ایساج خرید شارژ مستقیم همراه اول

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت همراه اول

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای ایرانسل   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید شارژ همراه اول

شارژ همراه اول
شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم همراه اول
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

کد دستوری شارژ همراه اول

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور همراه اول

خرید شارژ همراه اول با کارت بانکی
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 89 ریال اعتباری : صفحه‌ای 106 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 222 ریال اعتباری : صفحه‌ای 264 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ مستقیم همراه اول

اپراتور همراه اول که با نام شرکت ارتباطات سیار نیز شناخته می‌شود، نخستین اپراتور تلفن همراه و اینترنت پر سرعت در ایران است. همراه اول کار خود را در سال 1373 با عرضه سیم کارت های دائمی با پیش شماره 0912 شروع کرد و تاکنون حدود 124 میلیون سیم کارت واگذار کرده است. 2940 منطقه در ایران تحت پوشش اینترنت پر سرعت همراه اول قرار دارد. سهم بازار همراه اول از کل بازار تلفن همراه و اینترنت چیزی حدود 60 درصد است. در ادامه این مطلب قصد داریم در خصوص تفاوت سیم کارت اعتباری و دائمی، نحوه شارژ سیم کارت همراه اول یا افزایش اعتبار همراه اول، خرید شارژ همراه اول با کارت بانکی، پیگیری خرید شارژ مستقیم همراه اول، شارژ همراه اول اضطراری، کدهای دستوری همراه اول و سایر موارد صحبت کنیم.

شارژ مستقیم همراه اول

خرید شارژ همراه اول

سیم کارت اعتباری همراه اول که در ایران طرفداران زیادی دارد، با روش‌های مختلفی می‌شود. البته که دیگر از دوره مراجعه به مغازه و دکه‌ی روزنامه فروشی گذشته‌ایم و می‌توانیم به آسانی با استفاده از اینترنت، سیم کارت اعتباری همراه اول خود را شارژ کنیم. خرید شارژ مستقیم همراه اول غالبا به 4 شیوه انجام می‌شود، که البته یک شیوه‌ی دیگر هم به آن اضافه شده و آن هم خرید شارژ همراه اول اعتباری یا دائمی از وبسایت ایساج است. (از مطلب استعلام سیم کارت نیز دیدن کنید.)

افزایش اعتبار همراه اول: شارژ همراه اول با کارت شارژ

ابتدایی ترین شیوه تهیه شارژ سیم کارت همراه اول، خرید کارت است. این روش دیگر مثل قبل طرفداری ندارد چون زمانبر است. ما به شما خرید راحت و آسان از وبسایت ایساج را پیشنهاد می‌کنیم.

تهیه شارژ مستقیم همراه اول

افزایش اعتبار همراه اول: خرید شارژ همراه اول اعتباری از طریق وبسایت ایساج

روش خرید شارژ مستقیم همراه اول، از طریق وب سایت ایساج و به صورت رایگان صورت می‌گیرد. برای این کار ابتدا وارد سایت ایساج یا پنل فروشگاهی آن شده و وارد صفحه اپراتور همراه اول  شوید. در این صفحه هم گزینه خرید شارژ مستقیم و هم خرید بسته اینترنت همراه اول برای راحتی کار شما قرار داده شده است. در صفحه خرید شارژ مستقیم همراه اول، شماره همراه و مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و بعد از مشاهده پیش فاکتور برای تکمیل عملیات خرید به درگاه بانکی منتقل می‌شوید. با وارد کردن شماره کارت، CVV2 و رمز پویا فرآیند خرید شارژ مستقیم همراه اول از ایساج، تکمیل می‌شود. (از مطلب هدیه شتاب در پرداخت همراه اول نیز بازدید کنید.)

شارژ سیم کارت همراه اول از طریق دستگاه‌های خودپرداز و همراه بانک

از طریق دستگاه خودپرداز، هم امکان شارژِهمراه اول برای مشترکین وجود دارد اما با توجه به اینکه دسترسی به دستگاه خودپرداز همیشه کار چندان راحتی نیست، ما خرید بسته اینترنت همراه و شارژ سیم کارت همراه اول را از سایت ایساج به شما پیشنهاد می‌کنیم. (برای اطلاع از تماس های از دست رفته همراه اول چی کار کنم؟ در ایساج به این موضوع پرداخته‌ایم.)

شارژ سیم کارت همراه اول از طریق دستگاه‌های خودپرداز و همراه بانک

استعلام شارژ همراه اول باقیمانده

اگر شما مشترک اعتباری هر اپراتوری باشید، حداقل چندبار برایتان پیش آمده که وسط مکالمه، تلفن قطع شود. اما اگر جزو مشترکین خطوط اعتباری همراه اول هستید خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد تا با استعلام شارژ سیم کارت همراه اول باقیمانده برای خطوط اعتباری از میزان موجودی شارژ همراه اول اعتباری خود مطلع شوید و در صورت لزوم نسبت به افزایش اعتبار همراه اول اقدام کنید. مزیت این کار این است که حین برقراری تماس با دیگران از موجودی شارژ سیم کارت همراه اول خود اطلاع دارید و قاعدتا با قطع ناگهانی مکالمه غافلگیر نخواهید شد. برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول اعتباری روش‌های متفاوتی وجود دارد که ما در خصوص هرکدام صحبت خواهیم کرد. اگر از اپراتور آپتل هم استفاده می‌کنید، خرید شارژ آپتل و خرید بسته اینترنت آپتل دیگر برایتان کار زمانبری نخواهد بود.

اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول

روش‌های استعلام شارژ باقیمانده همراه اول

استعلام شارژ سیم کارت همراه اول با کد دستوری و شماره 444

با شماره گیری دو کد دستوری #11*140* و #121*10* می‌توانید ببینید وضعیت شارژ سیم کارت همراه اول شما چگونه است. اپراتور میزان مبلغ شما را از طریق پیامک برایتان ارسال می‌کند. یک روش آسان دیگر هم شماره گیری شماره 444 است. بعد از اتصال به اپراتور شماره 2 را انتخاب کنید تا از باقیمانده‌اش خود مطلع شوید. اگر خودتان یا کسی از اعضای خانواده مشترکین رایتل هستید، برای خرید شارژ مستقیم رایتل یا خرید بسته اینترنت رایتل کافیست به ما مراجعه کنید.

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول در اپلیکیشن همراه من و سایت mci.ir

اپلیکیشن همراه من خدمات متنوعی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. برای دانلود این برنامه از طریق پلی استور (Play store) یا بازار اقدام کنید. ابتدا در برنامه عضو شوید. برای عضویت باید مرحله احراز هویت را نیز بگذرانید تا پس از آن وارد بخش کاربری این اپلیکیشن شوید. برای اطلاع از شارژ باقیمانده همراه اول احتیاجی به کار خاصی نیست چراکه میزان شارژِ همراه‌اول و دیتا در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود. اگرچه اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده از طریق سایت همراه اول همیشه بهترین روش نیست اما اگر به اینترنت دسترسی دارید و اپلیکیشن همراه من نیز ندارید می‌توانید از طریق سایت My.MCI.ir برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول برای خطوط اعتباری اقدام کنید. در این سایت نیز همانند اپلیکیشن همراه من، نیاز است ابتدا ثبت نام کرده و پس از دریافت کد احراز هویت و تعیین رمز می‌توانید وارد صفحه‌ی مربوط به خودتان شوید. با کلیک روی بخش صفحه‌ی اصلی میزان اعتبار فعلی و بسته‌ی اینترنت نمایش داده می‌شود. (از مطلب فعالسازی سیستم انتظار تماس همراه اول نیز بازدید کنید.)

