ایساج خرید شارژ مستقیم ایرانسل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم ایرانسل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید شارژ مستقیم ایرانسل

SEO
SEO
SEO
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

کد دستوری شارژ ایرانسل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور ایرانسل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه بیرون شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 119 ریال اعتباری : صفحه‌ای 136 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 252 ریال اعتباری : صفحه‌ای 294 ریال
نوع خدمات : اینترنت تعرفه عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ مستقیم ایرانسل

اپراتور ایرانسل، دومین اپراتور تلفن همراه بوده که از سال 1386 اقدام به توزیع سیم کارت در شهرهای بزرگ ایران از جمله تهران، تبریز، مشهد و ساری کرد. این اپراتور شش سال متوالی بعنوان برترین عرضه‌کننده خدمات ارتباطی سال کشور انتخاب شد و اینترنت TD-LTE که را پایه‌گذاری کرد. به همین دلیل ارائه خدمات پیرامون خرید شارژ ایرانسل و شارژ مستقیم ایرانسل تقریبا از همان روزهای نخستین در رده‌ی پرمصرف‌ترین و پرمخاطب‌ترین سرویس‌های این اپراتور در توجه قرار گرفت. همچنین اپراتور ایرانسل برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه کرد. در این مطلب قصد داریم درباره خدمات شارژ ایرانسل و شارژ مستقیم ایرانسل و سایر خدماتی که برای مشترکین خود از جمله تهیه شارژ فراهم کرده است آشنا کنیم. شارژ ایرانسل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل

مشترکین اعتباری ایرانسل مانند مشترکین سایر اپراتورها دغدغه تهیه شارژ را با روش‌های آسان و با دردسر کمتر دارند. روش های مختلفی برای خرید شارژ ایرانسل (که در موتورهای جستجو اغلب به صورت شارژ مستقیم ایرانسل مورد جستجو قرار می‌گیرد) وجود دارد که ما در این بخش در خصوص چند روش صحبت می‌کنیم. خرید شارژ ایرانسل

نحوه خرید شارژ مستقیم ایرانسل با وب سایت ایساج

وبسایت ایساج طراحی شده تا خدمات متنوعی را برای کاربران خود فراهم کند. یکی از این خدمات، تهیه شارژ مستقیم ایرانسل است. در منوی صفحه اصلی، گزینه خرید شارژ مستقیم را انتخاب کرده و سپس اپراتور ایرانسل را انتخاب کنید. صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که در آنجا شماره تلفن و مبلغ شارژ مورد نظرتان را وارد می کنید و سپس پیش فاکتور را مشاهده کرده و پس از طی کردن مراحل درگاه بانکی می‌توانید به راحتی شارژ مستقیم ایرانسل برای سیم کارت خود تهیه کنید. شارژ مستقیم ایرانسل

خرید شارژ ایرانسل با کارت شارژ

یکی از روش‌های قدیمی و شاید کم طرفدار، خرید کارت شارژِ ایرانسل است. این روش برای زمانی که بخواهید برای دیگران شارژ بفرستید هم مناسب است. کارت شارژ ایرانسل را از طریق عابر بانک و یا دستگاه پوز تهیه کرده و رمز شارژ 12 تا 16 رقمی آن با شماره گیری کد دستوری #رمز شارژ 16 یا 12 رقمی*141* وارد کنید. البته که راه‌های بهتری برای خرید شارژ و بسته اینترنت همراه ایرانسل از طریق وبسایت ایساج وجود دارد. (در مقاله نحوه شارژ سیمکارت ایرانسل به طور کامل به این موضوع پرداخته‌ایم.) خرید شارژ سیم کارت ایرانسل

شارژ ایرانسل برای مشترکین دائمی

احتمالا از دیدن این عنوان تعجب کرده اید چراکه مشترکین دائمی احتیاجی به تهیه شارژ ایرانسل نخواهند داشت اما خرید شارژ ایرانسل برای سیمکارت‌های دائمی امکان‌پذیر است. اما این شارژ به چه کاری می‌آید؟ مبلغ شارژی که تهیه می‌کنید به حساب شما افزوده می‌شود و می‌توانید از آن برای خرید بسته‌های مکالمه، اینترنت، پیامک و غیره استفاده کنید. تهیه شارژِ ایرانسل برای مشترکین دائمی کاملا شبیه مشترکین اعتباری است؛ تنها کافی است در صفحه‌ی مورد نظر، به جای سیمکارت اعتباری، سیم کارت دائمی را انتخاب کنید. ایساج بعنوان نماینده رسمی خرید شارژ آپتل و خرید بسته اینترنت آپتل در این زمینه فعالیت دارد.

