خدمات اپراتور همراه اول

همراه اول

شارژ مستقیم همراه اول

برای خرید شارژ مستقیم همراه اول به این صفحه مراجعه کنید. با وارد کردن شماره همراه خود و یا فردی که قصد خرید شارژ همراه اول برای ایشان را دارید می‌توانید مبلغ شارژ را انتخاب و سپس برای پرداخت صورت حساب به درگاه بانکی متصل شوید. مبلغ پرداخت شده بلافاصله به حساب خط همراه اول شما منظور خواهد شد.

همراه اول

بسته اینترنت همراه اول

برای خرید بسته اینترنت همراه اول نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. در این صفحه ابتدا با وارد کردن شماره همراه اول خود و یا فردی که قصد خرید بسته اینترنت همراه اول را برای ایشان دارید، مدت بسته‌های بسته اینترنت همراه اول مدنظر را انتخاب و سپس برای پرداخت هزینه بسته اینترنت همراه اول به درگاه پرداخت متصل شوید. بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه بسته همراه اول پیامکی مبنی بر فعالسازی بسته برای شما ارسال می‌گردد.

جدول تعرفه اپراتور همراه اول

همراه اول
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 89 ریال اعتباری : صفحه‌ای 106 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 222 ریال اعتباری : صفحه‌ای 264 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

اپراتور همراه اول

نخستین اپراتور تلفن همراه در ایران، اپراتور همراه اول است که فعالیت خود را از سال 1373 آغاز کرد و اولین سیم کارت همراه اول با پیش‌شماره‌ی 912 عرضه شد. شرکت همراه اول با نام ارتباطات سیار نیز شناخته می‌شود. خدمات همراه اول بسیار گسترده است و از جمله خدمات این اپراتور می‌توان به امکان برقراری تماس صوتی، ارسال پیامک، اینترنت پرسرعت همراه اول، رومینگ همراه اول و غیره همراه است که در ادامه این مطلب ایساج بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

همراه اول

معرفی شرکت همراه اول

اولین ارائه‌ی فناوری تلفن همراه در سال 1373 توسط شرکت ارتباطات سیار یا اپراتور همراه اول انجام شد و واگذاری سیم‌کارت‌هایی با پیش‌شماره‌ی 0912 به مشترکین آغاز شد. شرکت ارتباطات سیار با پوشش گسترده‌ی اکثر شهرها و روستاهای کشور، اینترنت پرسرعت را نیز برای مشترکین خود فراهم کرده است.

شرکت همراه اول فعالیت‌های خود را با توجه به گسترش نیازها ادامه داد و توانست تا پایان سال 82 بیش از 3 میلیون و 450 هزار مشترک داشته باشد که این رقم تا کنون به 68.5 میلیون شماره‌ی اعتباری و دائمی رسیده است. بعلاوه پوشش‌دهی سیم کارت همراه اول در شهرهای مختلف و همینطور جاده‌ها و خیابان‌ها نیز برقرار است.

( خرید شارژ مستقیم ایرانسل و همینطور بسته اینترنت ایرانسل در سایت ایساج به سادگی انجام‌پذیر است.)

سیم کارت همراه اول چیست

شرکت همراه اول به عنوان اولین عرضه‌کننده‌ی سیم کارت در کشور شناخته می‌شود که اولین شماره همراه اول را با کد 0912 به مشترکین خود ارائه داد. در حال حاضر نیز اپراتور همراه اول یکی از برترین و پرمخاطب‌ترین سیم کارت‌ها محسوب می‌شود. خط همراه اول به دو صورت دائمی و اعتباری عرضه می‌شود که در ادامه بیشتر در خصوص انواع خط همراه اول صحبت می‌کنیم.

(از مطلب کم شدن شارژ همراه اول بازدید کنید.)

اپراتور همراه اول

انواع خط همراه اول

سیم کارت همراه اول در سه گروه سیم کارت‌های دائمی، اعتباری و سیم کارت ویژه همراه اول ارائه می‌شود.

