ایساج خرید شارژ مستقیم رایتل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم رایتل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت رایتل

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید شارژ مستقیم رایتل

SEO
SEO
SEO
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

کد دستوری شارژ رایتل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور رایتل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 299 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 499 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 299 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 599 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 98 ریال اعتباری : صفحه‌ای 99 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 169 ریال اعتباری : صفحه‌ای 230 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ رایتل

رایتل به عنوان سومین اپراتور تلفن همراه در ایران مشترکین زیادی دارد که می‌توانند از خدمات مکالمه، دیتا و ارسال پیامک استفاده کنند. شرکت خدمات ارتباطی رایتل وابسته به سازمان تأمین اجتماعی در سال 1386 به طور رسمی فعالیت خود را در ایران آغاز کرد و از آن زمان سیم‌کارت‌های نسل سوم و چهارم شبکهٔ تلفن همراه را با نام تجاری رایتل ارائه می‌کند. شاید برای شما جالب باشد بدانید که رایتل از دو واژه «رای» به معنای «خرد، هوش، فکر و اندیشه» و تل «مخفف تلفن» تشکیل شده‌است. رایتل مانند سایر اپراتورها روش‌های متعددی برای خرید شارژ مستقیم در نظر گرفته است و این تنوع در روش‌های خرید شارژ مستقیم رایتل، باعث شده در هر شرایطی بتوانید نسبت به خرید شارژ مستقیم رایتل اقدام کنید. در ادامه‌ی این بخش شما را با انواع روش‌های خرید شارژ مستقیم اپراتور رایتل آشنا خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید. شارژ رایتل

نحوه خرید شارژ رایتل

شارژ سیمکارت‌های رایتل همانند سیمکارت‌های همراه اول و ایرانسل کار نسبتا آسانی است. برای این کار می‌توانید از یکی از روش‌های خرید اینترنتی، خرید کارت شارژ فیزیکی، خرید کارت شارژ از عابربانک‌ها، استفاده از اپلیکیشن اپراتور رایتل و یا وبسایت ایساج بعنوان نماینده‌ی خرید شارژ رایتل استفاده کنید.

شارژ رایتل با کارت شارژ

کارت‌های شارژ رایتل با اعتبار های 20,000 ریال، 50,000 ریال، 100,000 ریال و 200,000 ریال در دسترس عموم بودند که جز قدیمی ترین روش‌های تهیه شارژ رایتل محسوب می‌شود که این روزها دیگر چندان صرف زمان برای مراجعه حضوری و خرید کارت شارژ فیزیکی چندان منطقی به نظر نمی‌آید. شما از طریق مراجعه به صفحه خرید شارژ مستقیم وبسایت ایساج به راحتی به تمامی اپراتورها دسترسی داشته و می‌توانید در سریعترین زمان برای خود یا دیگران شارژ تهیه کنید. خرید شارژ رایتل

خرید شارژ مستقیم رایتل با سایت ایساج

روش خرید شارژ مستقیم اپراتور رایتل، از طریق وب سایت ایساج و به صورت رایگان صورت می‌گیرد. برای این کار ابتدا وارد سایت ایساج شده و در صفحه خرید شارژ مستقیم، از میان اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل، آپتل و شاتل موبایل وارد صفحه خرید شارژ مستقیم رایتل شده و شماره همراه خود را وارد کنید. در کادری که برایتان باز شده، نوع شارژ خود را از بین شارژ رایتل معمولی و شور انگیز انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر را وارد کنید.

اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد. پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

(ما در وبسایت ایساج زحمت خرید بسته اینترنت رایتل را هم برای شما کم کرده و صفحه ای را برای این کار اختصاص داده‌ایم.)

استعلام شارژ باقیمانده رایتل

تا اینجای مطلب در مورد روش‌های خرید شارژ رایتل صحبت کردیم. اما چطور بدانیم چقدر از شارژ رایتل ما باقیمانده است تا بتوانیم به راحتی با شخصی تلفنی صحبت کنیم و ترس ناتمام ماندن مکالمه را نداشته باشیم. شاید بهتر باشد از میزان باقیمانده شارژ رایتل خود اطلاع داشته باشیم تا هزینه‌های خود را مدیریت کنیم و یا با دانستن این موضوع از تمام شدن شارژ رایتل در شرایط بحرانی جلوگیری کنیم. برای استعلام باقیمانده شارژ رایتل می‌توانید کد دستوری #140* و استعلام باقیمانده شارژ شورانگیز کد دستوری #146* را شماره‌گیری کنید. استعلام شارژ رایتل باقیمانده