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

شارژ شگفت انگیز، یکی از راه‌های شارژ کردن سیم کارتهای اعتباری ایرانسل بوده که به شما امکان می‌دهد مبلغی بیش از مبلغ شارژ مورد نظر دریافت کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که حتما باید این شارژِ ایرانسل شگفت انگیز را در مدت زمان مشخصی استفاده کنید. شارژ ایرانسل شگفت انگیز معمولا 30 درصد اعتبار هدیه دارد. به طور مثال اگر شما شارژ ایرانسل 5000 تومانی را به صورت شگفت انگیز تهیه کنید، مبلغ (500 تومان) شارژ شگفت انگیز تعلق می‌گیرد که باید طی 5 روز مصرف شود؛ در غیر اینصورت پس از گذشت 5 روز، شارژ شما به صفر می‌رسد و منقضی می‌شود.

تهیه شارژ شگفت انگیز ایرانسل از وب سایت ایساج

وبسایت ایساج، بعنوان نماینده رسمی فروش بسته اینترنت همراه و شارژ مستقیم ایرانسل حدود 10 سال است که در این زمینه فعالیت دارد. شما هنگام خرید شارژ مستقیم ایرانسل در صفحه مربوطه، بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه، گزینه شارژ شگفت انگیز را انتخاب کنید. 3 گزینه مبلغ به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید بسته به نیازتان یکی را انتخاب کنید و بعد از مشاهده پیش فاکتور وارد صفحه پرداخت بانکی شوید. شارژ شگفت انگیز ایرانسل

استعلام شارژ باقیمانده ایرانسل

مشترکین سیم کارت اعتباری بهتر است در همه حال از باقیمانده شارژ خود مطلع باشند تا وسط یک مکالمه مهم و حساس غافلگیر نشوند و نسبت به افزایش شارژ ایرانسل و یا شارژ مستقیم ایرانسل خود اقدام کنند. برای اطلاع از باقیمانده شارژ ایرانسل سه روش استفاده از کد دستوری، استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من و تماس با تلفن گویا وجود دارد که با هر کدام از این روش‌ها می‌توانید به راحتی از باقیمانده حساب شارژِ ایرانسل خود استعلام بگیرید.

استعلام شارژ ایرانسل باقیمانده با کد دستوری

کدهای دستوری تقریبا برای تمامی خدمات اپراتورها کاربرد دارند. اپراتور ایرانسل هم این قابلیت را برای مشترکین دائمی خود در نظر گرفته تا با استفاده از کد دستوری #1*140* و #2*1*555* از شارژ ایرانسل خود استعلام بگیرند. با شماره‌گیری این کدهای دستوری میزان اعتبار حساب روی صفحه‌ی تلفن همراه نمایش داده می‌شود. وبسایت ایساج بعنوان نماینده رسمی اپراتور شاتل موبایل امکان خرید شارژ شاتل و خرید بسته اینترنت شاتل موبایل را برای مشترکین فراهم کرده است. خرید شارژ مستقیم ایرانسل

استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

برنامه ایرانسل من با هدف ارائه خدماتی نظیر استعلام باقیمانده شارژِ ایرانسل، امکان مشاهده باقی‌مانده‌ی بسته‌ی اینترنت، پرداخت قبوض خطوط دائمی ایرانسل، خرید بسته‌های شگفت‌انگیز مکالمه و اینترنت و...  برای مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل طراحی شده است. ابتدا جدیدترین نسخه برنامه را دانلود کرده و سپس آن را نصب کنید و در آن ثبت نام کنید؛ بعد از طی کردن این مراحل می‌توانید در صفحه اول میزان اعتبار باقیمانده‌ی حساب خود را مشاهده کنید. اطلاع از باقیمانده حجم شارژ ایرانسل

استعلام مانده شارژ ایرانسل با تلفن گویا

روش دیگر برای استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل، استفاده از تلفن گویاست. کافیست مشترکین اعتباری ایرانسل شماره 700 را شماره گیری کنند و از مانده حساب خود مطلع شوند. استفاده از این سیستم تلفن گویا برای مشترکین ایرانسل رایگان است. 