  • سیم کارت دائمی فیروزه‌ای با 180 گیگابایت اینترنت 6 ماهه و بسته 6 ماهه مکالمه و پیامک ارائه می‌شود. خط همراه اول دائمی زمردی اپراتور همراه اول نیز دارای 30 گیگابایت اینترنت 1 ماهه و 50 درصد تخفیف مکالمه‌ی درون شبکه به مدت 6 ماه است.
  • سیم کارت اعتباری اپراتور همراه اول نیز در سه نوع فیروزه‌ای، زمردی و عادی ارائه می‌شود. سیم کارت همراه اول فیروزه‌ای دارای 30 گیگابایت اینترنت 1 ماهه و بسته 1 ماهه‌ی 1800 دقیقه مکالمه درون شبکه و 3000 پیامک است. سیم کارت زمردی اعتباری همراه اول نیز با 6 گیگابایت 6 ماهه و 60 دقیقه مکالمه درون شبکه است و در نهایت شماره همراه اول عادی اعتباری اپراتور همراه اول با 5 گیگابایت 5 ماهه و 50 دقیقه مکالمه درون شبکه به مشترکین ارائه می‌شود.
  • سیم کارت ویژه همراه اول نیز برای نوجوانان، جوانان، سیم کارت دانشجویی و انارستان طبقه‌بندی و ارائه می‌شود که مشترکین می‌توانند بسته به شرایط یکی از آنها را تهیه و فعالسازی کنند.

لازم به ذکر است مشترکین سیم کارت‌های اعتباری می‌توانند از قابلیت تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول نیز استفاده کنند و خط خود را دائمی کنند.

(برای خرید شارژ مستقیم رایتل و خرید بسته اینترنت رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تعرفه سیم کارت همراه اول

استفاده از انواع خط همراه اول اعتباری یا دائمی با تعرفه مشخص سیم کارت های همراه اول محاسبه می‌شود. در ادامه تعرفه سیم کارت همراه اول را ذکر می‌کنیم:

  • هزینه مکالمه داخل و خارج از شبکه برای سیم کارت دائمی (هر دقیقه 59.9 تومان) و سیم کارت اعتباری (89.9 تومان)
  • هزینه پیامک فارسی برای سیم کارت دائمی (89 ریال) و سیم کارت اعتباری (106 ریال)
  • هزینه پیامک انگلیسی برای سیم کارت دائمی (222 ریال) و سیم کارت اعتباری (264 ریال)
  • اینترنت آزاد برای سیم کارت دائمی همراه اول (هر کیلوبایت 0.4 ریال) و سیم کارت اعتباری همراه اول (هر کیلوبایت 0.6 ریال)

اگر قصد خروج از کشور دارید، می‌توانید با فعالسازی رومینگ همراه اول از خدمات این سیم کارت در خارج از ایران بهره‌مند شوید.

(مشترکین سیم کارتهای شاتل می‌توانند برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل و خرید بسته اینترنت شاتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

پوشش سیم کارت همراه اول

یکی از نکات مهم برای خرید یک سیم کارت، مناطق تحت پوشش و آنتن دهی آن است. اپراتور همراه اول به عنوان یکی از برترین اپراتورهای داخلی، مناطق تحت پوشش گسترده‌ای دارد. نقشه پوشش سیم کارت همراه اول و آنتن دهی همراه اول را می‌توانید روی سایت این اپراتور مشاهده کنید. اکثر شهرها و مناطق کشور و همینطور جاده‌ها دارای پوشش آنتن دهی همراه اول هستند، با این حال ممکن است برخی مناطق کاهش پوشش سیم کارت همراه اول همراه باشند که چندان قابل‌توجه نیست.

(از مطلب خرید شارژ همراه اول برای دیگران بازدید کنید.)
خط همراه اول

اپلیکیشن همراه اول

یکی از خدمات همراه اول، ارائه‌ی اپلیکیشن همراه من برای مشترکین سیم‌کارت‌های این اپراتور است تا مشترکین بتوانند برای مدیریت حساب خود از آن بهره‌مند شوند و از خدمات غیرحضوری و آنلاین اپراتور همراه اول استفاده کنند. در مورد نصب برنامه همراه من در مطلبی جداگانه توضیح داده‌ایم.

از کاربردهای این اپلیکیشن می‌توان به مدیریت هزینه‌ها و مشاهده‌ی باقیمانده حساب، پرداخت همراه اول قبض، لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول و غیره اشاره کرد. علاوه بر این مشترکین سیم کارت همراه اول می‌توانند از جوایز و پیشنهادات شگفت‌انگیز در این اپلیکیشن کاربردی اپراتور همراه اول نیز بهره‌مند شوند.