شارژ اضطراری رایتل

بارها برای همه ما پیش آمده که در حال صحبت کردن با کسی هستیم و یک باره شارژمان تمام و ارتباط قطع بشود. این مسئله مخصوصا وقتی در شرایط خاص و شایدمهمی هستیم، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. اگر امکان شارژ مجدد رایتل نباشد چه کار باید کرد؟ اپراتور رایتل، سرویس شارژ اضطراری رایتل (Rightel emergency charge) را با نام به جای من راه‌اندازی کرده است. سرویس به جای من به گونه ای طراحی شده که اگر شما به هر دلیلی امکان خرید شارژ رایتل نداشته باشید می‌توانید تحت یک کد مخصوص به یکی از مخاطبان تلفن همراهتان که اتفاقا او هم از اپراتور رایتل استفاده می‌کند زنگ زده و هزینه برقراری تماس را بر عهده‌ی او بگذارید. در جریان استفاده از شارژ رایتل اضطراری، مخاطبی که برای برقراری تماس تلفنی و قبول هزینه‌ی مکالمه مدنظر شماست قبل از برقراری تماس مطلع می‌شود و این انتخاب را دارد که این تماس را بپذیرد یا رد کند! چراکه در صورتی که فردی که با او تماس میگیرد سیم کارت اعتباری داشته باشد، از اعتبار او کاسته می‌شود و در صورتی هم که او مشترک دائمی باشد، هزینه این تماس به صورت عادی روی قبض او خواهد رفت.

کد شارژ اضطراری رایتل

حال می‌خواهیم به شما نحوه استفاده از سرویس شارژ رایتل اضطراری را آموزش دهیم. اگر در شرایطی بودید که امکان خرید شارژ مستقیم را به هر دلیلی نداشتید، قبل از شماره رایتلی که می‌خواهید بگیرید، عدد 444 را به آن اضافه کنید.به طور مثال: 44409201234567. بعد از شماره‌گیری شما، هنگامی که فرد مورد نظر پاسخ می‌دهد، پیامی با این مضمون که آیا تمایل دارد هزینه تماس را متقبل شود یا نه می‌شنود. در این صورت، مخاطب می‌تواند انتخاب کند آن تماس را پاسخ بدهد یا نه. به خاطر داشته باشید این امکان فقط برای مکالمه درون شبکه قابل استفاده می‌باشد. وبسایت ایساج بعنوان نماینده رسمی اپراتور ایرانسل امکان خرید شارژ ایرانسل و خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل را برای مشترکین فراهم کرده است. شارژ اضطراری رایتل

انتقال شارژ مستقیم رایتل

برای همه ما پیش می‌آید که در شرایطی مثل گم کردن کارت بانکی، یا فعال نبودن رمز پویا یا مسدود شدن کارت بانکی قرار بگیریم و عملا برای انجام خیلی از کارها از جمله خرید شارژ رایتل فلج شویم. در این شرایط از اطرافیان می‌خواهیم که برای ما شارژ تهیه کنند؛ این کار هم به نوعی راه و رسم خودش را دارد که در این بخش می‌خواهیم به طور کامل نحوه انتقال شارژ را به شما آموزش دهیم.

فعالسازی انتقال شارژ مستقیم رایتل

بر خلاف اپراتورهای دیگر، اپراتور رایتل امکان انتقال شارژ را تنها به مشترکین اعتباری و دیتای خود می‌دهد و این امکان هنوز برای مشترکین دائمی فراهم نشده است. البته مشترکین اعتباری و دائمی هم پیش از انتقال شارژ رایتل باید ابتدا این سرویس را بر روی خط خود فعال کنند؛ به این صورت که کد دستوری #133* را شماره گیری کرده و یک کد 4 رقمی به عنوان رمز برای خود انتخاب کنید. این رمز نباید زیادی ساده باشد. مثلا شما نمی‌توانید 1234 را به عنوان رمز خود تعیین کنید. باید رمزی انتخاب کنید که به راحتی قابل حدس زدن نباشد. در عین حال نباید از خاطر خودتان هم برود. بعد از این مرحله به راحتی می‌توانید از تمامی خدمات انتقال شارژ رایتل استفاده کنید. (در وبلاگ ایساج به تمامی کدهای دستوری رایتل دسترسی خواهید داشت.) چگونه شارژ مستقیم رایتل انتقال دهیم

شرایط انتقال شارژ رایتل

علاوه بر مراحلی که برای فعالسازی سرویس انتقال شارژ رایتل به شما گفتیم، باید به یک سری نکات هم توجه داشت. اول اینکه وقتی انتقال شارژ رایتل انجام می‌دهید، باید حداقل 500 تومان اعتبار مکالمه برای خودتان هم باقی بماند. مثلا اگر قرار است 2000 تومان بفرستید، باید دستکم 2500 تومان شارژ داشته باشید. با کد دستوری #133* هم می‌توانید سرویس انتقال شارژ رایتل را فعال یا غیر فعال کرد و هم می‌توان میزان اعتبار باقیمانده را مشاهده کرد. همچنین حداقل میزان انتقال شارژ رایتل در هر بار 1000 تومان و حداکثر 10 هزار تومان می‌باشد و در روز نمی‌توان بیش از 100 هزار تومان اعتبار منتقل کرد. کارمزد انتقال شارژ رایتل 50 تومان بوده که هنگام انتقال، خود به خود از حساب فرد انتقال دهنده کسر می‌شود.

