ایساج خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت همراه

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

مراحل خرید شارژ مستقیم

مراحل خرید شارژ
خرید شارژ متسقیم اپراتورها
شارژ مستقیم اپراتورهای همراه
شارژ اپراتورهای همراه
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

f

جدول تعرفه اپراتورهای همراه

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ مستقیم سیم کارت

ارتباط و اتصال یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر زندگی مدرن شده است. تماس‌های تلفنی، ارسال پیامک و اتصال به اینترنت به طرق مختلف در زندگی روزمره مورد نیاز هستند. اپراتورهای مختلفی از جمله همراه اول، ایرانسل، شاتل، رایتل و آپتل این خدمات را در قالب بسته‌های مختلف به مشترکین خود ارائه می‌دهند. در ادامه‌ی این مطلب ایساج در مورد شارژ مستقیم و خرید شارژ مستقیم سیم کارت اپراتورهای همراه و موارد دیگر صحبت خواهیم کرد.

معرفی اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی خدمات در ایران و روش‌های خرید شارژ مستقیم

اپراتورهای مختلفی در ایران وجود دارد که سیمکارت‌های مختلف با خدمات متنوع به مشترکین ارائه می‌دهند. شرکت‌هایی از جمله شرکت ارتباطات سیار ایران که با نام همراه اول شناخته می‌شود و همینطور اپراتور ایرانسل، معمولا نام‌آشناترین اپراتورهای داخلی هستند و بعلاوه حتما با رایتل، تالیا، شاتل موبایل و آپتل نیز آشنا هستید. در ادامه به معرفی این اپراتورها و روش‌های شارژ آنها می‌پردازیم.

روش خرید شارژ از اپراتورهای مختلف

شرکت ارتباطات سیار ایران – همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران (IR-MCI) که با نام تجاری همراه اول شناخته می‌شود، زیرمجموعه‌ای از شرکت مخابرات ایران و اولین و بزرگترین اپراتور شبکه‌ی تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران است که فعالیت خود را از سال 1373 آغاز کرده است. از خدمات این اپراتور می‌توان به تماس‌های صوتی، ارسال پیامک یا SMS، اینترنت پرسرعت، رومینگ همراه اول و غیره اشاره کرد.

شارژ مستقیم سیم کارت همراه اول

همراه اول اولین اپراتوری است که فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است و امروزه یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان سیمکارت شناخته می‌شود. این اپراتورها سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری به مشترکین خود ارائه می‌دهد. یکی از دغدغه‌های مشترکین سیم کارت‌های اعتباری خرید شارژ مستقیم است. روش‌های مختلفی برای شارژ مستقیم سیمکارت همراه اول و افزایش موجودی حساب وجود دارد که خرید شارژ مستقیم سیم کارت همراه اول از طریق وب سایت ایساج یکی از سریع‌ترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای این کار است. اگرچه در ابتدا خرید کارت شارژِ فیزیکی یکی از روش‌های رایج شارژ سیم کارت بود اما امروزه با روش‌های بدون دردسر و سریع می‌توانید اعتبار حساب خود را افزایش دهید. در ادامه در مورد نحوه شارژ مستقیم همراه اول از طریق وب سایت ایساج صحبت می‌کنیم. (در مطلب نحوه شارژ سیم کارت همراه اول، به طور کامل به این موضوع پرداخته‌ایم.)

شارژ سیمکارت همراه اول

خرید شارژ همراه اول از طریق سایت ایساج

یکی از روش‌های ساده برای خرید شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول، مراجعه به سایت ایساج است. وب سایت ایساج در ابتدا به عنوان نمایندگی فروش شارژ و بسته های اینترنت ایرانسل فعالیت خود را آغاز کرد اما اکنون می‌توانید شارژ مستقیم سیم کارت همراه اول را نیز از این سایت تهیه کنید. برای این کار پس از انتخاب اپراتور همراه اول می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در فیلد خالی موجود در صفحه، شماره تلفن سیمکارت همراه اول خود را وارد کنید و میزان شارژ مورد نظر و نوع آن (شارژ معمولی، شارژ فوق‌العاده، طرح بانوان یا طرح جوانان) را انتخاب کنید. سپس در انتهای صفحه روی گزینه‌ی پرداخت کلیک کنید.
 2. در مرحله‌ی بعد پیامی روی صفحه نمایش داده می‌شود که از شما می‌خواهد سفارش خود را تایید کنید. در صورت درست بودن اطلاعات، گزینه‌ی تایید و پرداخت را انتخاب کنید.
 3. در پایان وارد صفحه‌ی پرداخت الکترونیکی می‌شوید و با وارد کردن اطلاعات، برای خرید شارژ با کارت بانکی می‌توانید فرآیند خرید شارژ مستقیم همراه اول را تکمیل کنید. البته خرید شارژ با رمز دوم امکان‌پذیر است و حتما باید رمز دوم خود را وارد کنید.

