خدمات اپراتور رایتل

SEO

شارژ مستقیم رایتل

برای خرید شارژ مستقیم رایتل به این صفحه مراجعه کنید. با وارد کردن شماره همراه خود و یا فردی که قصد خرید شارژ رایتل برای ایشان را دارید می‌توانید مبلغ شارژ را انتخاب و سپس برای پرداخت صورت حساب به درگاه بانکی متصل شوید. مبلغ پرداخت شده بلافاصله به حساب خط رایتل شما منظور خواهد شد.

SEO

بسته اینترنت رایتل

برای خرید بسته اینترنت رایتل نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. در این صفحه ابتدا با وارد کردن شماره همراه اول خود و یا فردی که قصد خرید بسته اینترنت رایتل را برای ایشان دارید، مدت بسته‌های بسته اینترنت رایتل مدنظر را انتخاب و سپس برای پرداخت هزینه بسته اینترنت رایتل به درگاه پرداخت متصل شوید. بلافاصله پس از پرداخت موفق هزینه بسته رایتل پیامکی مبنی بر فعالسازی بسته برای شما ارسال می‌گردد.

کد دستوری شارژ رایتل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور رایتل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 299 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 499 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 299 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 599 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 98 ریال اعتباری : صفحه‌ای 99 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 169 ریال اعتباری : صفحه‌ای 230 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

اپراتور رایتل

اگر دوست دارید آدم‌های خلاق و پویا را بشناسید، با رایتلی‌ها آشنا شوید. آن‌ها، عاشق تجربه کردن تکنولوژی‌های نوین هستند؛ در این متن درباره اپراتور رایتل، طریقه شارژ رایتل و تمام آنچه که باید درباره سیم‌کارت‌ های رایتل بدانید نوشته‌ایم. با خواندن این متن از ایساج، رایتل را کشف کن!

درباره اپراتور رایتل

رایتل سومین اپراتور شبکه تلفن همراه ایران است. این شرکت در اواخر سال 1390 (البته طرح‌ریزی رایتل از سال 1386 شروع شده بود)، توسط سازمان تأمین اجتماعی تأسیس و از سال 1391 توسعه و راه‌انداز خدمات خود را آغاز کرد. رایتل به طور کامل، متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی است.

اگرچه RighTel را به عنوان سومین شبکه تلفن همراه می‌شناسیم، اما در ارائه شبکه 3G رتبه‌ی اول را در بین اپراتورهای ایران دارد. شرکت رایتل خدمات مخابراتی سیار 3.75G را به کاربران و مشاغل ارائه می‌کند. و حالا، با ارائه سیم کارت رایتل درصدی بالایی از کاربران را به خود اختصاص داده است.

رایتل: رایتل با ترکیبی از دو واژه اندیشه و تلفن و شعار "زندگی در دستان شما" کار خود را آغاز و با شعار "رایتل، همراه هوشمند" فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

(برای داشتن درگاهی ایمن برای شارژ مستقیم رایتل و بسته اینترنت رایتل به صفحه‌های مورد نظر مراجعه کنید.)

رایتل

اپراتور رایتل: پیش شماره رایتل

با عبوری از تاریخچه و معرفی اپراتور رایتل، نوبت به معرفی سیم‌کارت‌ها و آشنایی با خدمات این شبکه‌ی جوان می‌رسد. شرکت رایتل با لوگوی سه دایره و انتخاب رنگ‌های آوانگارد (در گرافیک ایران برای برندهای دولتی انتخاب می‌شود)، نشانگر نسلی نو و خلاق در ارائه خدمات است. خدمات رایتل شامل مکالمه، دیتا و ارسال پیامک است.

اگر فردی با خط با پیش شماره 0920 و یا پیش‌شماره‌های 0921، 0922 و 0923 با شما تماس گرفت، بدانید که اهل تکنولوژی است و خوب می‌داند که برای داشتن ارتباطی مقرون بصرفه و باثبات چه روشی را انتخاب کند! بله او جزو خانواده‌ی رایتلی‌ها است.

اپراتور رایتل: پیش شماره سیم کارت‌های دائمی رایتل 0920 و پیش شماره سیم کارت‌های اعتباری 0921، 0922 و 0923است.