شارژ همراه اول اضطراری

طرح شارژ همراه اول اضطراری یا چتر اضطراری چیست؟ این قابلیت در زمانی که اعتبار سیم کارت شما تمام شده و توانایی شارژِ سیم کارتتان را هم ندارید به کمک شما می‌آید. برای بهره مندی از این طرح باید حداقل 3 ماه از استفاده شما از سیم کارت همراه اول گذشته باشد و در این مدت حداقل 9.000 تومان اعتبار مصرف کرده باشید. به خاطر داشته باشید شرط استفاده از شارژ اضطراری این است که کمتر از 200 ریال اعتبار داشته باشید. مبلغ شارژ همراه اول اضطراری 600 تومان بوده که برای مکالمه ضروری شما در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن، 40 تومان بعنوان کارمزد هنگام خرید شارژ بعدی از سیم کارت شما کسر خواهد شد و مدت زمان استفاده از این اعتبار حداکثر یک ماه است. تهیه شارژ اضطراری همراه اول از طریق کد دستوری نیز امکان‌پذیر است.

شارژ اضطراری همراه اول

سرویس‌ چتر اضطراری همراه اول چیست؟

سرویس چتر اضطراری همراه اول با کد دستوری‌ #26*10* فعال می‌شود. با استفاده از این طرح شما هیچگاه بدون شارژ نخواهید ماند. با شماره گیری این کد دستوری می‌توانید درخواست تماس یا شارژِ همراه‌اول داشته باشید. با انتخاب درخواست تماس، می‌توانید با وارد کردن شماره‌ی همراه اول یکی از دوستانتان از او بخواهید که با شما تماس بگیرد. با شماره گیری کد دستوری # 261*10* می‌توانید میانبر بزنید:) با انتخاب درخواست شارژ هم با وارد کردن شماره‌ی همراه اول یکی از دوستانتان از او بخواهید سیم کارت شما را شارژ کند. با ارسال عدد 1، مبلغ 1.000 تومان به حساب او منظور شده ولی با کسر 40 تومان بابت هزینه‌ی تراکنش، مبلغ 960 تومان به حساب شارژ سیم کارت همراه اول شما اضافه می‌شود. برای راحت‌تر شدن این فرآیند کافیست کد # 262*10* را شماره گیری کنید. (در ایساج به شما آموزش فعالسازی پیامگیر صوتی همراه اول را می‌دهیم.)

تهیه شارژ اضطراری همراه اول با کد دستوری

انتقال شارژ همراه اول اعتباری مستقیم

در ابتدای این مطلب راه‌های مختلفی برای تهیه شارژِ همراه‌اول را معرفی کردیم. یکی دیگر از این راه‌ها که در شرایطی خاص ممکن است به کمکتان بیاید، انتقال شارژ همراه اول است. این روش سریع و بدون هزینه بوده به این شکل که با استفاده از سرویس انتقال اعتبار از خط‌های اعتباری و دائم به خط اعتباری خود شارژ منتقل می‌کنید. ایساج بعنوان نماینده رسمی خرید شارژ شاتل موبایل و خرید بسته اینترنت شاتل موبایل در این زمینه فعالیت دارد.

انتقال شارژ همراه اول

انتقال شارژ همراه اول از خط دائمی به اعتباری

اگر شما بخواهید که از خطوط دائمی همراه اول به خطوط اعتباری شارژ منتقل کنید، اول باید سرویس انتقال شارژ از خطوط دائمی را فعال کنید. برای فعال‌سازی سرویس انتقال همراه اول می‌توانید کد دستوری *10*141# را شماره گیری کنید، به شماره 8911 پیامک ارسال کنید. برای انتقال شارژ همراه اول از خط دائمی به اعتباری نیز کافیست یکی از همین سه روش را استفاده کنید.

انتقال شارژ سیم کارت همراه اول با ارسال پیامک

در این روش، شما از چپ به راست ابتدا شماره مقصد و سپس، مبلغ مورد نظر را به ریال وارد می‌کنید. سپس اپراتور برای تایید این درخواست به شما پیامکی ارسال می‌کند که شما با ارسال عدد 1 این درخواست را تایید می‌‍کنید. بخاطر داشته باشید این هزینه در پایان دوره در قبض خط دائمی محاسبه می‌شود و مقدار شارژِ همراه‌اول قابل انتقال بین 10 تا 50 هزار تومان در ماه است. وبسایت ایساج بعنوان نماینده رسمی اپراتور ایرانسل امکان خرید شارژ ایرانسل و خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل را برای مشترکین فراهم کرده است.

انتقال شارژ همراه اول اعتباری مستقیم از طریق وبسایت ایساج

یک راه جدید برای انتقال و تهیه شارژ برای دیگران مراجعه به وبسایت ایساج است. اگر کسی از اعضای خانواده یا دوستانتان از شما خواست که برای او شارژ تهیه کنید، به راحتی وارد صفحه خرید شارژ مستقیم شده و اپراتور را انتخاب کنید. از این جا به بعدش هم که مثل آب خوردن است؛ شماره تلفن و مبلغ مورد نظر را وارد کرده و به این ترتیب شماره فردی که قصد انتقال آن را برای او داشتید به آسانی انجام می‌شود. (در وبلاگ ایساج در خصوص تفاوت سیم کارت دائمی و اعتباری نوشته‌ایم.)

انتقال شارژ همراه اول از خطوط اعتباری به اعتباری

انتقال شارژ همراه اول از خطوط اعتباری به اعتباری دیگر از طریق کد دستوری و برنامه همراه من امکان پذیر است اما یک راه ساده و بی دردسر برای انتقال آن از سایت ایساج است.

انتقال شارژ همراه اول از خط اعتباری به خط اعتباریِ دیگر

 خرید شارژ همراه اول برای دیگران

برای خرید شارژ مستقیم، اپراتور همراه اول روش‌های ساده‌ی مختلفی را ارائه می‌دهد. شما حتی می‌توانید علاوه بر خرید شارژ همراه اول با رمز دوم کارت، برای خرید شارژ همراه اول بدون رمز دوم کارت بانکی نیز برای دیگران شارژ انتقال دهید. برای اطلاع از روش‌های خرید شارژ همراه اول برای کسی دیگر می‌توانید از طریق وبسایت ایساج اقدام کنید.

خرید شارژ همراه اول برای دیگران از طریق وبسایت ایساج

یکی از ساده‌ترین و در عین حال مقرون بصرفه‌ترین روش خرید شارژ همراه‌ اول برای دیگران و برای خود، مراجعه به وبسایت ایساج است. ایساج، بعنوان نماینده رسمی فروش شارژ و بسته اینترنت همراه اپراتورها، 10 سال است که در این زمینه فعالیت دارد. در ادامه شما را با نحوه خرید شارژ همراه اول برای کسی از این سایت آشنا خواهیم کرد.

 • آدرس esaj.ir را بر روی نوار آدرس وارد کنید.
 • در این صفحه گزینه‌ی خرید شارژ مستقیم را انتخاب کنید.
 • در صفحه‌ی جدید، گزینه اپراتور همراه اول را انتخاب کنید.
 • شماره‌ی تلفن مورد نظر که می‌تواند شماره خودتان یا شماره دیگران باشد را در کادر "شماره همراه شما" وارد کنید.
 • در پایین کادر شماره تلفن، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب مبلغ شارژ لحاظ شده است، در صورت نیاز می‌توانید روی مبلغ دلخواه کلیک کنید. (فقط فراموش نکنید که مبلغ دلخواه به ریال است.)
 • برای شما امکان مشاهده پیش فاکتور هم فراهم شده است.
 • در انتها بر روی گزینه‌ی پرداخت کلیک کنید تا خرید شارژ همراه اول با کارت بانکی را انجام دهید.
 • صفحه‌ی جدید، صفحه‌ی دروازه‌ی ایمن پرداخت اینترنتی است که می‌توانید فرآیند خرید شارژ همراه اول با رمز دوم کارت را در آن تکمیل کنید.

(مطالعه مطلب سلب امتیاز سیم کارت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.)

کم شدن شارژ همراه اول اعتباری

اگر شما هم از سیم کارت اعتباری همراه‌اول استفاده می‌کنید احتمال دارد برایتان پیش آمده باشد که شارژ پولی همراه اول تمام شود بدون اینکه مکالمه ای کرده باشید یا پیامکی فرستاده باشید و شارژ کردن همراه اول اعتباری برای شما هزینه‌بر شده باشد. دراینجا انگشت اتهام را به سمت روشن بودن دیتای گوشی می‌بریم. اگر شما اینترنت داده‌های موبایل خود را روشن کرده‌اید و بستهٔ اینترنتی هم خریداری نکرده‌اید این اتفاق برای شما پیش می‌آید. برای جلوگیری از این اتفاق اول باید داده‌های تلفن همراه خود را خاموش کنید و یک بستهٔ اینترنتی بگیرید و مطلع باشید چه برنامه‌هایی از اینترنت برای اپدیت خود استفاده می‌کنند. چون بعضی برنامه‌ها هستند که به صورت خودکار اپدیت می شوند یا فایلی را دانلود می‌کنند. مثالی از این برنامه‌ها می‌تواند برنامهٔ بازار یا گوگل پلی باشد که نرم‌افزارهای نصب‌شده بر روی گوشی شما را به‌طور خودکار بروزرسانی می‌کنند. (در وبلاگ ایساج در خصوص کم شدن شارژ همراه اول نوشته‌ایم.)

 

کم شدن شارژ همراه اول به خاطر روشن بودن اینترنت دیتای تلفن همراه

پیامک تبلیغاتی باعث کم شدن شارژ همراه اول اعتباری می‌شود؟

گاهی اوقات تبلیغات پیامکی برای خط شما ارسال می‌شوند. محتوای این پیامک‌ها به‌گونه‌ای است که شما را با ارسال یک عدد به شماره پیامک تشویق می‌کنند تا در قرعه‌کشی‌هایی شرکت کنید. در خیلی از این موارد اگر شما پاسخ این پیامک‌ها را بدهید خدمات ارزش افزوده برای سیم کارت شما فعال می‌شوند و هر پیامک تبلیغاتی که برای شما ارسال می‌شود هزینه‌ای را از مبلغ موردنظر شما کم می‌کند. بنابراین، یکی از مشکلات خرید همراه اول که شایع است این است که خیلی از افراد بدون این‌که متوجه باشند این خدمات را فعال می‌کنند و مدام از هزینه شارژ آن‌ها کم می‌شود. برای لغو سرویس خدمات ارزش افزوده، شما باید تمام سرویس‌های فعالی که دارید را بررسی کنید و این سرویس را غیرفعال کنید. به این صورت، شما می‌توانید این نوع علت زود تمام شدن اعتبار گوشی خود را برطرف کنید.

فعال بودن سرویس پیامک تبلیغاتی باعث کاهش شارژ همراه اول می‌شود.

کدهای دستوری همراه اول برای مشترکین اعتباری

 • کد دستوری شارژ باقیمانده همراه اول: #121*10*
 • کد شارژ وفاداری همراه اول: #122*10* (مخصوص مشترکینی که بیش از یک سال است که دارای خط اعتباری هستند)
 • کد دستوری هدیه همراه اول برای بانوان: #123*10*
 • کد دستوری هدیه همراه‌اول برای جوانان: #124*10* (مخصوص مشترکین خط اعتباری زیر 25 سال)
 • کد دستوری هدیه همراه‌اول: #126*10*
 • کد دستوری اضطراری: مشترکین می‌توانند برای اعلام وضعیت، فعال‌سازی و راهنمایی اعتبار اضطراری به ترتیب کدهای دستوری #250*10*، #251*10* و #259*10* را شماره‌گیری کنند.

(در مطلبی اختصاصی تمام کدهای دستوری همراه اول را معرفی کرده‌ایم.)