(از مطلب استعلام سیم کارت نیز دیدن کنید.)

کد شارژ همراه اول برای استعلام مانده شارژ همراه

استفاده از کدهای دستوری برای کنترل حساب و بررسی میزان شارژ یا بسته اینترنت همراه اول بسیار رواج دارد. شما می‌توانید از کد دستوری #11*140* و  کد دستوری #121*10* استفاده کنید. با شماره‌گیری این کدهای دستوری، میزان شارژ باقی‌مانده برای شما نمایش داده می‌شود و میزان شارژ فوق‌العاده و دیتا نیز به صورت پیامک برایتان ارسال خواهد شد. همچنین شما می‌توانید با تماس با شماره‌ی 444 یا رجوع به اپلیکیشن همراه من از میزان مانده شارژ حساب خود مطلع شوید. (در وبلاگ مطلبی در خصوص طریقه فهمیدن شماره سیمکارت داخل گوشی نوشته‌ایم.)

کد دستوری استعلام شارژ همراه اول

شارژ اضطراری همراه اول

اگر در شرایط اضطراری نیاز به شارژ سیم کارت اعتباری خود پیدا کردید، نگران نباشید. سرویس اعتبار اضطراری همراه اول در خدمت شماست تا بتوانید هرچه سریعتر اعتبار حساب خود را افزایش داده و تماس‌های خود را برقرار کنید. البته برای استفاده از این سرویس لازم است حداقل 90 روز از فعالسازی سیمکارت شما گذشته باشد و اعتبار فعلی کمتر از 200 ریال باشد. از این سرویس می‌توانید حداکثر 2 بار در ماه استفاده کنید. مبلغ شارژِ اضطراری 600 تومان است که پس از شارژِ مجدد سیمکارت به صورت خودکار از اعتبار شما کسر می‌شود. مدت زمان استفاده از این شارژ نیز حداکثر 1 ماه است. (از مطلب استعلام باقیمانده شارژ همراه اول نیز بازدید کنید.)

پیگیری خرید شارژ مستقیم همراه اول

اطلاع از میزان اعتبار سیمکارت‌ها روشی برای مدیریت بهتر آن است تا پیش از پایان یافتن اعتبار بتوانید نسبت به خرید شارژ جدید اقدام کنید. بنابراین با شماره‌گیری کد دستوری #11*140* می‌توانید از اعتبار حساب خود مطلع شوید. اما اگر شارژ مورد نظر خود را خریده‌اید ولی در استفاده از آن با مشکل مواجه شده‌اید، می‌توانید از خط تلفن همراه خود با شماره‌ی 9990 و از خط ثابت با شماره‌ی 09129990 تماس بگیرید تا کارشناسان اپراتور همراه اول به شما در رفع مشکل کمک کنند.

با تماس با اپراتورهای همراه اول از طریق خطوط 09990 و 09129990 می‌توانید نسبت به قطع پیامک‌های تبلیغاتی، رفع مشکلات، شارژ و غیره اقدام کنید.

(در وبلاگ ایساج در خصوص کم شدن شارژ همراه اول نوشته‌ایم.)

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل

ایرانسل یکی دیگر از اپراتورهای داخلی است که از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت به عنوان یکی از 100 برند برتر ایران توانست مجوز اپراتوری دوم تلفن همراه را توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کسب کند. ایرانسل خدمات مختلفی را به مشترکین خود ارائه می‌دهد که از جمله‌ی آنها می‌توان به اینترنت نسل چهار، تماس صوتی، رومینگ و غیره اشاره کرد.

شارژ مستقیم سیمکارت ایرانسل

شارژ سیم کارت های اعتباری ایرانسل به طرق مختلفی امکان‌پذیر است. اگر تازه به جمع مشترکین این سیمکارت‌ها پرداخته‌اید بهتر است با روش‌های ساده و سریع آن آشنا شوید چرا که حتما با مواردی همچون خرید شارژ اینترنت ایرانسل، شارژ اضطراری ایرانسل، شارژ سیم کارت دائمی ایرانسل و غیره مواجه می‌شوید. در ادامه به نحوه شارژِ مستقیم سیمکارت‌های ایرانسل از طریق وب سایت ایساج اشاره می‌کنیم.

خرید شارژ ایرانسل

شارژِ مستقیم سیمکارت از طریق وب سایت ایساج

یکی از روش‌های رایج شارژ مستقیم سیم کارت ایرانسل، مراجعه به وب سایت ایساج و خرید شارژ با رمز دوم است. برای این کار وارد سایت ایساج شده و از بین اپراتورها، اپراتور ایرانسل را برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صفحه‌ای که برای شما باز شده شماره تلفن خط ایرانسل خود را وارد کرده و مبلغ شارژ را تعیین کنید. سپس روی گزینه‌ی انتخاب بانک و پرداخت کلیک کنید.
 2. در ادامه با وارد کردن اطلاعات حساب و رمز و موارد دیگری که از شما خواسته شده است فرایند خرید را تکمیل کنید.

