خدمات اپراتور شاتل موبایل

SEO

شارژ مستقیم شاتل موبایل

برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل به این صفحه مراجعه کنید. با وارد کردن شماره همراه خود و یا فردی که قصد خرید شارژ شاتل موبایل را برای ایشان را دارید می‌توانید مبلغ شارژ را انتخاب و سپس برای پرداخت صورت حساب به درگاه بانکی متصل شوید. مبلغ پرداخت شده بلافاصله به حساب خط شاتل موبایل شما منظور خواهد شد.

SEO

بسته اینترنت شاتل موبایل

برای خرید بسته اینترنت شاتل موبایل نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. در این صفحه ابتدا با وارد کردن شماره خط شاتل موبایل خود و یا فردی که قصد خرید بسته اینترنت شاتل موبایل را برای ایشان دارید، مدت بسته‌های بسته اینترنت شاتل موبایل مدنظر را انتخاب و سپس برای پرداخت هزینه بسته اینترنت شاتل موبایل به درگاه پرداخت متصل شوید. بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه بسته شاتل موبایل پیامکی مبنی بر فعالسازی بسته برای شما ارسال می‌گردد.

SEO

پرداخت قبض

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و مردم

کد دستوری شارژ شاتل موبایل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور شاتل موبایل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 888 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 888 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 888 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 888 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 100 ریال اعتباری : صفحه‌ای 100 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 212 ریال اعتباری : صفحه‌ای 212 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.6 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

اپراتور شاتل موبایل

اهالی دنیای تکنولوژی، همیشه به دنبال سریع‌ترین روش برای ورود به اینترنت هستند. آن‌هایی که بدون تعصب و درگیر شدن در حصار محدودیت‌ها، با روی باز پذیرای نوآوری‌اند، جزو خانواده‌ی شاتل موبایل هستند. برای آشنایی بیشتر با اپراتور شاتل موبایل در ادامه با ایساج همراه باشید.

اپراتور مجازی شاتل موبایل

شاتل یکی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ایران است که در سال 1381 پس از اخذ مجوزها ISP و ICP از وزرات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران با یک تیم 20 نفره، راه‌اندازی شد.

خدمات شاتل در ابتدا فقط بر روی ارائه دسترسی به اینترنت با استفاده از خدمات تلفنی و کارت‌های تماس بین المللی بود. اما حالا با رونمایی از سیم کارت شاتل موبایل، دارنده‌ی امتیاز اولین اپراتور مجازی شبکه سیار (Full MVNO) را یدک می‌کشد!

اپراتور شاتل موبایل: برای سرفینگ در اینترنت‌، روی سیم‌کارت‌ شاتل موبایل حساب کنید! شاتل موبایل، تنها اپراتور ارائه دهنده سیم کارت هوشمند با خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت 4G/LTE است.

(برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل و همینطور بسته اینترنت شاتل موبایل اگر به دنبال درگاهی ایمن و مقرون بصرفه هستید، به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

شاتل موبایل

درباره اپراتور شاتل موبایل

شاتل موبایل اگرچه همانند سه اپراتور دیگر ایران معروف نیست، اما اولین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور (Full MVNO) است. شرکت شاتل موبایل محصول شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل است که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است.

حالا چرا سیم‌کارت‌ شاتل موبایل انقدر پرفروش و پرطرفدار است و اصلا منظور از (Full MVNO) چیست؟ شاتل موبایل تنها اپراتوری است که امکان اتصال خودکار به شبکه‌های رادیویی سه اپراتور را بر اساس موقعیت مکانی مشترکین فراهم می‌کند. یعنی با شاتل موبایل سریع‌ترین و باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه به شما اختصاص پیدا می‌کند.

اپراتور شاتل موبایل: با داشتن شاتل موبایل، بر اساس موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه به صورت کاملا اتوماتیک‌‌وار برای شما انتخاب می‌شود.