مهلت زمانی استفاده از شارژ رایتل منتقل شده

شارژی که مشترکین رایتل برای شما نتقال میدهند، مهلت زمانی دارد؛ البته این مهلت به میزان شارژ رایتل منتقل شده هم بستگی دارد. هر چه میزان شارژ بیشتر باشد مهلت استفاده از آن هم به مراتب بیشتر است؛ مثلا اگر شارژِ انتقالی رایتل شما 2000 تومان یا کمتر از آن باشد تا 90 روز، مقدار شارژ 2000 تا 5000 تومان 270 روز و شارژ 5000 تا 10000 تومان 540 روز اعتبار دارد. این را هم بدانید که مثلا اگر در جریان انتقال شارژ رایتل یکبار مبلغ 500 تومان اعتبار دریافت کرده‌اید و دوستتان برایتان اعتبار 2000 تومانی منتقل کند، مهلت استفاده از شارژ رایتل انتقالی از 90 روز به 270 روز افزایش پیدا خواهد کرد. این ویژگی برای کسانی مفید است که می‌خواهند از اعتبار موجود خود مطمئن باشند و در طولانی مدت از آن استفاده کنند. اگر خودتان یا کسی از اعضای خانواده از مشترکین همراه اول هستید، برای خرید شارژ مستقیم همراه اول یا خرید بسته اینترنت همراه اول کافیست به ما مراجعه کنید. سرویس انتقال شارژ رایتل

خرید شارژ اپراتور رایتل برای دیگران

علاوه بر روشی که در قسمت‌های بالاتر در خصوص خرید شارژ مستقیم برای دیگران از طریق انتقال شارژِ رایتل توضیح دادیم، میخواهیم یک روش مطمئن را به شما معرفی کنیم. وبسایت ایساج برای مشترکین دائمی و اعتباری همه‌ی اپراتورها صفحه‌ای برای خرید شارژ مستقیم و خرید بسته اینترنت همراه در نظر گرفته است. با مراجعه به وبسایت ایساج در سریعترین زمان برای خود و دیگران شارژ تهیه کنید. در ادامه نحوه خرید شارژِ مستقیم رایتل برای دیگران را در وبسایت ایساج به شما آموزش می‌دهیم.

خرید شارژ رایتل برای دیگران از طریق وبسایت ایساج

رایتلی‌ها به سه گروه مشترکین سیم کارت های دائمی، سیم کارت‌ های اعتباری و سیم کارت های دیتا تقسیم می‌شوند. از آنجایی که انتقال شارژِ رایتل برای مشترکین دائمی فعلا فعال نیست، برای انتقال شارژِ رایتل به دیگران می‌توانند از طریق سایت ایساج اقدام کنند. در صفحه اپراتور رایتل، روی کادر خرید شارژ مستقیم کلیک کرده و با وارد کردن شماره تلفن همراه فرد مورد نظر، نوع شارژ و مبلغ مورد نظر را تعیین کنید. پس از آن وارد درگاه پرداخت ایمن شده و اطلاعات بانکی خود اعم از شماره 16 رقمی روی کارت، رمز یکبار مصرف و شماره CVV2 را وارد کرده و شارژِ رایتل را تهیه کنید. توجه داشته باشید، مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد. با این روش بدون هیچ زحمتی شماره فرد مورد نظر شارژ می‌شود. خرید مستقیم شارژ رایتل برای دیگران از طریق وبسایت ایساج

شارژ شورانگیز رایتل

این مطلب را با عنوان روش‌های خرید شارژِ مستقیم رایتل آغاز کردیم اما به یکی از این روش‌ها که شارژ شور انگیز بود اشاره‌ای نکردیم تا در این بخش به طور مفصل به آن بپردازیم. با خرید شارژِ رایتل شور انگیز، شما علاوه بر دریافت مقدار اصلی شارژ خود می‌توانید به میزان ۳۵ درصد شارژِ رایتل بیشتر دریافت کنید. به طور مثال اگر شارژِ مستقیم رایتل 2 هزار تومانی برای خود تهیه کنید، با استفاده از طرح شارژ شور انگیز رایتل ۳۵ درصد شارژ هدیه بر این مبلغ افزوده می‌شود که مجموع اعتبار این شارژ بدون مالیات بر ارزش افزوده حدود ۲۴۷۰ تومان می‌شود. شارژِ رایتل شورانگیز به این معناست که شما با استفاده از این طرح می‌توانید علاوه بر مبلغ اصلی شارژِ رایتل خود میزان اعتبار اضافی هم دریافت کنید. بنابراین تفاوت شارژ شورانگیز و شارژِ رایتل عادی این است که با خرید شارژ شور انگیز، شما می‌توانید در زمانی‌که مبلغ خرید شارژِ رایتل عادی را انتخاب می‌کنید نیز به میزان ۳۵ درصد اضافه بر آن مبلغ هم به عنوان هدیه شارژ دریافت کنید. (در ایساج مطلبی را به معرفی شارژ شور انگیز رایتل اختصاص داده‌ایم.)

