ایساج خرید بسته اینترنت همراه اول

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت همراه اول

برای خرید بسته اینترنت همراه اپراتورهای ایرانسل   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول

SEO
SEO
SEO
SEO
 • 1

  گام اول: وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید بسته اینترنت برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب بسته اینترنت

  در این مرحله از طریق فیلترهای زمان و حجم بسته‌های اینترنت، نوع بسته اینترنت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ

  پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظر خود، با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید بسته اینترنت شوید.

کد دستوری بسته اینترنت همراه اول

کدهای دستوری مربوط به فعالسازی بسته اینترنت همراه، استعلام مانده بسته اینترنت همراه و غیرفعالسازی مصرف اینترنت آزاد سیم کارت خود را به خاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور همراه اول

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 89 ریال اعتباری : صفحه‌ای 106 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 222 ریال اعتباری : صفحه‌ای 264 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید بسته اینترنت همراه اول

برای خرید بسته اینترنت همراه اول یا هر اپراتور دیگری راه‌های مختلفی وجود دارد. به خصوص با آمدن اینترنت و تلفن‌های همراه تمام این کارها به مراتب سریع‌تر و آسان‌تر شده‌اند. ما در این مطلب به این موضوع می‌پردازیم که برای خرید بسته اینترنت همراه اول چه راه‌هایی وجود دارد؛ همچنین در ادامه درمورد فعالسازی اینترنت همراه اول، دریافت اینترنت رایگان، قطع مصرف اینترنت آزاد همراه اول، لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول، غیر فعالسازی اینترنت همراه اول و سایر موارد صحبت خواهیم کرد.

بسته اینترنت همراه اول

شرکت همراه اول یا ارتباطات سیار نخستین اپراتور ارائه دهنده اینترنت پر سرعت و اینترنت نسل چهار و نیم در کشور می‌باشد و با دارا بودن میلیون‌ها مشترک سیم کارت اعتباری و دائمی یکی از مهم ترین اپراتورهای تلفن همراه در طی چند دهه گذشته بوده است.
برای خرید شارژ مستقیم و همینطور خرید بسته اینترنت همراه، جدا از سرعت و دسترسی بالا، ایمن بودن حرف اول را می‌زند. پنل فروشگاهی ایساج با تمرکز فقط بر روی خرید شارژ، روشی مطمئن و ایمن است.
(در وبلاگ ایساج در خصوص کم شدن شارژ همراه اول نوشته‌ایم.) اینترنت همراه اول

فعالسازی بسته اینترنت همراه اول

یکی از قابلیت های مهم و اساسی تمامی تلفن های همراه برای زندگی در جوامع امروزی داشتن اینترنت همراه است. برای تهیه بسته اینترنتِ همراه اول باید در گام اول از فعال بودن اینترنت دیتا گوشی مطمئن شد. برای فعالسازی اینترنت همراه اول هم می‌توانید با شماره گیری کد دستوری #231*10* اقدام کنید و هم می‌توانید یک پیامک خالی به شماره 8088 ارسال کنید. اپراتور همراه اول عدم اتصال شما به اینترنت را بررسی کرده و نتیجه را با یک پیامک اطلاع می‌دهد.

شارژ اینترنت همراه اول

پس از آن لازم است تنظیمات گوشی هوشمند خود را تنظیم کنید برای این کار باز هم همراه اول کار شما را آسان کرده و می‌توان فقط با ارسال مدل گوشی و یا شماره سریال گوشی به شماره 8088، تنظیمات اینترنت همراه اول گوشی خود را تنظیم کنید. نحوه‌ی راه‌اندازی اینترنت همراه اول کار چندان پیچیده‌ای نیست. فقط با دانستن نام APN همراه اول می‌توانید هر نوع سیستم عاملی را به شبکه همراه اول متصل کنید. وبسایت ایساج بعنوان نماینده رسمی اپراتور شاتل موبایل امکان خرید شارژ شاتل و خرید بسته اینترنت شاتل موبایل را برای مشترکین فراهم کرده است.

