ایساج خرید بسته اینترنت همراه

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت همراه

برای خرید بسته اینترنت همراه اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنـــمای خــرید بسته های اینترنت

خرید بسته اینترنت اپراتورهای همراه با بهترین قیمت
خرید بسته اینترنت همراه از ایساج با بهترین قیمت
خرید بسته اینترنت همراه از ایساج با بهترین قیمت
خرید بسته اینترنت همراه از ایساج با بهترین قیمت
 • 1

  گام اول: وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید بسته اینترنت برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب بسته اینترنت

  در این مرحله از طریق فیلترهای زمان و حجم بسته‌های اینترنت، نوع بسته اینترنت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ

  پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظر خود، با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید بسته اینترنت شوید.

جدول تعرفه اپراتورهای همراه

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید بسته اینترنت همراه

زندگی مدرن نیاز به اینترنت را بیش از پیش ساخته است. اینترنت برای دانشجوها، مشاغل، شرکت‌ها و حتی برای افراد عادی یک نیاز ضروری شده است و همه به نوعی به اینترنت متصل هستند. پیشتر استفاده از اینترنت ثابت رواج داشت ولی امروزه بسته های اینترنت متنوع از اپراتورهای مختلف، استفاده از این تکنولوژی را بدون محدودیت مکان فراهم کرده است. در ادامه این مطلب ایساج در خصوص انواع بسته اینترنت، خرید بسته برای دیگران، خرید بسته اینترنت با کارت بانکی و خرید بسته اینترنت از طریق وب سایت ایساج صحبت خواهیم کرد. ایساج ابتدا به عنوان نمایندگی اپراتور ایرانسل فعالیت خود را آغاز کرد و پس از مدتی کوتاه توانست خدمات خرید شارژ و بسته اینترنت همراه برای سایر اپراتورها از جمله آپتل، شاتل موبایل، همراه اول و رایتل را نیز به مشتریان خود ارائه کند.

بسته اینترنت همراه اول

اگر تازه به جمع مشترکین همراه اول پیوسته‌اید و یا با روش‌های متنوع فعالسازی بسته‌های اینترنت همراه اول یا خرید شارژ همراه اول آشنا نیستید، نگران نباشید. روش‌های مختلف و بسته‌های اینترنتی متنوعی برای مشترکین اعتباری و دائمی سیم کارت‌های همراه اول وجود دارد که می‌توانید به راحتی با آنها اینترنت خود را راه‌اندازی کنید. بسته‌های اینترنت همراه اپراتور همراه اول را می‌توانید از طریق وب سایت ایساج به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. بسته‌های اینترنتی بر اساس حجم و مدت اعتبار بسیار متنوع هستند و می‌توانید پس از فعالسازی اینترنت همراه اول با توجه به میزان مصرف خود و یا مقدار هزینه‌ای که در نظر دارید، بسته‌ای مناسب انتخاب کنید. در ادامه به معرفی برخی از این بسته‌ها که توسط اپراتور همراه اول ارائه شده، و نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول در ایساج می‌پردازیم. ضمنا شما می‌توانید در مورد روش تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول نیز در بلاگ ایساج مطالعه کنید.

بسته اینترنت همراه اول

 • بسته اینترنتی نوترینو همراه اول

نوترینو سرویس اینترنت نسل سوم (3G)، نسل چهارم (4G) و نسل چهار و نیم (4.5G) همراه اول است که مبتنی بر سرویس انتقال دیتا بوده و امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای کاربران فراهم می‌کند. برای استفاده از بسته اینترنتی نوترینو لازم است در محدوده‌ی پوشش این سرویس قرار داشته باشید. اگرچه بدون فعالسازی بسته های اینترنت همراه نوترینو می‌توانید از آن استفاده کنید اما به مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول پیشنهاد می‌شود برای مدیریت هزینه‌های خود، بسته اینترنت همراه نوترینو را تهیه و فعال کنند. با قطع مصرف اینترنت آزاد همراه اول و خرید بسته اینترنتی همراه نوترینو از ایساج می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. (در ایساج با کد دستوری مانده اینترنت همراه اول اشنا شوید.)

 • بسته های ترکیبی دلخواه همراه اول

بسته‌های ترکیبی دلخواه اپراتور همراه اول شامل اینترنت، مکالمه و پیامک می‌شوند که قابل استفاده در 30 روز هستند. میزان هر بخش بسته به انتخاب کاربر تعیین می‌شود و تمام مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند بسته‌ی ترکیبی خود را به صورت شخصی خریداری کنند. برای اطلاع از سرویس این بسته اینترنت همراه اول یک ماهه می‌توانید به بخش خدمات من و بسته‌های ترکیبی در اپلیکیشن همراه من یا سایت همراه من مراجعه کنید و سپس برای خرید این بسته‌ها به وب سایت ایساج مراجعه کنید. (هدیه شتاب در پرداخت همراه اول چیست؟)

 • خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران و خود

یکی از خدمات اپراتور همراه اول، امکان خرید بسته های نوترینو است. مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از سایت ایساج برای خود و دیگران بسته اینترنت همراه تهیه کنند. اگر بسته اینترنت همراه شما دارای تمدید خودکار است و می‌خواهید این ویژگی را غیرفعال کنید، می‌توانید به مطلبی که در مورد لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول نوشته‌ایم، مراجعه کنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران و خود از سایت ایساج

 • بسته های اشتراکی دیتا همراه اول

یکی از خدمات جالب همراه اول، بسته‌های اشتراکی است که هنگام فعالسازی آن می‌توانید یک یا چند نفر دیگر را نیز به عنوان همراه اضافه کنید تا از بسته اینترنتی شما استفاده کنند. البته این ویژگی نیز وجود دارد که هر زمان که لازم دیدید، بسته‌های این افراد را محدود کنید. بسته اشتراکی همراه اول را می‌توانید از طریق اپلیکیشن همراه من یا سایت همراه من فعال کنید.

بسته های اشتراکی دیتا همراه اول

 • بسته اینترنتی مدار فیروزه‌ای همراه اول

بسته‌های مدار فیروزه‌ای شامل بسته اینترنت و بسته مکالمه‌ی کوتاه مدت یا ساعتی هستند که در ساعت و مکان‌های مختلف شبکه همراه اول متفاوت خواهد بود و کاملا مقرون به صرفه است. مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند بسته‌های پیشنهادی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #121* مشاهده کنند. نکته‌ی مهم این است که بسته‌های فیروزه‌ای امکان رزرو ندارند و بنابراین لازم است تا اتمام بسته‌ی فعلی خود صبر کنید. شما می‌توانید بسته‌ی اینترنت مدار فیروزه‌ای و بسته مکالمه‌ی مدار فیروزه‌ای را به طور همزمان فعال کنید اما امکان فعالسازی دو بسته از هر کدام به صورت همزمان وجود ندارد. از آنجایی که بسته‌های فیروزه‌ای مدت زمان محدودی دارند، اولویت مصرف آنها زودتر از سایر بسته‌هایی است که قبلا خریداری کرده‌اید.

 • خرید بسته آلفا همراه اول

اما بسته اینترنت آلفا چیست؟ بسته‌های آلفا بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که با قیمت مناسب برای استفاده‌ی شبانه از بازه‌ی زمانی 2 تا 7 صبح ارائه می‌شوند و جزو ارزانترین بسته های اینترنت پرسرعت محسوب می‌شوند. بسته‌های آلفا پلاس نیز بسته‌های حرفه‌ای نوترینو با سرعت بالا و استفاده‌ی تحصصی و حرفه‌ای از اینترنت نسل 3 و 4 است. این بسته‌ها را می‌توانید به صورت کوتاه مدت، بلند مدت، نامحدود شبانه و غیره تهیه کنید و برای استعلام مقدار باقی‌مانده از بسته خود نیز کد دستوری همراه اول #10*100* را شماره‌گیری کنید. اگر تمایل ندارید بسته اینترنتی آلفای شما به صورت خودکار تمدید شود، لازم است با شماره‌گیری کد دستوری #18*100* نسبت به لغو تمدید خودکار آن اقدام کند. لازم به ذکر است با لغو بسته، اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه می‌گردد.