خرید شارژ شورانگیز رایتل از طریق وبسایت

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم اصلی‌ترین راه خرید شارژِ مستقیم رایتل از طریق وبسایت ایساج است. ایساج، بعنوان نماینده رسمی خرید شارژ مستقیم و بسته اینترنت رایتل به مشترکین این اپراتور خدمات ارائه می‌دهد. برای خرید شارژ شور انگیز هم کافیست به سایت ایساج مراجعه کرده و در صفحه خرید شارژِ رایتل، بعد از وارد کردن شماره همراه، روی گزینه شارژ شورانگیز کلیک کنید. سپس مبلغ دلخواه خود را انتخاب کنید و از طریق درگاه بانکی و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود به آسانی شارژِ رایتل را به همراه 35 درصد هدیه دریافت کنید. ایساج بعنوان نماینده رسمی خرید شارژ آپتل و خرید بسته اینترنت آپتل  در این زمینه فعالیت دارد. خرید مستقیم شارژ شورانگیز رایتل با ایساج

خرید شارژِ شورانگیز رایتل با کارت شارژ

در این روش هنگام خرید کارت شارژِ مستقیم رایتل شما می‌توانید به میزان ۲۵ درصد شارژ بیشتری را مازاد بر اعتبار مبلغ اصلی خودتان دریافت کنید. مثلاً فرض کنید که شما مبلغ ۵ هزار تومان کارت فیزیکی شارژ شورانگیزِ رایتل را خریده‌اید. علاوه بر اعتبار ۵ هزار تومانی شما می‌توانید به میزان ۱۱۰۰ تومان بیشتر از شارژ خریداری شده‌ی خودتان، اعتبار دریافت کنید.

خرید شارژِ شور انگیز رایتل با کد شارژ

قبلتر یک راه خرید شارژِ رایتل شورانگیز، استفاده از کد شارژ شورانگیز رایتل بود. این روش گاهی مشکلات خود را به همراه داشت. امروز شما با حذف واسطه‌ها می‌توانید با اطمینان خاطر خودتان شارژ شورانگیز را از نماینده خرید شارژ مستقیم اپراتور رایتل، ایساج، تهیه کنید. (از مطلب سرویس انتظار تماس رایتل نیز بازدید کنید.)

استعلام شارژِ شور انگیز رایتل

برای استعلام شارژِ اپراتور رایتل می‌توانید از کد باقی‌مانده شارژ شور انگیز رایتل یعنی کد #146* استفاده کنید. با استفاده از این کد باقی‌مانده شارژِ سیم کارت رایتل و تماس با آن منویی به شما نمایش داده می‌شود. گزینه ۱ این منو، حساب اصلی شارژ شورانگیز رایتل را نشان می‌دهد و گزینه 2 آن حساب هدیه شارژ شورانگیز رایتل را نمایش می‌دهد. اگر از اپراتور شاتل موبایل هم استفاده می‌کنید، خرید شارژ شاتل موبایل و خرید بسته اینترنت همراه شاتل موبایل دیگر برایتان کار زمانبری نخواهد بود.

پیامک تبلیغاتی باعث کاهش  می‌شود؟

گاهی اوقات تبلیغات پیامکی برای خط شما ارسال می‌شوند. محتوای این پیامک‌ها به‌گونه‌ای است که شما را با ارسال یک عدد به شماره پیامک تشویق می‌کنند تا در قرعه‌کشی‌هایی شرکت کنید. در خیلی از این موارد اگر شما پاسخ این پیامک‌ها را بدهید خدمات ارزش افزوده برای سیم کارت شما فعال می‌شوند و هر پیامک تبلیغاتی که برای شما ارسال می‌شود هزینه‌ای را از شارژِ سیم کارت رایتل شما کم می‌کند. برای غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی و جلوگیری از کم شدن شارژ مستقیم رایتل به این دلیل، می‌توانید با ارسال یک پیامک خالی به شماره 800 یا 195 و شماره گیری کد دستوری #195* یا #800* پیامک‌های تبلیغاتی را غیر فعال کنید. (برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب لغو پیامک تبلیغاتی رایتل مراجعه کنید.) فعال بودن سرویس پیامک تبلیغاتی موجب کاهش شارژ رایتل می‌شود

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!