بسته پیشنهاد ویژه ایرانسل

نوع بسته خود را انتخاب کنید :
پیشنهاد های شما

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای اطلاع از پیشنهادات ویژه ایرانسل

استعلام بسته های ویژه پیامک مکالمه و اینترنت همراه ایرانسل
خرید بسته های ویژه ایرانسل برای پیامک مکالمه و اینترنت همراه
اطلاع از بسته های ویژه اپراتور ایرانسل برای خرید بسته پیامک اینترنت و مکالمه
 • 1

  گام اول: وارد کردن شماره همراه ایرانسل

  در ابتدا برای اطلاع از پیشنهادات ویژه ایرانسل برای مکالمه، پیامک و یا بسته‌های اینترنت لازم است شماره همراه ایرانسل خود را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب نوع بسته پیشنهادی

  پس از وارد کردن شماره تماس خود، برای اطلاع از پیشنهاد ویژه ایرانسل برای خرید بسته اینترنت، و یا بسته‌های ویژه مکالمه و پیامک لازم است روی گزینه مورد نیاز خود کلیک کنید.

 • 3

  گام سوم: مشاهده پیشنهاد ویژه ایرانسل

  پس از انتخاب نوع بسته مورد نظر، برای اطلاع از قیمت بسته پیشنهاد ویژه ایرانسل روی گزینه پیش فاکتور کلیک کنید.

بسته‌های پیشنهاد ویژه اپراتور ایرانسل

اطلاع از بسته های پیشنهادی ویژه ایرانسل

اطلاع از بسته مکالمه ویژه ایرانسل

اپراتور ایرانسل برای دارندگان خطوط ثابت و اعتباری ایرانسل که میزان مکالمه آنها بالاتر از میانگین مصرف کاربران باشد، بسته پیشنهاد ویژه مکالمه در نظر می‌گیرد. می‌خواهید از بسته مکالمه خط خودتان مطلع شوید؟ شماره همراه خود را وارد و روی دکمه استعلام بسته مکالمه کلیک کنید.
استعلام بسته های ویژه پیامک مکالمه و اینترنت همراه ایرانسل

بسته ویژه اینترنت همراه ایرانسل

اگر در زمره‌ی مشترکانی هستید که مصرف اینترنت همراه ایرانسل شما بالاتر از سایر مشترکان باشد، اپراتور ایرانسل به صورت دوره‌ای برای شما بسته‌های اینترنت همراه ویژه فعال می‌کند. جهت اطلاع از بسته پیشنهاد ویژه اپراتور ایرانسل برای خرید بسته اینترنت همراه، شماره خط ایرانسل خود را در محل مربوطه وارد و روی دکمه استعلام بسته اینترنت کلیک کنید.
بسته های پیشنهاد ویژه اپراتور ایرانسل

بسته پیشنهاد ویژه پیامک اپراتور ایرانسل

اگر در ردیف مشترکانی هستید که ارسال و دریافت پیامک به خط شما بالاتر از میانگین سایر مشترکان ایرانسل باشد، به احتمال زیاد شما واجد شرایط بسته‌های ویژه پیامک اپراتور ایرانسل هستید. برای اطلاع از بسته‌های پیامکی ویژه اپراتور ایرانسل شماره همراه خود را در محل مربوطه وارد و روی دکمه بسته پیامکی را کلیک کنید.

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!