طرح دست دوز، بسته دست دوز رایتل

طرح دست دوز، بسته دست دوز رایتل

اگر شما هم جزو مشترکین سیم کارت‌های رایتل هستید حتما از اینترنت داده و بسته‌های اینترنتی این سیم کارت‌ها استفاده می‌کنید. اپراتور رایتل بسته‌های اینترنتی متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که یکی از آنها بسته‌های دست‌دوز است. ما در این مطلب ایساج در مورد بسته دست دوز رایتل، کد بسته‌های دست دوز رایتل و خرید آن صحبت می‌کنیم. اما پیش از هر چیزی ببینیم اصلاً بسته‌های دست‌دوز رایتل یعنی چه و منظور از بسته‌های دست‌دوز رایتل چیست.

بسته های دست دوز رایتل

منظور از بسته های دست دوز رایتل چیست؟

اگر عبارت بسته دست‌دوز به گوش شما بخورد، شاید به این فکر کنید که اصلاً بسته دست‌دوز یعنی چه؟ بسته‌های دست‌دوز بسته‌های اینترنتی هستند که میزان اینترنت مصرفی و مکالمات آن‌ها مشخص است و کاربران سیم کارت‌های رایتل می‌توانند با استفاده از این بسته‌ها و هزینه‌های اینترنت و مکالمات تلفن خود را کمتر کنند.

شرکت رایتل برای استفاده بهینه‌ی مشترکین خود از بسته‌های اینترنتی و مکالمه طرحی به نام طرح بسته‌های دست‌دوز رایتل را ارائه کرده است. این بسته‌های دست‌دوز رایتل متناسب با میزان مصرف مشترکین رایتل طراحی شده‌اند. برای مثال، شما بسته دست دوز ۲۰ گیگ رایتل را می‌توانید به مدت ۱ ماه و به قیمت ده هزار تومان مصرف کنید.

بسته‌های دست‌دوز رایتل بسته‌های دارای مکالمه و اینترنت هستند که قیمت مناسبی دارند و با خرید آنها می‌توانید هزینه‌های اینترنت و مکالمات خود را کاهش دهید.

(مطلب قطع مصرف اینترنت آزاد رایتل می‌تواند برای مشترکین این سیمکارت‌ها مفید باشد.)

خرید بسته‌های دست‌دوز رایتل

خرید بسته های دست دوز رایتل

برای خرید بسته‌های دست‌دوز شما یک روش خیلی آسان را در پیش رو دارید. با استفاده از کد بسته‌های دست‌دوز رایتل و شماره‌گیری آن به راحتی می‌توانید بسته‌های اینترنتی و مکالمه دست دوز برای رایتل را مشاهده کرده و آن‌ها را بخرید. کد خرید بسته‌های دست دوز رایتل #222* است. به این صورت، شما باید کد دستوری بسته‌های دست دوز رایتل را در قسمت شماره‌گیری تلفن وارد کنید و سپس، دکمه‌ی تماس را بزنید. در مرحله‌ی بعدی منویی برای شما نشان داده می‌شود که در آن می‌توانید بسته‌های اینترنت و مکالمه پیشنهادی را با توجه به نیازهای خود مشاهده کنید.

منبع مطلب

تیم محتوای ایساج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *