ایساج خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل

SEO
SEO
SEO
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

کد دستوری شارژ شاتل موبایل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور شاتل موبایل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 888 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 888 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 888 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 888 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 100 ریال اعتباری : صفحه‌ای 100 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 212 ریال اعتباری : صفحه‌ای 212 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.6 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل

شاتل موبایل یکی از محصولات خانواده‌ی بزرگ شاتل است که به عنوان اولین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده و حالا افراد زیادی از سیم کارت‌های شاتل موبایل برای برقراری تماس، ارسال پیامک و اینترنت همراه از آن استفاده می‌کنند. در این مطلب ایساج تصمیم داریم در مورد شارژ شاتل موبایل و روش‌های خرید شارژ سیم کارت شاتل موبایل صحبت کنیم.

نحوه خرید شارژ شاتل موبایل

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل که به نام تجاری شاتل موبایل معرفی شده، از سال 1396 به عنوان اولین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور (Full MVNO) فعالیت خود را آغاز کرده است. سیم کارت های شاتل موبایل با خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت همراه و همینطور خدمات نسل چهارم شبکه همراه ارائه می‌شوند. شاتل موبایل اولین سیم‌کارت تلفن همراه در کشور است که می‌تواند به شبکه‌ی رادیویی سه اپراتور اصلی همراه اول، ایرانسل و رایتل متصل شود و با بررسی شبکه‌های موجود در محل مشترکین، به باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه متصل شود. اتصال به شبکه‌های اینترنتی کاملا به صورت هوشمند انجام می‌شود اما انتخاب دستی شبکه‌ی رادیویی میزبان نیز از طریق شماره‌گیری کد دستوری #8*1* امکان‌پذیر است. (درباره‌ی تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی مطالعه کنید.) خرید شارژ شاتل موبایل

شارژ سیم کارت شاتل موبایل

شاتل موبایل، اپراتور جدیدی است که توانسته در مدت کوتاه توجه زیادی به خود جلب کند. افراد زیادی برای استفاده از خدمات متنوع این اپراتور مجازی، نسبت به خرید سیم کارت شاتل موبایل اقدام می‌کنند و به این ترتیب آشنایی با نحوه خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل، بسته‌های مکالمه و غیره از اهمیت بالایی دارد تا مشترکین بتوانند در کمترین زمان، نیازهای خود را برآورده سازند. شاتل موبایل روش‌های متنوعی برای خرید شارژ اینترنت شاتل موبایل و افزایش اعتبار حساب، ارائه کرده است که از جمله‌ی آنها می‌توان به خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل از وب سایت ایساج اشاره کرد. مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند با مراجعه به وب سایت ایساج در کمترین زمان ممکن شارژ سیم کارت شاتل موبایل یا بسته های اینترنت شاتل موبایل را تهیه کنند.

خرید شارژ شاتل موبایل از طریق وب سایت ایساج

یکی از روش‌های ساده برای افزایش موجودی و اعتبار حساب شاتل موبایل، خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل از وب سایت ایساج است. برای این کار لازم است وارد وب سایت ایساج شده و نسبت به خرید شارژ اقدام کنید. در این سایت ابتدا لازم است شماره تلفن شاتل موبایل خود را وارد کرده و سپس با انتخاب مبلغ شارژ مورد نظر خود وارد صفحه‌ی پرداخت شوید. شما می‌توانید در وبسایت ایساج برای خودتان و یا افراد دیگر شارژ بخرید. تنها کافی است شماره‌ی فرد مورد نظر را وارد کرده و به حساب او شارژ منتقل کنید. در مرحله‌ی آخر وارد صفحه‌ی پرداخت می‌شوید که لازم است اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم خود را وارد کرده و عملیات خرید شارژِ شاتل موبایل از وب سایت ایساج را تکمیل کنید. شما همچنین در سایت ایساج می‌توانید علاوه بر خرید شارژ برای خود، نسبت به خرید شارژ شاتل موبایل برای دیگران نیز اقدام کنید. (از مطلب نحوه شارژ سیم کارت ایرانسل نیز بازدید کنید.) شارژ مستقیم شاتل موبایل