شما بعلاوه می‌توانید به راحتی بسته اینترنت همراه ایرانسل را نیز از سایت ایساج خریداری کنید. (در مقاله نحوه شارژ سیمکارت ایرانسل به طور کامل به این موضوع پرداخته‌ایم.)

خرید شارژ ایرانسل از وب سایت ایساج

خرید شارژ ایرانسل غیرمستقیم

اگر کد شارژِ ایرانسل دارید و یا خرید کد شارژ انجام داده‌اید، می‌توانید به صورت غیرمستقیم سیمکارت خود را شارژ کنید. رمز شارژهای ایرانسل 12 یا 16 رقمی هستند و با خرید کارت شارژهای فیزیکی یا عابر بانک و دستگاه‌های پوز قابل خریداری هستند. این کدها را می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #رمز شارژ 16 یا 12 رقمی*141* استفاده کنید و یا کد دستوری #555* استفاده کنید. (از مطلب استعلام باقیمانده شارژ ایرانسل هم بازدید کنید.)

شارژ اضطراری ایرانسل

اگر به شارژِ اضطراری نیاز پیدا کردید می‌توانید از سرویس شارژ اضطراری ایرانسل استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس لازم است حتما 3 ماه از مالکیت شما گذشته باشد و ماهانه حداقل 10 هزار تومان تراکنش روی خط خود داشته باشید. برای استفاده از این سرویس می‌توانید کد دستوری #815* را شماره‌گیری کنید و یا وارد اپلیکیشن ایرانسل من شده و گزینه‌ی شارژِ اضطراری را انتخاب کنید. با اولین شارژ سیم کارت خود، مبلغ شارژ اضطراری با کارمزد 50 تومان به ازای هر 500 تومان، از حساب شما کسر می‌شود.

شارژ اضطراری ایرانسل

شرکت خدمات ارتباطی رایتل

اپراتور رایتل سومین اپراتور سراسری تلفن همراه در ایران است که سیم‌کارت‌های نسل سوم و چهارم تلفن همراه را ارائه می‌کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و خدماتی در زمینه‌ی فناوری کارت‌های هوشمند، خدمات انتقال داده و غیره را بر عهده داشت. شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سال 1389 سیمکارت‌های خود را به بازار عرضه کرد و به عنوان یکی از اپراتورهای موفق فعالیت خود را آغاز کرد. از جمله خدمات این اپراتور می‌توان به تماس صوتی، اینترنت پرسرعت و غیره اشاره کرد.

شارژ مستقیم سیم کارت رایتل

مشترکین سیمکارت‌های رایتل به روش‌های مختلفی می‌توانند سیمکارت‌های اعتباری خود را شارژ کنند. روش‌هایی مانند خرید اینترنتی شارژ از سایت ایساج است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد. (در مطلبی جداگانه به طور مفصل نحوه شارژ سیم کارت رایتل را شرح داده‌ایم.)

شارژ مستقیم رایتل

شارژ مستقیم سیمکارت رایتل از طریق وبسایت ایساج

افزایش اعتبار سیمکارت‌های رایتل خود را می‌توانید از طریق سایت ایساج انجام دهید. به این ترتیب می‌توانید نسبت به خرید شارژ مستقیم سیم کارت رایتل خود اقدام کنید. برای این کار وارد سایت ایساج شده و از بین اپراتورهای موجود، اپراتور رایتل را انتخاب کنید. در این صفحه گزینه‌ی خرید شارژ مستقیم  را انتخاب کنید که بدون نیاز به وارد کردن رمز شارژ و به صورت مستقیم انجام خواهد شد و خرید شارژ با رمز دوم انجام می‌شود. در ادامه مراحل زیر را دنبال کنید:

 • فیلدهای خالی صفحه را که شامل شماره تلفن و مبلغ شارژ است پر کنید و با انتخاب درگاه پرداخت مبلغ، وارد مرحله بعد شوید. دقت کنید که شارژِ انتخابی شما باید مضربی از 100 ریال باشد.
 • سپس وارد درگاه بانکی شوید و با وارد کردن اطلاعات حساب بانکی برای خرید شارژ با کارت بانکی و رمز پویا، خرید خود را تکمیل کنید.

امکان خرید بسته اینترنت رایتل از سایت ایساج نیز برای مشترکین این سیم‌کارت‌ها فراهم شده است.