کد خرید بسته اینترنت همراه اول

 • بسته اینترنت نامحدود همراه اول

بسته اینترنتی نامحدود مناسب کسانی است که نیاز به حجم زیادی اینترنت دارند و به دنبال یک بسته‌ی مقرون به صرفه می‌گردند. با این حال لازم است بدانید بسته‌های نامحدود نیز محدودیت‌هایی دارند و هر شرکتی پهنای باند مشخص و همینطور حداکثر مصرف مشخص خود را تعیین می‌کند. همراه اول نیز بسته‌های نامحدود خاص خود را به مشترکین دائمی و اعتباری ارائه می‌کند که شامل بسته‌ی صبحانت و بسته نامحدود شبانه می‌شود. درحال حاضر بسته اینترنت نامحدود شبانه فعال است که استفاده از حداکثر 100 گیگابایت اینترنت 30 روزه را برای ساعت 1 بامداد تا 11 صبح فراهم می‌کند. بسته‌های اینترنت شبانه معمولا قیمت مناسبی دارند و بسته‌ی اینترنتی نامحدود شبانه همراه اول در حال حاضر به قیمت 19900 تومان ارائه می‌شود. بسته های اینترنت همراه نامحدود اپراتور همراه اول را می‌توانید از وب سایت ایساج تهیه کنید.

بسته اینترنت همراه نامحدود همراه اول

 • بسته اینترنت رومینگ همراه اول

اگر قصد سفر به کشورهای خارجی دارید، می‌توانید از بسته اینترنت رومینگ بین‌الملل همراه اول استفاده کنید. به این ترتیب، سیم کارت شما در خارج از محدوده‌ی جغرافیایی تحت پوشش اصلی، با استفاده از شبکه‌های تلفن همراه مقصد می‌توانید از اینترنت استفاده کرده یا تماس گرفته و پیامک ارسال کنید. امکان استفاده از بسته‌ی اینترنت رومینگ همراه اول برای سیمکارت‌های اعتباری و دائمی امکان‌پذیر است و مشترکین می‌توانند از طریق سایت ایساج بسته رومینگ همراه اول خود را تهیه کنند. بسته های اینترنت همراه رومینگ همراه اول بسیار مقرون به صرفه‌تر از تعرفه‌ی آزاد رومینگ است و بنابراین پیشنهاد می‌شود اگر قصد مسافرت به کشور دیگری دارید، این بسته‌ها را تهیه کنید.

بهترین بسته اینترنت همراه اول

اگر به دنبال بهترین بسته اینترنت همراه اول یا خرید بسته اینترنت همراه اول دائمی یا اعتباری هستید، با مقایسه‌ی قیمت‌ها و همینطور در نظر گرفتن میزان مصرف خود، انتخاب مناسبی داشته باشید. اگر استفاده‌ی شما از اینترنت محدود به شبکه‌های پیامرسان ساده‌ای مانند واتساپ است و یا در خانه یا محل کار خود به اینترنت وای فای متصل می‌شوید، نیازی به بسته اینترنت با حجم بالا نخواهید داشت. با این حال افرادی که مصرف بالایی دارند و یا فیلم‌های زیادی دانلود می‌کنند، می‌توانند به دنبال بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ساله یا کمتر باشند. بسته‌های نامحدود نیز برای این افراد می‌تواند مناسب باشد. خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق پیامک امکان‌پذیر نیست و لازم است حتما از روش‌های ایمن دیگر مانند خرید بسته اینترنت همراه از وب سایت ایساج استفاده کنید.

بهترین بسته اینترنت همراه اول

بسته اینترنت همراه ایرانسل

اپراتور ایرانسل یکی از ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت در ایران است و مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل می‌توانند از اینترنت 4G و 4.5G این اپراتور به صورت بسته اینترنت همراه یا اینترنت ثابت استفاده کنند. دارندگان سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانند برای کاهش هزینه‌های خود، با فعالسازی اینترنت همراه ایرانسل، بسته های اینترنت متنوعی را تهیه کنند که با مدت اعتبار و حجم مختلف، متناسب با نیازهای مختلف ارائه شده است. از آنجایی که مصرف آزاد اینترنت می‌تواند هزینه‌های بالایی برای مشترکین سیم کارت ایرانسل به همراه داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم ضمن استفاده از کد دستوری مانده اینترنت ایرانسل نسبت به قطع مصرف اینترنت آزاد ایرانسل نیز اقدام کنید. همچنین اگر نمی‌خواهید بسته اینترنت همراه شما به صورت خودکار تمدید شود، از مطلب لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل بازدید کنید. در ادامه در خصوص خرید بسته اینترنت ایرانسل صحبت می‌کنیم. بعلاوه شما می‌توانید در ایساج خرید شارژ مستقیم ایرانسل را نیز انجام دهید.