شارژ اضطراری ایرانسل

سیم کارت اعتباری در کنار مزایایش معایبی هم با خود دارد. یکی از این معایب، تمام شدن اعتبار سیم کارت و نیاز فی الفور ما به ارسال پیامک یا تماس با شخص خاصی درست در همان لحظه است. برای هر کسی ممکن است سلسله بد شانسی‌هایی از جمله نداشتن رمز دوم کارت یا نداشتن اینترنت برای خرید شارژ ایرانسل یا (خرید شارژ مستقیم ایرانسل) پیش بیاید. در این مواقع چی می‌کنید؟ ایرانسل به این موضوع فکر کرده و طرح شارژ مستقیم ایرانسل اضطراری (Irancell emergency charge) را پیشنهاد داده است.

 با وجود کد دستوری شارژ اضطراری ایرانسل و همینطور اپلیکیشن ایرانسل من مشترکین خود در هر شرایطی امکان شارژ سیم کارت خود را خواهند داشت.

شارژ اضطراری ایرانسل

چگونه شارژ مستقیم ایرانسل اضطراری بگیریم؟

استفاده از طرح کارآمد شارژ ایرانسل اضطراری شرایطی دارد. یکی از شرایط این است که از استفاده از سیم کارت ایرانسل 3 ماه گذشته باشد و حتما سیم کارت ماهانه حداقل 10000 تومان شارژ شده باشد. برای تهیه شارژ اضطراری هم دو روش استفاده از کد دستوری و استفاده از اپلیکیشن همراه من وجود دارد.

شارژ مستقیم ایرانسل اضطراری با کد دستوری

اگر در شرایطی بودید که امکان تهیه سریع شارژ مستقیم ایرانسل برای تلفن همراه خود نداشتید، کد دستوری #815* به کار خواهد آمد. این شماره سه رقمی که معمولا در ذهن می‌ماند را به خاطر داشته باشید تا در مواقعی که شرایط شارژ کردن برایتان مهیا نیست از طریق آن سیم کارتتان را شارژ کنید. کد دستوری #815* برای شارژ اضطراری ایرانسل را وارد کرده و بدون نیاز به اینترنت دیتای موبایل سیم کارت را شارژ کنید. اگر کسی از اطرافیان شما جز مشترکین رایتل است برای خرید شارژ مستقیم رایتل و بسته اینترنت همراه رایتل به او وبسایت ایساج را پیشنهاد کنید.

شارژ ایرانسل اضطراری با اپلیکیشن ایرانسل من

روش دیگر تهیه شارژ ایرانسل اضطراری استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من می‌باشد. با ایرانسل من خیلی راحت می‌توان برای سیم کارت‌های ایرانسل، شارژ اضطراری گرفت. برای استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من، حتما باید اینترنت فعال باشد؛ توجه داشته باشید در شرایطی که شارژ ندارید ممکن است بسته اینترنت ایرانسل شما فعال باشد و تنها اعتبار مکالمه و پیامک سیم کارت شما به صفر رسیده باشد. در این شرایط اپلیکشن ایرانسل من را باز کرده، از نواری که در پایین صفحه قرار گرفته است، گزینه‌ی شارژ مجدد و بعد از آن از نوار بالای صفحه، تب شارژ اضطراری ایرانسل را انتخاب کنید. خدمات دیگری اپلیکیشن ایرانسل من برای مشترکین خود فراهم کرده، بسته اینترنت ایرانسل یک روزه‌ی اضطراری است که با نصب و استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید از این امتیاز و خدمات دیگر آن بهره مند شوید.