(برای خرید شارژ مستقیم و همینطور خرید بسته اینترنت، فرقی نمی‌کند که مشترک کدام اپراتور هستید، در هر حال روی ایساج حساب کنید.)

اپراتور رایتل: خدمات رایتل

از خدمات رایتل باید به شبکه 3G و 4G /LTE اشاره کرد که تماس صوتی، تماس تصویری، پیامک، آوا و نما (MMS) و راینواز (RBT) را پشتیبانی می‌کند.

اپراتور رایتل اگرچه در ابتدای کار فقط 5 درصد از کابران تلفن همراه را در اختیار داشت. اما با ارائه خدمات گسترده‌تر توانسته کاربران زیادی را جذب کند و حتی در حال حاضر، خیلی از کاربران فقط داشتن سیم کارت رایتل را ترجیح می‌دهند.

مکالمه‌های رایگان، تعرفه‌های اینترنت و هزینه‌های مقرون بصرفه،پوشش سیم کارت رایتل و خیلی از این موارد، جمعیت رایتلی‌ها را زیاد کرده است.

شرکت رایتل: اپراتور رایتل در حال حاضر نه تنها خیلی از شهرهای داخلی کشور را تحت پوشش شبکه 4Gقرار داده است، بلکه در کشورهای اطراف مثل آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، امارات، عراق و لبنان و خیلی از کشورهای دیگر، خدمات رومینگ بین المللیرا ارائه می‌دهد.

(برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

سیم کارت رایتل

سیم کارت رایتل چیست؟

خرید سیم کارت رایتل همانند خرید سیم کارت دو اپراتور دیگر، حتی آسان‌تر (چون رایتل همچنان سیم‌کارت‌های رایگان و هدیه ارائه می‌دهد)، امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین یا حضوری سیم کارت‌ رایتل را خریداری کنید.

 قیمت سیم کارت رایتل نسبت به نوع خط رایتل و هدایای ارائه شده، متفاوت است که در ادامه با جزئیات خدمتتان معرفی می‌شود. انواع خط رایتل یا به عبارتی دیگر انواع سیم کارت رایتل در دو دسته: سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی ارائه می‌شود. برای آگاهی از قیمت خط رایتل و انواع خط رایتل موارد زیر را در نظر بگیرید:

(برای شارژ مستقیم همراه اول به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

سیم کارت دائمی رایتل

سیم‌کارت‌های دائمی رایتل که اولین سیم‌کارت‌های دائمی نسل مدرن (3G/4G) در ایران با پیش شماره 0920 هستند. همانطور که گفته شد، پوشش سیم کارت رایتل در تمام ایران پشتیبانی می‌شود و خدمات پیشرفته‌ای مانند اتصال پرسرعت، تماس کنفرانسی، پیام‌رسانی چند رسانه‌ای و سایر خدمات ارزش افزوده را به مشترکین ارائه می‌دهند.

اپراتور رایتل

اپراتور رایتل: مزایای خرید سیم کارت های دائمی رایتل

 • شما نیازی به خرید اعتبار ندارید.
 • علاوه بر روش‌های مرسوم، می‌توانید قبوض خود را به راحتی از طریق درگاه مدیریت حساب رایتل پرداخت کنید.

لازم به ذکر است مدت اعتبار مجاز (دو ماه) قیمت سیم کارت دائمی رایتل 600000 ریال است. تعرفه سیم کارت رایتل (از نوع دائمی) در مکالمه درون شبکه در هر دقیقه معادل 70 ریال، مکالمه برون شبکه معادل 555 ریال، اینترنت 3G/4G بر حسب گیگابایت حدود 40.000 ریال است. طبق آمارگرفته شده از کاربران، آنتن دهی رایتل در برخی از مناطق، نسبتا خوب است.

اپراتور رایتل: سیم کارت های دائمی رایتل، در اندازه‌های معمولی، نانو و دو پانچ و 3 پانچ برای دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شود.

