراتورهای اصلی از جمله رایتل، همراه اول و ایرانسل متصل می‌شود و بهترین کیفیت در اتصال را نسبت به موقعیت جغرافیایی برای مشترکین فراهم می‌کند. اینترنت شاتل موبایل

اینترنت پرسرعت همراه شاتل موبایل

شاتل موبایل با هدف ارزش‌آفرینی و خلاقیت در محصولات و خدمات خود فعالیت می‌کند و می‌تواند راه خوبی برای پیشرفت و بهبود کسب‌وکارها باشد. شاتل خدمات پهنای باند ثابت بدون محدودیت در تکنولوژی و همینطور خدمات سیار برای تلفن‌های همراه را ارائه می‌کند و به این ترتیب مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند در بیشتر شهرها و استان‌های ایران از خدمات اینترنت پرسرعت استفاده کنند. مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند از خدمات مقرون به صرفه و مناسبی که برای رومینگ بین‌الملل به صورت بسته اینترنت شاتل ارائه شده، تحت پوشش صدها اپراتور همراه خارج از کشور استفاده کنند. (در مورد قطع مصرف آزاد اینترنت رایتل در وبلاگ ایساج مطالعه کنید.) خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

خرید بسته اینترنت شاتل موبایل یا مصرف آزاد دیتا؟

شاتل موبایل برای اولین بار در ایران امکان استفاده آزاد دیتا را برای مشترکین بسته‌های آغازین خود فراهم کرده است تا افراد نگران خرید بسته اینترنت جدید شاتل و یا هزینه‌های مصرف آزاد دیتا نباشند. به این ترتیب اگر مشترکین سیم کارت شاتل موبایل یکی از بسته‌های آغازین به جز بسته‌ی آغازین فعال را داشته باشند، در صورت تمام شدن حجم اینترنت بسته آغازین و پیش از تمدید خودکار بسته آغازین، می‌توانند از ترافیک آزاد با تعرفه‌ی کمتری به ازای هر گیگابایت استفاده کنند. البته این سرویس به شرطی فعال می‌شود حجم بسته اینترنت پیش از زمان مقرر پایان یافته باشد و البته مشترک همچنان دقایق مکالمه یا پیامک استفاده نشده در بسته‌ی خود داشته باشد. این سرویس شاتل موبایل کمترین هزینه‌ی تعرفه ازاد اینترنت در بین اپراتورهای مختلف را دارد. (در وبلاگ ایساج از مطلب تفاوت سیم کارت دائمی و اعتباری بازدید کنید.)

بسته آغازین شاتل موبایل

سیم کارت‌های اعتباری شاتل آن دسته از سیم‌کارت‌هایی هستند که مشترکین می‌توانند با توجه به نیازهای خود، هزینه‌های تلفن همراه را تحت کنترل داشته باشند. با شارژ سیم کارت شاتل یا خرید بسته اینترنت شاتل از طریق روش‌های موجود، افراد می‌توانند از خدمات مکالمه، پیامک، اینترنت پرسرعت و غیره استفاده کنند، بدون آنکه نیاز باشد هزینه‌ی اشتراک بپردازند یا صورتحسابی دریافت کنند. بسته‌های آغازین شاتل موبایل، بسته‌های یک ماهه و سه ماهه است که شامل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه می‌شود و با قیمت‌های مناسبی به افراد ارائه می‌شوند. به این ترتیب شما می‌توانید سیم کارت مورد نظر خود را از بسته‌های آغازین تهیه کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید. (از مطلب استعلام سیم کارت نیز دیدن کنید.) خرید اینترنت شاتل موبایل

بسته‌های اینترنت سیم کارت شاتل موبایل

شاتل موبایل برای مشترکین خود بسته‌های اینترنت متنوعی ارائه کرده است تا همه‌ی افراد با هر سطح نیاز به اینترنت یا هزینه، بتوانند بسته‌ی مقرون به صرفه‌ی خود را تهیه کنند. شارژ سیم کارت شاتل و خرید بسته اینترنت شاتل موبایل را می‌توانید از طریق وب‌سایت ایساج انجام دهید که به عنوان نمایندگی اپراتور شاتل موبایل فعالیت می‌کند. در ادامه به معرفی انواع بسته اینترنت شاتل موبایل و طریقه خرید بسته ایتنرنت شاتل می‌پردازیم. وبسایت ایساج بعنوان نماینده رسمی اپراتور ایرانسل امکان خرید شارژ ایرانسل و خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل را برای مشترکین فراهم کرده است.

خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

بسته‌های اینترنت شاتل موبایل به صورت بسته‌های ساعتی، یک روزه، سه روزه، هفتگی، پانزده روزه و یک، دو، سه و شش ماهه معرفی شده‌اند. در میان بسته‌های اینترنت می‌توانید بسته‌های ترکیبی را نیز تهیه کنید که شامل اینترنت، مکالمه درون شبکه، مکالمه برون شبکه و پیامک هستند. برای خرید بسته اینترنت شاتل موبایل مورد نظر خود می‌توانید به سایت ایساج مراجعه کرده و نسبت به خرید اقدام کنید. در خرید و استفاده از بسته‌های اینترنت شاتل موبایل باید در نظر داشته باشید که اولویت مصرف با بسته‌هایی است که زودتر خریداری شده‌اند. اگر از اپراتور همراه اول هم استفاده می‌کنید، خرید شارژ مستقیم همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول دیگر برایتان کار زمانبری نخواهد بود. خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

خرید بسته اینترنت شاتل موبایل از وب سایت ایساج

یکی از روش‌های ساده برای خرید بسته های اینترنت شاتل موبایل نامحدود، خرید از وب سایت ایساج است. برای این کار ابتدا لازم است وارد سایت شده و از بین اپراتورهای ارائه شده، اپراتور شاتل موبایل را انتخاب کنید. سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و بسته اینترنت شاتل موبایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت می‌توانید پس از مشاهده‌ی فاکتور خرید، اطلاعات حساب بانکی و رمز دوم خود را وارد کرده و فرایند خرید را تکمیل کنید. ضمنا شما می‌توانید برای خرید شارژ مستقیم شاتل نیز به ایساج مراجعه کنید. اگر کسی از اطرافیان شما جز مشترکین رایتل است برای خرید شارژ مستقیم رایتل و بسته اینترنت همراه رایتل به او وبسایت ایساج را پیشنهاد کنید.

خرید بسته اینترنت شاتل موبایل با استفاده از کدهای دستوری

کدهای دستوری کاربردهای زیادی برای مشترکین سیم‌کارت‌های مختلف دارند. پس از خرید بسته اینترنت شاتل موبایل از وب سایت ایساج می‌توانید میزان مانده بسته اینترنت خود را از طریق کدهای دستوری بررسی کنید تا بتوانید پیش از پایان یافتن بسته‌های اینترنت، نسبت به خرید بسته اینترنت جدید اقدام کنید. به این ترتیب شما می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #1* از خط شاتل موبایل و سپس انتخاب گزینه‌ی 1 (مدیریت حساب) میزان شارژ یا بسته اینترنت سیم کارت خود را مشاهده و بررسی کنید. (از مطلب کد دستوری ایرانسل بازدید کنید.)
 
خرید بسته اینترنت شاتل با استفاده از کدهای دستوری

انتقال مانده بسته اینترنت شاتل سیم کارت به دوره‌ی بعد

یکی از خدمات جالب شاتل موبایل برای مشترکین سیم‌کارت‌ها، سرویس انتقال دیتا روی بسته‌های اینترنت فعال است. به این ترتیب سقف مشخصی از بسته‌ی اینترنت شما که مصرف نشده، در صورت تمدید سرویس به بسته‌ی بعدی منتقل می‌شود. این کار به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه انجام می‌شود و به این ترتیب فرصت دوباره برای استفاده از اینترنت خریداری‌شده‌ی خود را دارید. بخشی از بسته اینترنت که به دوره‌ی بعدی منتقل می‌کنید به عنوان ترافیک رزور پیش از بسته اینترنت شاتل جدید مصرف می‌شود. (در ایساج با کدهای دستوری رایتل اشنا شوید.)

بسته اینترنت اپراتور شاتل موبایل

در این مطلب به معرفی اپراتور شاتل موبایل و روش‌های خرید بسته های اینترنت همراه شاتل پرداختیم. شاتل موبایل اپراتور مجازی تلفن همراه در ایران است که در هر موقعیتی، بهترین اتصال و سرعت اینترنت را ارائه می‌کند و بعلاوه می‌توانید با خرید بسته‌های اینترنت متنوع ان از طریق وب سایت ایساج، در هزینه‌های خود نیز تا حد زیادی صرفه‌جویی کنید. همچنین می‌توانید در ایساج از خدمات خرید شارژ شاتل برای خود یا خرید شارژ شاتل برای دیگران نیز استفاده کنید.  

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!