(برای خرید شارژ مستقیم رایتل و همینطور بسته اینترنت رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

اپراتور شاتل موبایل: انواع سیم کارت هوشمند شاتل موبایل

 • سیم کارت هوشمند شاتل
 • سیم کارت هوشمند توریست

سیم کارت هوشمند شاتل موبایل چیست؟

از افتخارات شاتل موبایل ارائه سیم کارت هوشمند است. سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، نسل جدید از سیم کارت تلفن همراه است که با تحلیل شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی کاربر است.

بنابراین شما به عنوان یک شاتل موبایلی، همیشه به سریع‌ترین شبکه اینترنتی منطقه‌اتان متصل می‌شوید. بنابراین چیزی به عنوان آنتن‌دهی ضعیف برای شاتل معنا ندارد! آنتن‌ دهی شاتل موبایل و یا پوشش سیم کارت شاتل موبایل، بر مبنای سریع‌ترین و باکیفیت‌ترین آنتن‌دهی سه اپراتور رقم می‌خورد.  سیم کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با پیش شماره 0998 ارائه می‌شوند.

اپراتور شاتل موبایل: سیم کارت شاتل موبایل این قابلیت را دارد که بتواند از شبکه‌ی چندین اپراتور داخلی در موقعیت‌های مختلف، استفاده کند.

(برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل و همینطور خرید بسته اینترنت ایرانسل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

اپراتور شاتل موبایل

اپراتور شاتل موبایل: تنظیمات سیم کارت هوشمند Shatel Mobile

اپراتور مجازی شاتل موبایل برای بالا بردن قابلیت سیم کارت هوشمند و جستجوی شبکه‌ی اپراتوری قدرتمندتر، راهکاری به نام انتخاب دستی شبکه‌ی رادیویی میزبان را پشتیبانی می‌کند. برای اطلاع از اتصال شبکه‌های رادیویی و یا تغییر شبکه‌ی رادیویی، یا انتخاب شبکه از حالت دستی به حالت هوشمند، شاتل موبایل یکسری کد دستوری ارائه می‌دهد:

 • کد دستوری *1*8*1#: استعلام وضعیت
 • کد دستوری *1*8*2#: انتخاب دستی شبکه
 • کد دستوری *1*8*3#: فعالسازی انتخاب هوشمند

(برای خرید شارژ مستقیم همراه اول و همینطور خرید بسته اینترنت همراه اول به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تنظیمات موبایل برای شبکه هوشمند شاتل موبایل

برای اتصال به شبکه هوشمند شاتل موبایل، اول از همه تنظیمات گوشی خود را بررسی کنید، اما پیش از این، حواستان باشد که گزینه Data Roaming را فعال نگه دارید. خیالتان راحت که فعال بودن این گزینه، هزینه‌ی اضافه برایتان نخواهد داشت:

تنظیمات گوشی اندروید برای خط شاتل موبایل

 • ابتدا به بخش تنظیمات بروید.
 • روی گزینه‌ی Mobile network ضربه بزنید.
 • گزینه‌ی Carrier
 • و در آخر Choose automatically را انتخاب کنید.

تنظیمات گوشی آیفون برای خط شاتل موبایل

 • ابتدا به بخش تنظیمات بروید.
 • گزینه‌ی Cellular را انتخاب کنید.
 • از منوی Network selection گزینه Automatic را انتخاب کنید.

(برای خرید بسته اینترنت آپتل به این صفحه مراجعه کنید.)

سیم کارت شاتل موبایل

اپراتور شاتل موبایل: سیم کارت هوشمند توریست شاتل موبایل چیست؟

سیم کارت هوشمند توریست شاتل موبایل، همانطور که از نامش مشخص است مخصوص به گردشگران است. از ویژگی‌های منحصر به فرد سیم کارت هوشمند توریست علاوه بر حفظ سرعت بالا با جستجوی خودکار شبکه‌ی قدرتمندتر در منطقه جغرافیایی، ارائه خدمات مقرون بصرفه در مکالمات، پیامک و اینترنت است.