 • بسته‌های بوم و بوم+ ایرانسل

یکی از خدمات ایرانسل برای مشترکان خود، ساخت بسته‌های ترکیبی دلخواه است که شامل بسته اینترنت، مکالمه و پیامک می‌شود. با این بسته‌های بوم و بوم+ می‌توانید تعداد پیامک ایرانسلی فارسی، مقدار دقیقه مکالمه‌ی ایرانسلی و مقدار حجم اینترنت مورد نظر خود را انتخاب کرده و یک بسته‌ی شخصی‌سازی شده و مقرون به صرفه داشته باشید. یکی از ویژگی‌های مثبت این بسته‌ها این است که در صورت تمام شدن حجم اینترنت، می‌توانید زمان مکالمه را به اینترنت تبدیل کنید و البته برعکس! لازم به ذکر است، در صورت تبدیل مکالمه به اینترنت، هزینه استفاده از اینترنت 3 برابر از زمان مکالمه کسر می‌شود. (از مطلب تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل بازدید کنید.)

بسته‌های بوم و بوم+ ایرانسل

 • بسته های ترکیبی ایرانسل

مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با توجه به میزان استفاده‌ی خود از اینترنت، بسته اینترنت همراه ترکیبی مناسب خود را تهیه و فعال کنند. اگر بسته ترکیبی را فعال کنید، در صورت فعل بودن سایر بسته‌ها، اولویت مصرف با بسته ترکیبی ایرانسل است. در بسته ترکیبی اینترنت همراه و ثابت، بسته اینترنت ثابت برای مشترکین خطوط اعتباری و بسته اینترنت همراه برای مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده است. در حال حاضر بسته‌های اینترنت ترکیبی ایرانسل شامل بسته‌های 300، 216 و 144 گیگابایتی 365 روزه و بسته‌ی 90 گیگابایتی 90 روزه می‌شود. (در مطلب کد دستوری ایرانسل می‌توانید با انواع کدهای دستوری برای مشترکین این سیم‌کارت‌ها آشنا شوید.)

 • بسته اینترنت همراه چند کاربره ایرانسل

بسته های اینترنت چندکاربره یک گزینه‌ی عالی برای خانواده‌ها، تیم‌ها یا افرادی است که مصرف اینترنت بالایی دارند و یا به طور همزمان از چند دستگاه مانند گوشی، تبلت، لپ‌تاپ و مودم استفاده می‌کنند. به این ترتیب به جای آنکه هر فرد به صورت جداگانه اینترنت بخرد، با خرید یک بسته چند کاربره هر فرد می‌تواند حجم اینترنت اختصاصی خود را داشته باشد. بسته اینترنت همراه چند کاربره قابل اشتراک‌گذاری بین 10 کاربر یا دستگاه است و بعلاوه می‌توان میزان مصرف هر فرد را نیز مدیریت کرد. به این ترتیب تا حد زیادی در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود و بدون محدودیت زمان و مکان می‌توان بسته را به اشتراک گذاشت.

بسته اینترنت چند کاربره ایرانسل

 • بسته اینترنت اضطراری ایرانسل

اگر در شرایط اضطراری قرار دارید و شارژ یا بسته اینترنت شما به پایان رسیده است، می‌توانید از سرویس شارژ اضطراری ایرانسل یا اینترنت اضطراری ایرانسل استفاده کنید. البته برای استفاده از این سرویس باید سه ماه از عضویت شما در خانواده‌ی ایرانسل گذشته باشد و ماهانه حداقل 10 هزار تومان در شبکه تراکنش داشته باشید. برای فعال کردن بسته اینترنت اضطراری ایرانسل با اعتبار یک روزه می‌توانید کد دستوری #815* را شماره‌گیری کنید. هزینه بسته با اولین شارژ به طور خودکار از حساب شما کم می‌شود.