استفاده از کارت شارژ فیزیکی و شارژ غیرمستقیم

اگرچه خرید کارت شارژِ فیزیکی مثل گذشته رواج ندارد اما اگر کد شارژِ هدیه دریافت کرده‌اید، می‌توانید به راحتی افزایش اعتبار سیم کارت رایتل خود را انجام دهید. رمز شارژ 16 رقمی را می‌توانید به دو روش عادی یا شورانگیز استفاده کنید. برای شارژِ عادی رایتل کد دستوری #رمز شارژ*141* را شماره‌گیری کنید و برای شارژِ شورانگیز رایتل لازم است از کد دستوری #رمز شارژ*145* استفاده کنید.

شارژ مستقیم رایتل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل – شاتل موبایل

شاتل موبایل یکی از خدمات جدید شاتل است که از سال 1396 به عنوان اولین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور (Full MVNO) معرفی شده است. این اپراتور خدماتی مانند مکالمه، پیامک، اینترنت همراه 4G و 3G و خدمات نسل چهارم شبکه همراه ارائه می‌کند. شاتل موبایل تنها سیم کارتی است که می‌تواند به صورت خودکار به شبکه‌های سه اپراتور دارای شبکه‌ی رادیویی کشور متصل شود تا بهترین کیفیت اتصال را ارائه کند.

شارژ مستقیم سیمکارت شاتل موبایل

شاتل موبایل برای خرید شارژ مستقیم و بسته‌های اینترنت روش‌های متعددی را ارائه کرده است که مطمئن‌ترین و ساده‌ترین آنها مراجعه به وب سایت ایساج است. برای این کار لازم است ابتدا وارد سایت ایساج شده و اپراتور شاتل موبایل را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن شماره موبایل خود و انتخاب نوار خرید شارژ مستقیم، ادامه‌ی فرایند را دنبال کنید. در نهایت می‌توانید خرید شارژ با رمز دوم و خرید شارژ با کارت بانکی، فرایند خرید را تکمیل کنید. خرید شارژ مستقیم شاتل و خرید بسته اینترنت همراه شاتل از خدمات کاربردی ایساج برای مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل است.

شارژ مستقیم سیم کارت شاتل

شرکت نگین ارتباطات آوا – آپتل

آپتل فعالیت خود را از سال 1396 به عنوان اپراتور مجازی تلفن همراه آغاز کرده است. این اپراتور مجازی تلفن همراه علاوه بر خدمات پایه از جمله تماس‌های صوتی، ارسال پیامک و ارائه‌ی اینترنت، خدمات ارزش افزوده‌ی دیگری نیز به مشترکین خود ارائه می‌دهد. این اپراتور بعلاوه در زمینه‌هایی مانند اینترنت اشیا، سیم کارت سازمانی، شبکه‌ی امن همراه (APN)، ارائه‌ی دیتا بر مبنای مودم و غیره به سازمان‌ها و مشترکین حقوقی نیز فعالیت می‌کند. برای خرید شارژ مستقیم سیم کارت آپتل می‌توانید از طریق سایت ایساج اقدام کنید. ابتدا وارد سایت شده و سپس از بین اپراتورهای موجود، اپراتور آپتل را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه‌ی خرید شارژ مستقیم، شماره موبایل خود را وارد کنید. در نهایت می‌توانید با انتخاب شارژ مورد نظر و وارد کردن اطلاعات حساب خرید شارژ با کارت بانکی و رمز دوم فرایند خرید شارژ مستقیم آپتل را تکمیل کنید. بعلاوه امکان خرید بسته اینترنت همراه آپتل از سایت ایساج نیز برای مشترکین این سیم کارت‌ها وجود دارد. شما همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #1*1*99* استعلام مانده حساب خود را چک کنید و با کد دستوری #2*1*99* نیز از مقدار بسته‌های اینترنتی خود استعلام بگیرید.

 

 

خرید شارژ مستقیم برای دیگران

همیشه شارژ کردن سیم کارت محدود به خرید شارژ برای سیم کارت خودمان نمی‌شود. گاهی اوقات نیز لازم می‌شود خرید شارژ برای کسی دیگر انجام دهیم. اما آیا روش خرید شارژ برای دیگران متفاوت است و باید مراحل دیگری را برای شارژ کردن سیم کارت دوست یا اعضای خانواده‌ی خود دنبال کنیم؟ خوشبختانه روش خرید شارژ برای دیگران آسان و مشابه روش‌های گفته شده در همین مطلب است.

برای خرید شارژ برای دیگران لازم است شماره موبایل فرد مورد نظر را در صفحه‌ی مربوط به خرید شارژ مستقیم وارد کنید و مراحل خرید شارژ با رمز دوم را تکمیل کنید. به این ترتیب انتقال شارژ به حساب فرد مورد نظر انجام می‌شود.

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!