خرید بسته اینترنت همراه اول

قاعدتا نیاز مشترکین یکسان نبوده و هر کدام به بسته اینترنت متفاوتی احتیاج دارند. اپراتور همراه اول بسته‌های اینترنت با حجم‌ها و زمان‌های متنوعی طراحی کرده که با مدیریت هزینه‌ها می‌توانید از اینترنت پر سرعت همراه اول بهره مند شوید. نخستین روش برای تهیه بسته اینترنتِ همراه اول، وبسایت ایساج است. شما کاربران می‌توانید پس از ورود به سایت، از منو گزینه‌ی خرید بسته اینترنت همراه را انتخاب کرده و با انتخاب اپراتور همراه اول، به صفحه مورد نظر جهت خرید بسته اینترنتِ همراه اول وارد شوید. (پنل فروشگاهی ایساج برای خرید شارژ مستقیم همراه اول نیز قابل استفاده است.) در این بخش ابتدا در کادر مربوطه شماره تلفن خود را وارد کرده و در این مرحله از طریق فیلترهای زمان و حجم بسته‌های اینترنت، نوع بسته اینترنت مورد نظرتان را انتخاب کنید. فاکتور شما به شما نمایش داده می شود و پس از تایید آن، وارد درگاه پرداخت بانکی می‌شوید. (در ایساج به شما آموزش فعالسازی پیامگیر صوتی همراه اول را می‌دهیم.) mci internet package

کد دستوری خرید بسته اینترنت همراه اول

 • سامانه پیامکی 8080: ارسال عدد 32 لاتین به شماره 8080
 • کد دستوری فعالسازی بسته اینترنتِ همراه اول نوترینو: شماره گیری کد دستوری #32*10* و اضافه کردن اعداد 9،8،2،1،0 به عنوان عدد آخر برای اطلاع از سرویس‌های وضعیت و بسته‌های آلفا، بسته‌های آلفا +، لغو اینترنت و راهنمای اینترنت
 • کد دستوری فعالسازی رومینگ همراه اول: فعال‌سازی با شماره گیری #291*10* و غیر‌فعال‌سازی آن با #292*10*
 • کد دستوری خرید بسته اینترنت همراه اول آلفا: #100*

خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران

تا اینجای مطلب در خصوص فعالسازی اینترنت همراه اول و راه‌ها و کدهای دستوری خرید بسته اینترنتِ همراه اول صحبت کردیم. اما ممکن است برای هرکدام از ما شرایطی بوجود بیاید که امکان خرید بسته اینترنتِ همراه اول را نداشته باشیم یا از ما خواسته می شود برای شخصی که دسترسی به اینترنت ندارد و یا امکان پرداخت آنلاین ندارد، بسته اینترنتِ همراه اول خریداری کنیم.  در این شرایط چه کار باید بکنیم؟
اولین راه مراجعه به سایت نماینده رسمی فروش شارژ مستقیم و بسته‌ی اینترنت همراه اول، یعنی ایساج است. از طریق سایت ایساج و تنها با وارد کردن شماره تلفن و انتخاب بسته مورد نظر، می‌توانید برای خود یا دیگران بسته اینترنتِ همراه اول تهیه کنید.
(برای اطلاع از تماس های از دست رفته همراه اول چی کار کنم؟ در ایساج به این موضوع پرداخته‌ایم.) بسته اینترنت همراه اول

خرید بسته اینترنتِ همراه اول دائمی

سیم کارت‌های اعتباری و دائمی از لحاظ تعرفه اینترنت با هم متفاوت هستند. اگر مشترکین دائمی بدون داشتن بسته‌ اینترنتِ همراه اول از اینترنت آزاد استفاده کنند، هر کیلوبایت معادل 0.4 ریال و برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول 0.6 ریال به ازای هر کیلوبایت تبادل داده است. اما علاوه بر تعرفه‌ها آیا بین بسته‌ی اینترنت همراه اول مشترکین دائمی و اعتباری این اپراتور هم تفاوتی وجود دارد؟
مشترکین دائمی برای فعالسازی و خرید بسته اینترنتِ همراه اول می‌توانند از طریق وبسایت خرید شارژ مستقیم و بسته اینترنت ایساج اقدام کنند. هزینه و نحوه خرید بسته اینترنتِ همراه اول برای سیم کارت های اعتباری و دائمی تفاوتی ندارد و فقط ممکن است حجم بسته‌ اینترنتِ همراه اول متفاوت باشد.
اگر کسی از اطرافیان شما جز مشترکین رایتل است برای خرید شارژ مستقیم رایتل و بسته اینترنت همراه رایتل به او وبسایت ایساج را پیشنهاد کنید.

استعلام بسته اینترنتِ همراه اول

بعد از خرید بسته اینترنتِ همراه اول نکته‌ی بعدی که برای مشترکین اهمیت قابل توجهی دارد، استعلام و اطلاع از حجم باقیمانده بسته اینترنتِ همراه اول است. ممکن است اپراتور به مشکل بخورد و پیامک زمان و حجم باقیمانده بسته را ارسال نکرده باشد یا اینکه پیام از گوشی شخص پاک شده باشد. روش نخست برای استعلام بسته اینترنتِ همراه اول استفاده از اپلیکیشن همراه من می‌باشد. صفحه نخست این برنامه میزان باقی مانده بسته اینترنت را نشان می‌دهد که به محض ضربه زدن بر روی آن تاریخ فعالسازی و تاریخ انقضای بسته اینترنت همرا اول نمایش داده خواهد شد. همچنین با شماره گیری کد دستوری #320*10* و #10*100* می‌توانید از وضعیت بسته اینترنتِ همراه اول خود استعلام بگیرید. (از مطلب هدیه شتاب در پرداخت همراه اول نیز بازدید کنید.)

پیگیری بسته اینترنت همراه اول

در روند تهیه و استفاده از بسته اینترنتِ همراه اول ممکن است به مشکل بر بخوریم و بسته برایمان فعال نشود یا اینکه بخواهیم بسته‌ای که قبلا خریده‌ایم را لغو کرده یا آن را تغییر دهیم. راه چاره رجوع به برنامه همراه من است. پس از ورود به اپلیکیشن و انتخاب گزینه بسته اینترنت، تمام مشخصات بسته اینترنت فعال و بسته های رزرو نمایش داده خواهد شد. همچنین با مراجعه به سایت رسمی همراه اول و یا استفاده از کدهای دستوری #1*100* و #320*10* این مشکل خود را رفع کنید. بسته های اینترنت همراه اول

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول

ممکن است برخی افراد تمایل داشته باشند بسته اینترنتِ همراه اول آنها به محض اینکه به اتمام می رسد دوباره شارژ شود اما برخی دیگر به شدت با این موضوع مخالف‌اند. چراکه اپراتور همراه اول به صورت خودکار بسته اینترنت را تمدید می‌کند هزینه‌ی این تمدید خودکار نیز از حساب شما کم می‌شود. راه‌های مختلفی برای لغو تمدید خودکار بسته اینترنتِ همراه اول وجود دارد که ما در ادامه آنها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

لغو تمدید خودکار بسته اینترنتِ همراه اول با کد دستوری و شارژ نکردن سیم کارت

کدهای دستوری همراه اول یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای مدیریت حساب هستند. برای لغو تمدید خودکار کد دستوری #۸*۱۰۰* را شماره‌گیری کنید و پس از باز شدن پنل، با انتخاب شماره‌ی 8، می‌توانید نسبت به لغو تمدید بسته‌ اینترنتِ همراه اول خود اقدام کنید. روش دیگر لغو تمدید خودکار بسته اینترنتِ همراه اول، شارژ نکردن سیم کارت است. تمدید خودکار اینترنت همراه از طریق شارژ حساب شما انجام می‌شود اگر در حساب خود شارژ کافی نداشته باشید پس از اتمام بسته‌ی اینترنتی، تمدید آن به صورت خود به خود لغو می‌شود. بنابراین با رعایت این موضوع ساده می‌توانید به تمدید اتوماتیک بسته اینترنتِ همراه اول پایان دهید. اگر از اپراتور آپتل هم استفاده می‌کنید، خرید شارژ آپتل و خرید بسته اینترنت آپتل دیگر برایتان کار زمانبری نخواهد بود. کد لغو تمدید بسته اینترنت همراه اول

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت همراه اول با اپلیکیشن همراه من و شماره ۹۹۹۰

در ابتدای این متن شما را با نحوه نصب برنامه همراه من که اپراتور همراه اول برای راحتی مشترکین خود در نظر گرفته است آشنا کردیم. در برنامه همراه من بخشی به نام بسته‌های فعال وجود دارد؛ می‌توانید بسته‌ی دومی را که نشان‌دهنده‌ی تمدید خودکار بسته‌ی اینترنتی است را حذف یا غیرفعال کنید.
 لغو تمدید خودکار بسته اینترنتِ همراه اول، تماس با شماره تلفن 9990 است. بعد از اتصال به اپراتور وارد بخش مربوطه شده و از آنها می‌خواهید تا تمدید خودکار بسته اینترنتِ همراه اول شما را لغو کنند.
(در ایساج به طور کامل به نحوه لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول پرداخته‌ایم.)

قطع مصرف آزاد اینترنت همراه اول

احتمالا اکثر افراد از این موضوع مطلع‌اند که بعد از تمام شدن بسته اینترنت، اگر تمدید خودکار آن فعال نباشد اینترنت با تعرفه آزاد محاسبه می‌شود. اگر کسی به این موضوع توجه نکند ممکن است با یک صورتحساب عجیب و غریب در پایان دوره یا تمام شدن ناگهانی شارژ سیم کارت همراه اول مواجه شود. در این بخش می‌خواهیم نحوه غیر فعالسازی مصرف اینترنتِ آزاد همراه اول را به شما آموزش دهیم. زمانی که اینترنت با تعرفه‌ی آزاد روی تلفن شما فعال است به محض پایان یافتن بسته‌ اینترنتِ همراه اول، مصرف دیتا به طور خودکار از شارژ شما انجام خواهد شد یا اگر سیم کارت دائمی داشته باشید این هزینه روی قبض شما محاسبه می‌شود. اگر شما کسی هستید که مدام به اینترنت سیم کارت خود احتیاج دارید بهتر است بسته اینترنتِ همراه اول خریداری کنید تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید. فعالسازی بسته اینترنت همراه اول

