ایساج خرید شارژ مستقیم آپتل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت آپتل

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   شاتل   روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید شارژ مستقیم آپتل

شارژ آپتل
شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم آپتل
 • 1

  گام اول : وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید شارژ برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب مبلغ شارژ

  در این مرحله مبلغ شارژ مورد نظرتان را از طریق گزینه‌های پیش فرض انتخاب کرده و یا در کادر سایر مبالغ، مبلغ را به صورت دستی وارد کنید.
  توجه: اگر از روش سایر مبالغ استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که مبلغ انتخابی باید حداقل 1000 تومان و مضربی از عدد 100 باشد.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ شارژ

  پس از انتخاب مبلغ با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید شارژ شوید.

کد دستوری شارژ آپتل

کدهای دستوری مربوط به خرید شارژ اضطراری، خرید شارژ شگفت انگیز و استعلام شارژ باقی مانده اپراتور سیم کارت خود را بخاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور آپتل

شارژ کردن آپتل اعتباری
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 799 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 799 ریال
نوع خدمات : مکالمه خارج شبکه دائمی : دقیقه‌ای 799 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 799 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 125 ریال اعتباری : صفحه‌ای 125 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 219 ریال اعتباری : صفحه‌ای 219 ریال
نوع خدمات : تعرفه اینترنت عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید شارژ مستقیم آپتل

شرکت نگین ارتباطات آوا سیم کارت آپتل را ارائه کرده است که به عنوان یک اپراتور مجازی با خدماتی مانند برقراری تماس، ارسال پیامک و اتصال به اینترنت همراه است. اگر سیم کارت آپتل خریده‌اید و به جمع آپتلی‌ها پیوسته‌اید، بهتر است با ما و ادامه‌ی این مطلب ایساج همراه باشید تا در مورد شارژ آپتل و نحوه شارژ سیم کارت آپتل بیشتر بدانید.

اپراتور آپتل و خدمات گسترده

شرکت نگین ارتباطات آوا در سال 1396 برند تجاری خود با نام آپتِل را به عنوان اپراتور مجازی تلفن همراه راه‌اندازی کرد. اپراتورهای مجازی تلفن همراه قادر هستند در شرایط و موقعیت‌های مختلف به آنت یکی از اپراتورهای اصلی تلفن همراه از جمله رایتل، همراه اول یا ایرانسل متصل شوند تا قدرتمندترین سیگنال را ارائه دهند.

آپتل علاوه بر خدمات پایه‌ی ارتباطی شامل برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک و اتصال به اینترنت پرسرعت، خدمات ارزش افزوده را نیز با توجه به سبک زندگی دیجیتال مشترکین خاص خود ارائه می‌دهد. این شرکت در ابتدا فقط سیمکارت‌های دائمی عرضه می‌کرد ولی از سال 1399، سیم کارت‌های اعتباری آپتل نیز به بازار عرضه شد و بعلائه با یکپارچه‌سازی درگاه‌های خرید و مدیریت حساب، تلاش بر این شد تا مشترکین در انتخاب نوع سیم کارت مورد نظر خود، آزاد باشند.

آپتل در حوزه‌ی اینترنت اشیا، سیم کارت سازمانی، شبکه‌ی امن همراه، اینترنت دیگر پرداخت و همینطور دیتای نسل چهارم بر مبنای مودم، به مشترکین حقوقی و سازمان‌ها نیز خدمات ارائه می‌دهد.

(در ایساج با سیم کارت شاتل موبایل نیز آشنا شوید.)

اپراتور آپتل و خدمات گسترده

خرید و شارژ سیم کارت‌های آپتل

سیم کارت های اپتل با پیش‌شماره‌ی 09991 به فروش می‌رسند. سیم‌کارت‌های عادی آپتِل حداقل قیمت 200,000 ریال دارند و سیم‌کارت‌های گردشگری ترکیه نیز در انواع یک ستاره (100,000 تومان)، دو ستاره (200,000 تومان)، سه ستاره (500,000 تومان) و چهار ستاره (600,000 تومان) به فروش می‌رسند.