خرید شارژ شاتل موبایل از طریق مدیریت حساب اینترنتی

یکی دیگر از روش‌های افزایش اعتبار سیم کارت شاتل موبایل، استفاده از اپلیکیشن شاتل موبایل من یا وب سایت شاتل موبایل من است. نصب برنامه‌ی شاتل موبایل من با مزایای و ویژگی‌های متعددی برای مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل همراه از جمله کنترل حساب شاتل موبایل است که به دارندگان سیم کارت‌های شاتل موبایل پیشنهاد می‌کنیم حتما این برنامه را روی گوشی خود نصب کنند.
به این ترتیب می‌توانید وارد اپلیکیشن یا سایت شاتل موبایل من شده و به راحتی نسبت به افزایش شارژ سیم کارت خود اقدام کنید.
(مشترکین همراه اول می‌توانند در ایساج با روشهای مختلف افزایش شارژ همراه اول آشنا شوند.)

کد دستوری شارژ شاتل موبایل

همانطور که گفتیم خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل از طریق سایت ایساج روشی سریع و ایمن است. ایساج در ابتدا به عنوان نمایندگی اصلی اپراتور سیمکارت ایرانسل فعالیت خود را آغاز کرد اما در مدتی کوتاه توانست به عنوان نمایندگی مجاز فروش شارژ شاتل موبایل و بسته اینترنت شاتل موبایل نیز به مشتریان این سیم کارت‌ها خدمات ارائه کند. پس از خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل از وب سایت ایساج می‌توانید با استفاده از کدهای دستوری نسبت به کنترل حساب خود اقدام کنید. به این ترتیب می‌توانید کد دستوری #1* را از خط شاتل موبایل خود شماره‌گیری کرده و با انتخاب گزینه‌ی مدیریت حساب (گزینه 1) از میزان شارژ شاتل موبایل یا مانده بسته اینترنت خود مطلع شوید. شما همچنین می‌توانید برای بررسی میزان شارژ شاتل موبایل خود به اپلیکیشن شاتل موبایل من مراجعه کنید. (در ایساج از مطلب تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل بازدید کنید.)

خرید بسته شاتل

بسته‌های شاتل موبایل یکی دیگر از خدمات این اپراتور برای مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل است. شاتل موبایل انواع بسته‌های یک روزه، هفت روزه، یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه را ارائه می‌دهد که می‌توانید به صورت آنلاین از سایت ایساج تهیه کنید. برای مدیریت آسان‌تر هزینه‌ها، بسته‌ها با تنوع بالا ارائه می‌شوند که می‌توانید با توجه به میزان مصرف و همینطور هزینه‌های خود، گزینه‌ی مناسبی را انتخاب کنید و شارژ اینترنت شاتل موبایل مورد نظر خود را تهیه کنید. (در مورد استعلام سیمکارت در ایساج مطالعه کنید.)

شارژ شاتل تاک

یکی از خدمات پیشرفته و پرکاربرد شاتل، تلفن ثابت و شماره اختصاصی بر روی گوشی همراه از طریق اپلیکیشن شاتل تاک (ShatelTalk) است. به این ترتیب کاربران اینترنت پرسرعت شاتل می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن و با یک شماره اختصاصی بر روی گوشی هوشمند خود، مکالمات تلفنی خود را بر بستر اینترنت انجام دهند.

خرید شارژ برای سیم کارت‌های شاتل موبایل

همانطور که در این مطلب گفتیم، سیم کارت‌های شاتل از نوع سیم کارت‌های مجازی هستند که در موقعیت‌های مختلف کاربران، می‌توانند به بهترین آنتن موجود متصل شوند. اتصال قوی و خدمات گسترده شاتل موبایل را به یکی از سیم کارت‌های محبوب بدل کرده است و از آنجایی که شارژ سیمکارت‌های اعتباری یکی از دغدغه‌های اصلی مشترکین است، در این مطلب به روش‌های خرید شارژ شاتل موبایل پرداختیم. با مراجعه به وب سایت ایساج و وارد کردن شماره تلفن همراه خود می‌توانید به روشی ایمن و سریع نسبت به خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل اقدام کنید و این بسته‌های شارژ را با قیمت مناسب تهیه کنید. خرید شارژ برای سیم کارت‌های شاتل موبایل  

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!