(اگر سیم کارت آپتل دارید برای خرید شارژ مستقیم آپتل و همینطور بسته اینترنت آپتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

همراه اول پشتیبانی

اگر با سیم کارت همراه اول خود دچار مشکل شدید می‌توانید از پشتیبانی همراه اول استفاده کنید. در وهله‌ی اول، مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از طریق سامانه همراه من این اپراتور و از طریق منوی پشتیبانی (از من بپرس) از سرویس پشتیبانی چت آنلاین استفاده کنند. با این حال، با شماره‌گیری 9990 از خط همراه اول خود و یا 09129990 از سایر خطوط می‌توانید از خدمات پشتیبانی همراه اول بهره‌مند شوید.

(با روش لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول آشنا شوید.)

شماره همراه اول

همراه اول اینترنت

اپراتور همراه اول سیم کارت های اعتباری و دائمی خود را با امکان اتصال به اینترنت پرسرعت در سراسر کشور ارائه می‌دهد. بنابراین لازم است نسبت به فعالسازی اینترنت همراه اول اقدام کنید. برای تهیه‌ی شارژ یا بسته‌های اینترنت همراه اول، می‌توانید به سایت ایساج مراجعه کرده و با انتخاب بسته‌ی اینترنت مناسب خود، آن را فعال کنید.

البته با لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول یا قطع مصرف اینترنت آزاد همراه اول می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. استفاده از اینترنت آزاد و بدون بسته اینترنت، باعث می‌شود هزینه آزاد محاسبه شود که پیشنهاد می‌کنیم نسبت به غیرفعالسازی مصرف اینترنت آزاد همراه اول و فعالسازی اینترنت همراه اول و خرید بسته‌های اینترنتی اقدام کنید. در مورد استعلام مانده حساب اینترنت همراه اول نیز در مطلب دیگر مطالعه کنید.

(با روش های دریافت صورتحساب سیمکارت همراه اول آشنا شوید.)

شارژ سیم کارت همراه اول

روش های مختلفی برای نحوه شارژ سیم کارت همراه اول وجود دارد. بعلاوه اینکه مشترکین سیم کارت‌های همراه اول برای شارژ سیمکارت‌های خود می‌توانند به وب سایت ایساج مراجعه کنند. در مورد استعلام شارژ باقیمانده همراه اول نیز مطلبی نوشته‌ایم که می‌توانید به آن رجوع کنید. شما همچنین می‌توانید از خدماتی مانند انتقال شارژ همراه اول، شارژ اضطراری همراه اول، پیامگیر صوتی همراه اول و غیره استفاده کنید.

(با کدهای دستوری همراه اول آشنا شوید.)

قیمت سیم کارت همراه اول

خدمات همراه اول آنقدر گسترده است که شاید بخواهید شما هم یک خط همراه اول برای خودتان تهیه کنید. قیمت خط همراه اول دائمی معمولا بیشتر از قیمت خط همراه اول اعتباری است؛ با این حال برای انتخاب یک شماره همراه اول لازم است ابتدا نیازهای خود را بررسی کرده و سپس با توجه به تعرفه سیم کارت همراه اول، گزینه‌ی مناسبی را انتخاب کنید.

سیم کارت دائمی فیروزه‌ای با قیمت 1,400،000 تومان و سیم کارت دائمی زمردی با قیمت حدودی 168 هزار تومن ارائه می‌شود. شماره همراه اول اعتباری نیز در نوع فیروزه‌ای 400 هزار تومان، زمردی 30 هزار تومان و عادی 20 هزار تومان ارائه می‌شود.

در نهایت سیم کارت نوجوان 60 هزار تومان، سیم کارت جوانان همراه اول 80 هزار تومان و سیم کارت دانشجویی همراه اول 20 هزار تومان است و البته سیم کارت اعتباری انارستان نیز به صورت رایگان برای کودک و نوجوان گروه سنی 6 تا 18 سال ارائه می‌شود.

(از مطلب کد دستوری آوای انتظار همراه اول بازدید کنید.)

قیمت خط همراه اول

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!