 • بسته اینترنت نامحدود ایرانسل

برای خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل گزینه‌های متنوعی پیش رو دارید اما اینترنت نامحدود یکی از گزینه‌های پرطرفدار برای افرادی است که مصرف اینترنت بالایی دارند. با این حال، این بسته‌های نامحدود، حجم محدودی دارند و بسته به نوع بسته‌ی خریداری شده، سرعت آن می‌تواند از 512 کیلوبیت بر ثانیه تا 4 مگابیت برثانیه متغیر باشد.

 • بسته 512 کیلوبیت نامحدود ماهیانه
 • بسته 1مگابیت نامحدود ماهیانه
 • بسته 2 مگابیت نامحدود ماهیانه
 • بسته 4 مگابیت نامحدود ماهیانه

برای خرید بسته اینترنت نامحدود ایرانسل می‌توانید به وب سایت ایساج مراجعه کنید. اگر بسته‌های حجمی نیز خریداری کرده باشید، پیش از مصرف بسته نامحدود، بسته حجمی مصرف می‌شود.

بسته اینترنت نامحدود ایرانسل

 • بسته اینترنتی ایرانسل رایگان

اگر تازه به جمع ایرانسلی‌ها پیوسته‌اید، می‌توانید از بسته اینترنت همراه رایگان ایرانسل بهره‌مند شوید. ایرانسل علاوه بر تخفیف در قیمت سیم کارت، مودم‌های همراه و ثابت و مکالمه‌ی رایگان، بسته اینترنت رایگان نیز در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد. بعلاوه با نصب اپلیکیشن ایرانسل من و عضویت در آن نیز می‌توانید بسته اینترنت همراه رایگان هدیه بگیرید.

 • خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

خرید بسته اینترنت 4G ایرانسل و 4.5G ایرانسل ثابت را می‌توانید به صورت آنلاین انجام دهید. سرویس اینترنت ثابت یا TD-LTE ایرانسل برای استفاده در مودم است و به صورت بسته‌های هفتگی، یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و همینطور خرید بسته اینترنت ایرانسل یک ساله ارائه می‌شود. بسته اینترنت مودم td-lte ایرانسل را نیز می‌توانید از طریق وب سایت ایساج به سادگی تهیه کنید.

خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

 • بسته اینترنت رومینگ ایرانسل

استفاده از خدمات رومینگ ایرانسل در مسافرت‌های خارجی می‌تواند بسیار مفید باشد. مشترکین سیم کارت‌های ایرانسل می‌توانند به راحتی بسته‌های اینترنت رومینگ را تهیه کرده و از آن استفاده کنند. بسته‌هایی که برای رومینگ تهیه می‌کنید با بازگشت به ایران، قابل استفاده نخواهند بود. برای بررسی مقدار باقی مانده از بسته رومینگ ایرانسل خود می‌توانید کد دستوری #6*111* را شماره‌گیری کنید.

بسته اینترنت رایتل

رایتل سومین اپراتور ارائه دهنده‌ی خدمات در ایران، بسته های اینترنت همراه متنوع با سرعت بالا و قیمت مناسب به مشتریان سیم کارت‌های اعتباری و دائمی خود ارائه می‌دهد. این بسته‌ها با تنوع بالا متناسب با بودجه و نیازهای مختلف کاربران هستند که می‌توانید با فعالسازی اینترنت رایتل از آنها استفاده کنید. برای خرید بسته اینترنت همراه رایتل می‌توانید به وب سایت ایساج مراجعه کنید که به عنوان نمایندگی رسمی اپراتور رایتل نسبت به فروش شارژ مستقیم رایتل و بسته های اینترنت همراه فعالیت می‌کند.