میزان شارژ ایرانسل اضطراری چقدر است؟

حال سوالی که ممکن است برای مشترکین اعتباری ایرانسل پیش بیاید این است که مبلغ شارژ اضطراری ایرانسل چقدر است؟ مبلغ این شارژ 500 تومان است که هنگام شارژ مجدد سیم کارت در نوبت بعد، مبلغ 50 تومان بابت هزینه تراکنش یا کارمزد، از حسابتان کم و طلب اپراتور ایرانسل تسویه می‌شود. همچنین از طریق کد دستوری #815* می‌توانید میزان اعتبار باقی مانده و احیانا مقدار بدهی خود را به اپراتور ایرانسل مشاهده نمایید. (مطلب شارژ اضطراری ایرانسل را در وبلاگ ایساج از دست ندهید.)

انتقال شارژ مستقیم ایرانسل

ممکن است برای هر کدام از شما پیش آمده باشد که لازم باشد برای کسی در میان دوستان یا خانواده‌تان شارژِ ایرانسل بفرستید. برای مشترکین ایرانسل این امکان وجود دارد که چه از طریق خط دائمی و چه خط اعتباری برای یکدیگر شارژ بفرستند؛ روشهای ارائه شده در این بخش هم برای مشترکین دائمی و هم اعتباری قابل استفاده است. پس از این به بعد در شرایط اضطراری می‌توانید از دوستانتان که خط دائمی دارند هم درخواست کنید برایتان شارژ ایرانسل منتقل کنند. انتقال شارژ ایرانسل

روش‌های انتقال شارژ مستقیم ایرانسل بصورت خط به خط

برای انتقال شارژ از خطوط دائمی یا اعتباری ایرانسل چند روش وجود دارد که در اینجا برایتان توضیح خواهم داد:

انتقال شارژ مستقیم ایرانسل از طریق وبسایت ایساج

اولین و آسان ترین راه برای انتقال شارژ ایرانسل برای دوستان و آشنایان استفاده از سایت ایساج است. همه ی تلاش ما در ایساج این است تا تجربه خرید امن و راحت را برای مشترکین اپراتورها فراهم کنید. شما تنها با ورود به سایت ایساج و انتخاب گزینه خرید شارژ مستقیم وارد صفحه مربوطه می‌شوید. اپراتور ایرانسل را انتخاب کنید و بعد وارد کردن شماره همراه فرد مورد نظر و وارد کردن مبلغ به راحتی دوستانتان را از بی شارژی نجات دهید!

انتقال شارژ ایرانسل بصورت خط به خط با شماره 1112

روش دیگر انتقال شارژ خط به خط ایرانسل از طریق شماره 1112 است که فرد باید به ترتیب «شماره دریافت کننده‌ی اعتبار»، «مبلغ اعتبار مورد نظر (به ریال)» و «شماره رمز 4 رقمی» را بدون اضافه کردن فاصله یا حروف و در حالی که با استفاده از ":" از هم جدا شده‌اند، وارد کند. با ارسال پیامی با مضمون "شماره رمز 4 رقمی:مبلغ اعتبار مورد نظر به ریال:شماره‌ی دریافت کننده‌ی اعتبار" به شماره 1112 روند انتقال شارژِ ایرانسل بصورت خط به خط را انجام دهید. به خاطر داشته باشید اگر مشترک دائمی همراه اول هستید در هر دوره قبض تنها می‌توانید تا مبلغ 5000 تومان انتقال دهید و حتما باید قبض خود را به موقع پرداخت کرده باشید چون در غیر این صورت نمی­‌‌توانید از سرویس انتقال شارژ ایرانسل بصورت خط به خط استفاده کنید. نکته‌ی دیگر اینکه شارژ شگفت انگیز ایرانسل قابل انتقال نیست.
اگر جزء خانواده‌ی بزرگ ایرانسلی‌ها هستید و دوست و رَفیق زیاد دارید، این متن از وبلاگ ایساج Esaj که درباره‌ی روش‌ های خرید شارژ ایرانسل برای دیگران است را از دست ندهید. در این متن قرار است که بصورت جزء به جزء مراحل شارژ برای دیگران یا به عبارتی دیگر همان شارژ خط به خط را توضیح دهیم. با روش‌های معرفی شده در این متن حتی خرید شارژ ِایرانسل از خارج کشور هم کاری آسان و بی‌دردسر است.
انتقال شارژ مستقیم ایرانسل برای سایر مشترکین