کدهای دستوری پرکاربرد همراه‌اول برای مشترکین اعتباری و دائمی

 • کد دستوری همراه اول برای دریافت کارت هدیه: #131*10* (مخصوص استفاده از سایت های داخلی و بمدت 90 روز)
 • کد دستوری فعالسازی آوای انتظار: #221*10*
 • کد دستوری سرویس انتظار مکالمه: #242*10*
 • کد دستوری سرویس پیامگیر صوتی: #241*10*

کدهای دستوری همراه اول

سیم کارت دائمی یا اعتباری؟

یکی از سوالاتی که معمولا بین افراد مطرح می‌شود، انتخاب سیم کارت دائمی یا اعتباری است. سیم کارت‌های اعتباری قیمت کمتری نسبت به سیم کارت‌های اعتباری داشته اما در مقابل هزینه برقراری تماس و ارسال پیامک در آنها بیشتر است. اپراتور همراه‌اول هم از این قاعده مستثنی نیست و تفاوت هزینه‌های سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری در آن کاملا محسوس است. این تفاوت به قدری است که سیم کارت دائمی همراه‌اول طرفداران بیشتری دارد. این تفاوت حتی در تعرفه اینترنت آزاد سیم کارت اعتباری و دائمی همراه‌اول نیز وجود دارد. لازم به ذکر است نیاز به شارژ کردن همراه اول اعتباری برای برخی از افراد سخت است و ترجیح می‌دهند فارغ از شارژ پولی همراه اول از سیم کارت های دائمی استفاده کنند.

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول

یکی از دغدغه‌های مهم برای کسانی که سیم کارت اعتباری همراه اول دارند، صرف زمان و هزینه برای شارژ کردن همراه اول اعتباری یا شارژ پولی همراه اول است. به همین خاطر بعضی افراد به فکر تعویض سیم کارت اعتباری خود با دائمی می‌افتند. یکی از تفاوت‌های اصلی سیم کارت دائمی با سیم کارت اعتباری، دریافت صورتحساب بجای صرف وقت و هزینه برای خرید شارژِ همراه‌اول، تفاوت تعرفه‌های مکالمه، پیامک و همینطور اینترنت است. هزینه تماس، ارسال پیامک و تعرفه اینترنت در سیم کارت دائمی و اعتباری متفاوت است. تعرفه هر کیلو بایت اینترنت در سیم کارت دائمی 0.4 و در سیم کارت اعتباری برابر 0.6 است. تعرفه هر دقیقه مکالمه در سیم کارت دائمی برابر 599 ریال و در سیم کارت اعتباری برابر 899 ریال است. تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول هم از طریق فروشگاه آنلاین همراه‌اول Shop‌.MCi.ir و هم از طریق اپلیکیشن همراه من استفاده کنند. البته میتوان از روش قدیمی مراجعه به دفاتر امور مشترکین همراه اول نیز استفاده کرد.

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول

هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول

پیش از اینکه با روش‌ های تبدیلِ سیم کارت اعتباری به دائمی همراه‌‌اول آشنا شوید، لازم است بدانید که خدمات مربوطه رایگان نیست. طبق آخرین استعلام از قوانین تبدیل سیم‌کارت از وبسایت همراه‌اول، هزینه‌ی تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی همراه‌اول مبلغ 700.000 ریال است، که 360.000 ریال آن بابت تضمین پرداخت منظور می‌شود. از آنجاییکه تبدیلِ سیم‌کارت اعتباری به دائمی همراه اول آنلاین انجام می‌شود، باید سیم کارت اعتباری خود را به همین میزان شارژ کنید. دقت داشته باشید که شارژ پولی همراه اول شگفت انگیز و یا شارژهای همراه‌اول تخفیف دار قابل قبول نیست و باید حتما از نوع شارژ معمولی باشد. البته اگر میزان مبلغ شما بیش از مبلغ مورد نظر است بر روی اولین صورتحساب انتقال می‌یابد. در ضمن، اگر سیم کارت شما، دارای بسته‌ یا طرح تشویقی به غیر از طرح‌های شارژِ همراه‌اول فوق العاده، شارژِ همراه‌اول جوانان و چتر اضطراری باشد، می‌توانید از حجم باقی‌مانده‌ی آن در در سیم کارت دائمی خود استفاده کنید.

هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!