بسته اینترنت همراه رایتل

 • طرح خانواده بی‌نهایت و بی‌نهایت پلاس رایتل

اگر از مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی رایتل هستید، می‌توانید با کمترین هزینه از اینترنت، مکالمه و پیامک استفاده کنید. این طرح رایتل شامل بسته‌ی پیامک و مکالمه‌ی نامحدود درون شبکه و بسته اینترنت پرسرعت حجم بالا می‌شود که بعلاوه شامل مکالمه و پیامک برون شبکه‌ای مقرون به صرفه نیز می‌شود. مکالمه‌ی نامحدود درون شبکه‌ی این طرح تا 10 هزار دقیقه و مکالمه‌ی برون شبکه تا 500 دقیقه است. مشترکین سیم کارت دائمی رایتل بعلاوه می‌توانند در طرح خانواده‌ی بی‌نهایت از 10 گیگابایت اینترنت به همراه 20 گیگابایت اینترنت هدیه در ساعت کم‌مصرف (2 تا 7 صبح) بهره‌مند شوند. (با روش‌های خرید سیمکارت ارزان آشنا شوید.)

 • بسته ترکیبی دکا رایتل

بسته‌های ترکیبی خانواده دکا رایتل گزینه‌ی خوبی برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری و دائمی رایتل است تا در هزینه‌های خود برای مکالمه، اینترنت و پیامک صرفه‌جویی کنند. بسته‌های دکا که شامل اینترنت نیز می‌شود، بسته‌ی دکاتک و بسته دکا بی‌نهایت است.

 • دکاتک: 10 هزار دقیقه مکالمه‌ی درون شبکه، 10 هزار پیامک درون شبکه، 130 دقیقه مکالمه برون شبکه، 130 پیامک برون شبکه و 3 گیگ اینترنت
 • دکا بی‌نهایت: 10 هزار دقیقه مکالمه‌ی درون شبکه، 10 هزار پیامک درون شبکه، 250 دقیقه مکالمه برون شبکه، 250 پیامک برون شبکه و 5 گیگ اینترنت

(از مطلب کد دستوری آوای انتظار ایرانسل بازدید کنید.)

خرید بسته اینترنت همراه رایتل

 • خرید بسته اینترنت رایتل ترکیبی – رایتا

بسته‌های ترکیبی رایتا قابل استفاده برای مشترکین اعتباری و دائمی رایتل است و کاربران می‌توانند با توجه به الگوی مصرف خود، بسته‌ای مناسب تهیه کنند. بسته ترکیبی رایتا شامل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه است و با اعتبار 30 روزه قابل خریداری است. (در ایساج در خصوص بسته دست دوز رایتل مطالعه کنید.)

 • بسته اینترنت نامحدود رایتل

رایتل علاوه بر بسته‌های متنوع عادی یا ترکیب خود، بسته اینترنت همراه نامحدود با مدت اعتبار 7 روز نیز ارائه می‌کند. مشترکین سیم کارت‌های اعتباری، دائمی یا دیتای رایتل می‌توانند از این بسته‌های نامحدود به صورت شبانه‌روزی به مدت 7 روز استفاده کنند و پس از پایان بسته، نسبت به خرید بسته اینترنتی دیگر اقدام کنند. بسته‌ی اینترنت نامحدود 7 روزه رایتل تنها 50 هزار تومان قیمت دارد و کاربران می‌توانند تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. (در بلاگ ایساج با روش های شارژ شورانگیز رایتل آشنا شوید.)

بسته اینترنت نامحدود رایتل

 • بسته اینترنت همراه رایگان رایتل – هدیه معرفی به دوستان

مشترکین سیم کارت‌های رایتل می‌توانند در صورت رضایت از خدمات و تعرفه‌های این اپراتور، رایتل را به دوستان و خانواده‌ی خود معرفی کنند و از هدیه‌ی 10 گیگابایت اینترنت هدیه رایتل با مدت اعتبار 30 روزه بهره‌مند شوند. برای دریافت این بسته‌ی اینترنت هدیه کافی است دوستان خود را به رایتل دعوت کنید. اگر فردی که رایتل را به او معرفی کرده‌اید، اقدام به ثبت نام و خرید سیم کارت رایتل کند، با وارد کردن شماره‌ی معرف، پس از فعالسازی سیم کارت و شارژ کردن آن 10 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه به شما هدیه داده می‌شود. (از مطلب فعالسازی سرویس پیامگیر صوتی رایتل بازدید کنید.)

بسته اینترنت شاتل موبایل

سیم کارت شاتل موبایل تنها اپراتور تلفن همراه کشور است که می‌تواند به صورت خودکار به هر سه اپراتور دارای شبکه‌ی رادیویی کشور (ایرانسل، همراه اول و رایتل) متصل شود. در واقع اگر از سیم کارت شاتل موبایل استفاده می‌کنید، در هر موقعیتی که قرار داشته باشید به بهترین و قوی‌ترین آنتن موبایل در نزدیکی خود متصل می‌شوید. شاتل موبایل بعلاوه دارای بهترین پوشش اینترنت نیز هست. بسته های اینترنت همراه شاتل موبایل در انواع مختلف یک روزه، هفت روزه، یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه ارائه می‌شود که مشترکین می‌توانند با توجه به بودجه و نیازهای خود تهیه کنند. این بسته‌های اینترنت با تنوع ویژه برای مدیریت آسان هزینه‌ها در نظر گرفته شده‌اند. در ایساج با روش خرید شارژ شاتل برای دیگران آشنا شوید.

 • خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

برای خرید بسته اینترنت شاتل موبایل می‌توانید از اعتبار حساب یا پرداخت بانکی استفاده کنید. برای این کار می‌توانید وارد وب سایت ایساج شده و اپراتور شاتل موبایل را انتخاب کنید و مراحل خرید بسته اینترنت همراه این اپراتور را دنبال کنید. برای اطلاع از میزان باقیمانده بسته اینترنت شاتل موبایل خود می‌توانید کد دستوری #1* را شماره‌گیری کنید و یا وارد بخش مدیریت حساب اینترنتی برنامه‌ی شاتل موبایل من شوید. بعلاوه شما می‌توانید در ایساج نسبت به خرید شارژ مستقیم شاتل نیز اقدام کنید.

خرید بسته اینترنت شاتل موبایل از ایساج

خرید بسته اینترنت برای دیگران

فرقی نمی‌کند جزو مشترکین کدام سیم کارت‌ها باشید، رایتل، آپتل، شاتل، همراه اول و یا ایرانسل. خرید بسته برای دیگران نیازی کاری است که گاهی اوقات لازم است انجام دهیم. اگر به فکر خرید بسته اینترنت برای دیگران هستید، می‌توانید سری به سایت ایساج بزنید و از بخش خرید بسته اینترنت، بسته اینترنت متناسب با هر اپراتور را تهیه کنید. خرید بسته اینترنت همراه برای دوستان یا خانواده را با وارد کردن شماره موبایل آنها در کادر مربوطه انجام دهید. این روش خرید بسته اینترنت با کارت بانکی انجام می‌شود و پس از انتخاب بسته اینترنتی مورد نظر، می‌توانید وارد صفحه‌ی پرداخت شوید. برای تکمیل خرید بسته اینترنت با رمز دوم، رمز دوم خود را وارد کرده و فرایند خرید بسته برای کسی را تکمیل کنید.

در ایساج می‌توانید بسته اینترنت برای سیم کارت ایرانسل، همراه اول، شاتل و رایتل خودتان و یا خرید بسته برای کسی دیگر را به راحتی انجام دهید. خرید بسته اینترنتی راحت و سریع را در این وب سایت تجربه کنید.

خرید بسته اینترنت همراه از وب سایت ایساج

ایساج به عنوان اولین نمایندگی رسمی اپراتور ایرانسل فعالیت خود را آغاز کرد و پس از مدتی کوتاه به عنوان نمایندگی فروش شارژ و بسته اینترنت همراه سایر اپراتورها از جمله شاتل، آپتل، همراه اول و رایتل نیز به فعالیت خود ادامه داد. برای خرید بسته اینترنت با رمز دوم می‌توانید به سایت ایساج مراجعه کرده و اپراتور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن شماره تلفن همراه خود یا دیگران می‌توانید بسته های اینترنت همراه موجود را مشاهده کرده و انتخاب کنید و به این ترتیب نسبت به خرید بسته اینترنت برای دیگران یا خود اقدام کنید. درنهایت با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم خود فرایند خرید را تکمیل کنید. ایساج درگاهی امن و مطمئن برای خرید سریع و آسان شارژ و بسته های اینترنت همراه است که به مشترکین اپراتورها خدمت‌رسانی می‌کند.

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!