(برای شارژ بسته اینترنت همراه اول به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع سیم کارت دائمی رایتل

سیم کارت دائمی رایتل با طرح X50

برای خرید سیم کارت رایتل دائمی طرح x50 با پیش شماره 0920 می‌توانید به صورت حضوری یا بصورت آنلاین از وب سایت شرکت با مبلغ 100.000 تومان، اقدام کنید. از مزایای خرید سیم کارت رایتل دائمی x50:

 • امکان انتخاب شماره
 • ارسال رایگان
 • 50 گیگ اینترنت همراه
 • 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 500 دقیقه مکالمه برون شبکه رایگان
 • 1000 عدد پیامک درون شبکه و 500 عدد پیامک برون شبکه رایگان
 • به همراه یک سیم کارت هدیه

سیم کارت دائمی رایتل طرح X10

شرایط خرید سیم کارت دائمی رایتل طرح X10 تقریبا مشابه سیم کارت X50 است. این سیم کارت نیز با پیش شماره 0920 ارائه شده و امکان خرید آن با مبلغ 30.000 تومان بصورت آنلاین و حضوری وجود دارد. از مزایای خرید سیم کارت دائمی رایتل طرح x30:

 • امکان انتخاب شماره
 • 10 گیگ اینترنت همراه رایگان
 • 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 100 دقیقه مکالمه برون شبکه رایگان
 • 1000 عدد پیامک درون شبکه و 100 عدد پیامک برون شبکه رایگان
 • ارسال رایگان

رایتل: قیمت سیم کارت رایتل ارائه شده، بدون احتساب 9% مالیات است. کاربران باید توجه داشته باشند که استفاده از مزایای ارائه شده از زمان ثبت نام سیم کارت استارت می‌خورد و بعد از اتمام اعتبار، منقضی می‌شوند.

(سیم کارت شاتل دارید؟ برای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

خط رایتل

اپراتور رایتل: سیم کارت اعتباری رایتل

سیم کارت اعتباری رایتل (3G/4G) با پیش شماره 0921 و 0922 خدمات پیشرفته‌ای مانند اینترنت پرسرعت، تماس کنفرانسی، پیام‌های چند رسانه‌ای و خدمات ارزش افزوده را برای مشترکین ارائه می‌دهد.

مزایای خرید سیم کارت های اعتباری رایتل

 • با کاهش هزینه اولیه سیم کارت، در هزینه خود صرفه جویی کنید
 • شارژ مجدد اعتبار بر اساس نیاز شما
 • استفاده از تمام خدمات رایتل
 • کنترل بهتر بر هزینه‌های ارتباطی

شرکت رایتل: سیم کارت‌ های اعتباری رایتلدر مدل‌های مختلف مثل طرح گردشگری، طرح جوان، سیم کارت هدیه ارائه می‌شود.

(برای شارژ مستقیم ایرانسل tdlte به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تعرفه سیم کارت رایتل

انواع سیم کارت اعتباری رایتل

اگر می‌خواهید عضو خانواده رایتل شوید، طرح‌های سیم کارت‌های E10 و E20 و E40 با نام طرح‌ سیم کارت‌های انرژی، بهترین فرصت است. با شرکت در این طرح‌ها، علاوه بر بهره‌مندی از تعرفه‌های مقرون به صرفه می‌توانید شماره دلخواه را انتخاب و دریافت نمایید. در ادامه با انواع خط رایتل آشنا شوید:

سیم کارت اعتباری رایتل طرح E10

قیمت خط رایتل طرح انرژی E10 معادل 100.000 ریال است که به همراه مجموعه‌ای از محصولات و خدمات رایتل ارائه می‌شود.

سیم کارت اعتبار رایتل طرح E20

قیمت خط رایتل طرح انرژی E20 معادل 200.000 ریال است که به همراه مجموعه‌ای از محصولات و خدمات رایتل ارائه می‌شود.

سیم کارت اعتباری رایتل طرح E40

قیمت خط رایتل طرح انرژی E40 معادل 400.000 ریال است که به همراه مجموعه‌ای از محصولات و خدمات رایتل ارائه می‌شود.

(کد دستوری آوای انتظار رایتل را با راهنمایی این صفحه فعال کنید.)

اپراتور رایتل: سیم کارت دانشجویی رایتل

رایتل به عنوان اولین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت کشور در نظر دارد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، امکان استفاده از مقرون به صرفه‌ترین و منحصر به فردترین خدمات اینترنت نسل مدرن را در اختیار دانشجویان قرار دهد. در این طرح تمامی دانشجویان می‌توانند سیم کارت های اعتباری رایتل را خریداری کنند.