خرید شارژ ایرانسل برای دیگران

درست است که در دنیای مدرن امروزی که همه چیز با سرعت در حال تغییر است، افراد هم سعی می‌کنند که با شرایط خود را وقف دهند، اما عده‌ای نیز از این قافله همچنان عقب‌اند و برای کارهای مختلف مربوط به گوشی، از دیگران کمک می‌خواهند که یکی از این کارها خرید شارژ است. در این بخش می‌خواهیم در خصوص خرید شارژ ایرانسل و راه‌های مختلف آن صحبت کنیم.

خرید شارژ ایرانسل از طریق سایت ایساج

برای تهیه شارژ ایرانسل باید ابتدا وارد سایت ایساج شده و در صفحه اصلی وارد آیکون ایرانسل شوید؛ سپس از صفحه باز شده گزینه خرید شارژ مستقیم را انتخاب کنید. در این قسمت بعد وارد کردن شماره تلفن، برای تهیه شارژ شگفت انگیز دکمه آن را روشن نمود. سپس باید از میان گزینه‌های پیش فرض و یا گزینه‌ی سایر مبالغ انتخاب نمود. با انتخاب گزینه پرداخت وارد دروازه پرداخت اینترنتی امن شده و با وارد کردن اطلاعات کارت خود به راحتی برای خود یا دیگران شارژ تهیه کنید. اگر از اپراتور همراه اول هم استفاده می‌کنید، خرید شارژ مستقیم همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول دیگر برایتان کار زمانبری نخواهد بود. خرید شارژ مستقیم از نماینده رسمی ایرانسل

هزینه خرید شارژ مستقیم ایرانسل برای دیگران

طبق قوانینی که در سایت ایرانسل برای سرویس خط به خط آمده است، با هر بار انتقال شارژ (بجزء از سایت اصلی) مبلغ 50 تومان به عنوان کارمزد، علاوه بر مبلغ و مالیات بر ارزش افزوده، از حساب فرستنده کسر می‌شود و ارسال شارژ شگفت انگیز نیز امکان پذیر نیست. اما اگر از طریق وبسایت به خرید شارژِ ایرانسل برای دیگران اقدام کنید، نه تنها مبلغی از شما (جزء مالیات بر ارزش افزوده) کسر نمی‌شود، بلکه هر بار استفاده از این روش برای شما یک امتیاز به حساب می‌آید. خرید شارژ مستقیم ایرانسل برای دیگران

کدهای دستوری پرکاربرد ایرانسل برای مشترکین اعتباری و دائمی

اطلاع از باقیمانده شارژ ایرانسل: # 2*1*555* پرداخت صورت حساب دائمی از طریق کارت شارژِ مستقیم ایرانسل: شماره گیری #شماره رمز 12 یا 16 رقمی کارت شارژ*130* (در مطلب کدهای دستوری ایرانسل تمامی این کدها را معرفی کرده‌ایم.)

تفاوت سیم‌کارت دائمی و اعتباری ایرانسل

حتما برای شما هم این سوال مطرح شده که فرق سیم کارت دائمی با اعتباری ایرانسل چیست؟ آیا دلیل انتخاب از میان این دو تنها قیمت اولیه‌ی سیم کارت‌ها است یا مساله‌ی دیگری نیز در میان است؟ معمولا سیم‌کارت‌های اعتباری نسبت به سیم‌کارت‌های دائمی قیمت کمتری دارند اما خب در مقابل هزینه‌ی برقراری تماس، ارسال پیامک یا تعرفه اینترنت آزاد در سیمکارت‌های اعتباری بیشتر از سیم کارت دائمی است. (از مطلب تفاوت سیم کارت دائمی و اعتباری نیز بازدید کنید.) خرید شارژ مستقیم سیم کارت ایرانسل

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!