اپراتور شاتل موبایل: سیم کارت هوشمند توریست، یکی از جذاب‌ترین محصولات این شاتل است. با قابلیت اتصال خودکار به هر سه اپراتور همراه ایرانو تعرفه‌های مقرون بصرفه برای گردشگری، انتخابی ایده‌آل است.

(خرید شارژ مستقیم ایرانسل tdlte به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

مزایای خرید سیم کارت شاتل موبایل

پوشش شاتل موبایل، تحت اینترنت همراه 4G و 3G، خدمات اختصاصی را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد:

آنتن‌دهی اینترنت 4G اپراتور شاتل موبایل

اگر می‌خواهید همیشه با بالاترین سرعت در فضای مجازی گشت و گذار کنید، سیم کارت هوشمند شاتل بخرید! شاتل، با توجه به موقعیت مکانی شما، به باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه متصل می‌شود.

خدمات همگرایی ثابت و همراه FMC شاتل موبایل

طبق آنچه که در شاتل موبایل ارائه شده، شاتل سرویس ترکیبی و همگرای موبایل و اینترنت ثابت ADSL2+ را برای کاربران فراهم می‌کند. شاتل موبایل با سرعت 16 مگابیت بر ثانیه و سیم کارت 4G به همراه مکالمه و پیامک درون شبکه را ارائه می‌دهد.

انتقال مانده بسته اینترنت شاتل موبایل به دوره بعد

با سرویس انتقال دیتا، حجم مصرف نشده‌ی اینترنت شما در صورت تمدید، به بسته‌ی بعدی اضافه خواهد شد.

اشتراک رایگان نماوا با اپراتور شاتل موبایل

با شاتل موبایل اشتراک رایگان سرویس نماوا را داشته باشید. با این خط، به صورت نامحدود به تماشای فیلم و سریال‌های محبوب‌تان بنشینید.

سرگرمی و سرویس‌های خدماتی با شاتل موبایل

با شاتل موبایل می‌توانید از برنامه‌های بازی و سرگرمی، دانش و آموزش و فیلم و سریال، موسیقی و خدمات مکمل با تخفیفات ویژه و اشتراک رایگان بهره‌مند شوید.

(برای آشنایی بیشتر با سیم کارت شاتل موبایل این صفحه را از دست ندهید.)

خط شاتل موبایل

اپراتور شاتل موبایل: قیمت سیم کارت شاتل موبایل

قیمت سیم کارت شاتل موبایل بنابر نوع آن‌ها: سیم کارت عادی یا سیم کارت‌های ستاره‌دار، کاملا متغیر است:

 1. قیمت سیم کارت عادی شاتل موبایل: شروع قیمت از 24 هزار تومان به بالا
 2. قیمت سیم کارت‌ ستاره دار شاتل موبایل: از یک ستاره تا هشت ستاره از 60 هزار تومان تا یک میلیون تومان

(برای معرفی برنامه شاتل موبایل من نوشته‌ای مفصل برایتان آماده کرده‌ایم.)

تعرفه سیم کارت شاتل موبایل

کاربران شاتل موبایل از نظر هزینه مشکلی نخواهند داشت زیرا که بسته‌های اینترنت و مکالمه شاتل موبایل، مقرون بصرفه است.

تعرفه سیم کارت شاتل موبایل برای مکالمه درون شبکه معادل 555 ریال در دقیقه و برای مکالمات برون شبکه معادل 888 ریال محاسبه می‌شود.

اپراتور مجازی شاتل موبایل

اپراتور شاتل موبایل: بسته اینترنت سیم کارت شاتل موبایل

شاتل موبایل بسته‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. برای شارژ سیم کارت شاتل روش‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود:

 • خرید شارژ شاتل موبایل از طریق ایساج
 • وب سایت شاتل

برای فعال کردن بسته شاتل موبایل نیز کافی است که کد دستوری *1# و وارد بخش مدیریت حساب اینترنتی در سایت شوید.

(برای راهنمای خرید شارژ شاتل برای دیگران به این صفحه مراجعه کنید.)

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!