طریقه قطع مصرف آزاد اینترنت همراه اول

مشترکین اپراتور همراه اول می‌توانند از بسته‌ اینترنتِ همراه اول استفاده کنند. هزینه‌ی استفاده از بسته‌ اینترنتِ همراه اول معمولا کم است و هرکسی می‌تواند با توجه به نیازهای خود از میان بسته‌های اینترنتیِ همراه اول، یکی را انتخاب کند. اما اگر کسی بدون خرید بسته‌های اینترنتی با استفاده از سیمکارت اعتباری یا دائمی خود به اینترنت متصل شود مصرف اینترنت برای او به صورت آزاد محاسبه خواهد شد.
با شماره گیری کد دستوری #113*100* مصرف آزاد اینترنتِ همراه اول خود را قطع کنید. یک روش دیگر استفاده از اپلیکیشن همراه من و انتخاب گزینه خدمات در منوی اصلی برنامه می‌باشد.
(از مطلب قطع مصرف آزاد اینترنت همراه اول نیز بازدید کنید.)

دریافت بسته اینترنت همراه اول رایگان

اپراتور همراه اول یکی از پرطرفدارترین اپراتورها در ایران است و سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی را به مشترکین خود ارائه می‌کند. برای دریافت اینترنت هدیه از اپراتور همراه اول می‌توانید عضو باشگاه فیروزه‌ای شوید. شما با پرداخت قبض، خرید بسته اینترنتِ همراه اول، خرید شارژ و کارهای دیگر امتیاز باشگاه مشترکین فیروزه‌ای همراه اول را کسب می‌کنید که به مرور با امتیاز‌های کسب کرده می‌توانید بسته اینترنتِ همراه اول رایگان برای خود تهیه کنید. (در این خصوص در مطلب دریافت اینترنت رایگان کامل توضیح داده شده است.) بسته اینترنت همراه اول هدیه

بسته اینترنتِ همراه اول رایگان با پرداخت به موقع قبوض

اگر دارنده‌ی سیم کارت دائمی همراه اول هستید، با پرداخت قبض پایان دوره‌ی خود به صورت غیرحضوری تا 6 دی ماه، بسته اینترنت یک روزه با حجم 2 گیگ دریافت می‌کنید. یک راه دیگر شرکت در طرح دوشنبه سوری همراه اول است. مشترکین همراه اول می‌توانند در دوشنبه‌ی آخر هر ماه کد دستوری #64*100* را شماره‌گیری کنند. بعضی اوقات به صورت تصادفی در میان سایر هدایا، بسته اینترنتِ همراه اول رایگان دریافت کنند. راه دیگر دریافت بسته اینترنتِ همراه اول رایگان، هدیه شارژ جوانان است. طرح تشویقی هدیه‌ی شارژ جوانان، طرحی است که به مشترکین پایین 25 سال تعلق می‌گیرد.
با هر بار شارژ سیم‌کارت خود، علاوه بر دریافت شارژ، یک بسته‌ اینترنتِ همراه اول نیز دریافت می‌کنند و هرچه مبلغ شارژ خریداری‌شده بیشتر باشد، حجم بسته‌ اینترنتِ همراه اول هدیه و مدت اعتبار آن نیز بیشتر خواهد بود. کد دستوری این طرح #15*1* و #124*10* می‌باشد.

دریافت بستهِ اینترنت همراه اول رایگان به مناسب روز تولد شما

علاوه بر تمام مواردی که تا اینجا گفتیم، اپراتور همراه اول در روز تولد مشترکین خود به آنها هدایای متفاوتی از جمله مکالمه رایگان، بسته‌ی اینترنت همراه اول و امتیاز باشگاه فیروزه‌ای می‌دهد که می‌توانید از میان این هدایا، بسته‌ اینترنتِ همراه اول رایگان 2 گیگابایتی را دریافت کنید که البته مهلت استفاده از آن نیز تنها 1 روز است. برای فعالسازی هدیه‌ی بسته اینترنتِ همراه اول رایگان روز تولد خود می‌توانید کد دستوری #4121*10* را شماره‌گیری کنید. (از مطلب فعالسازی سیستم انتظار تماس همراه اول نیز بازدید کنید.)  

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!