انواع خط رایتل

مزایای طرح دانشجویی سیم کارت رایتل

دریافت سیم کارت اعتباری رایتل با هدایای 90 روزه شامل:

 • 12 گیگابایت اینترنت رایگان
 •  تعداد 30000 پیامک درون شبکه رایگان

سیم کارت گردشگری رایتل

در طرح سیم کارت گردشگری رایتل، شما می‌توانید سیم کارت اعتباری رایتل را با قیمت 30.000 تومان به همراه هدایای رایتل با اعتبار یک ماهه (30 روزه) دریافت کنید:

 • 10 گیگا بایت اینترنت همراه
 • 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه و 100 دقیقه مکالمه برون شبکه

قیمت خط رایتل

طرح سیم کارت هدیه رایتل

کلیه مشترکینی که هر یک از سیم کارت های رایتل (دائمی و اعتباری) یا پورت رایتل را خریداری کرده‌اند، مشمول طرح سیم کارت هدیه می‌شوند.

نوع خدمات رایتل در طرح سیم کارت هدیه:

 • اینترنت 500 مگابایت 7 روزه
 • اعتبار هدیه 45000 ریال 7 روزه
 • تماس صوتی درون شبکه 1000 دقیقه 7 روزه

(فعال سازی اینترنت رایتل را در این صفحه آموزش ببینید.)

اپراتور رایتل: نحوه دریافت سیم کارت هدیه رایتل

پیامک حاوی کد هدیه برای مشترکین اعتباری تا ۷۲ ساعت پس از اولین استفاده از سیم کارت خریداری شده ارسال خواهد شد. این مشترکین 30 روز فرصت دارند تا کد هدیه را در صفحه ثبت نام و خرید ثبت کنند و برای خود یا شخص دیگری سیم کارت اعتباری سفارش دهند و از هدایای بسته آن برخوردار شوند.

قیمت سیم کارت رایتل

نحوه خرید سیم کارت رایتل

برای خرید سیم کارت رایتل می‌توانید بصورت آنلاین و مراجعه به فروشگاه‌های رایتل اقدام کنید. بر اساس اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات، مراجعه شهروندان غیرایرانی به فروشگاه‌های رایتل یا نمایندگی‌های فروش و خدمات جهت ثبت نام و خرید سیم کارت‌های رایتل الزامی است.

هزینه استفاده از خدمات تماس صوتی و پیامک رایتل در حالت رومینگ ملی برای مشترکین رایتل مطابق با تعرفه های عادی شبکه رایتل است. (یعنی در حالت رومینگ ملی، مکالمه صوتی درون شبکه رایگان است و یا با داشتن بسته‌های مکالمه صوتی و پیامک از حجم بسته استفاده می شود.)

شرکت رایتل: در صورت اتمام زمان استفاده از هر یک از خدمات بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک، حجم ترافیک بدون پیک، پیامک و ...) تا پایان مدت اعتبار می‌توان از سایر خدمات باقیمانده رایتل استفاده کرد.

(برای فعال سازی سرویس پیام گیر صوتی رایتل به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

اپراتور رایتل: استفاه از سرعت 4G رایتل

برای بهره‌مندی از خدمات اینترنت 4G، مشترکین نیازی به تعویض سیم کارت خود ندارند، بلکه فقط قرار گرفتن در مناطق تحت پوشش سیم کارت رایتل و اعمال تنظیمات تلفن همراه، کافی است.

هزینه استفاده از خدمات تماس صوتی و پیامک در حالت رومینگ ملی، برای مشترکین رایتل، مطابق با تعرفه‌های عادی شبکه رایتل محاسبه می‌شود. (یعنی در حالت رومینگ ملی، مکالمه صوتی درون شبکه رایگان است و یا با داشتن بسته‌های مکالمه صوتی و پیامک از حجم بسته استفاده می‌شود.)

اپراتور رایتل: پوشش سیم کارت رایتل، درست مثل سایر اپراتورها، در برخی نقاط خوب و در برخی نقط بسیار ضعیف است. اگر در محله‌ی شما آنتن‌دهی رایتل خوب است، شما خوش شانس هستید و می‌توانید از تعرفه‌های مقرونبصرفه‌ی آن لذت ببرید!

شرکت رایتل

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!