برای خرید سیم کارت آپتل باید ابتدا اپلیکیشن آپ را روی گوشی خود نصب کنید و سپس با ورود به بخش اپتل و سپس انتخاب گزینه‌ی فروشگاه، نسبت به خرید سیم کارت اقدام کنید.

(از مطلب راهنمای فعالسازی اینترنت ایرانسل نیز بازدید کنید.)

خرید آنلاین شارژ آپتل: خرید شارژ مستقیم آپتل

اگر تازه به جمع مشترکین سیم‌کارت‌های اپتل پیوسته‌اید و نمی‌دانید چطور باید نسبت به خرید شارژ و افزایش موجودی حساب خود اقدام کنید، نگران نباشید. برای خرید شارژ مستقیم آپتل می‌توانید به وب سایت ایساج مراجعه کنید. ایساج در ابتدا به عنوان نمایندگی مجاز ایرانسل فعالیت خود را آغاز کرد اما حالا برای خرید شارژ و خرید بسته اینترنت همراه آپتل و سایر اپراتورها نیز می‌توانید به این سایت مراجعه کنید.

بسته‌های شارژ مستقیم آپتل در مبالغ 2، 5، 10، 20 و 50 هزار تومانی وجود دارد و البته شما می‌توانید از بخش شارژ با مبلغ دلخواه، مبلغی با ضریب یک هزار تومان را وارد کرده و نسبت به شارژ پولی آپتل خود اقدام کنید. شارژِ آپتِل اعتباری برای خود و برای دیگران با استفاده از رمزی اینترنتی کارت بانکی امکان پذیر است.

(از مطلب انتقال شارژ رایتل بازدید کنید.)

خرید آنلاین شارژ آپتل: خرید شارژ مستقیم آپتل

کدهای دستوری آپتل

شماره‌گیری کدهای دستوری برای شارژ کردن آپتل اعتباری، استعلام مانده حساب و افزایش اعتبار آپتِل بسیار کاربرد دارد. برای خرید شارژ اپتل همانطور که گفتیم، سایت ایساج بهترین و ایمن‌ترین روش است. شارژِ آپتِل اعتباری مستقیم را با روش‌های امن ارائه شده توسط ایساج امتحان کنید.

اما اگر قصد استعلام مانده شارژ و یا مانده بسته اینترنت دارید می‌توانید از کدهای دستوری تعیین شده برای این اهداف استفاده کنید. به این ترتیب برای کنترل حساب کد دستوری #1*99* را شماره‌گیری کنید. همچنین برای استعلام مانده حساب اصلی (شارژِ اپتل) کد دستوری #1*1*99* و برای استعلام مانده حساب بسته‌های فعال آپتِل کد دستوری #2*1*99* را شماره‌گیری کنید.

مطلب کدهای دستوری همراه اول می‌تواند برای مشترکین این سیم کارت‌ها بسیار کاربردی باشد.

خرید شارژ آپتل از وب سایت ایساج

اگر به دنبال روشی ساده و ایمن برای افزایش شارژ سیم کارت اپتل خود هستید، می‌توانید به وب سایت ایساج مراجعه کنید و از میان اپراتورهای مشخص شده، اپراتور آپتل را انتخاب کنید. در مرحله‌ی بعدی لازم است شماره موبایل آپتِل خود را وارد کنید و مبلغ افزایش شارژ مورد نظر را تعیین کنید. در نهایت با وارد کردن اطلاعات حساب و رمز دوم کارت بانکی خود می‌توانید مراحل خرید را تکمیل کنید.

خرید شارژ آپتل برای دیگران

این روزها علاوه بر انجام خرید برای منزل و کمک کردن در کارهای خانه به پدر و مادرها، باید حواسمان به بروزرسانی گوشی‌های هوشمند آن‌های نیز باشد! گوشی آن‌ها باید دائما شارژ شود، وگرنه حق فرزندی را ادا نکرده‌ایم. با وبسایت ایساج به راحتی می‌توانید برای خرید شارژ آپتل برای کسی غیر از خودتان، اقدام کنید.

با داشتن کارت بانکی و فعال بودن رمز دوم، مجوز خرید آنلاین را دارید. خرید شارژ آپتل با رمز دوم کارت یا به عبارتی دیگر خرید شارژ آپتل با کارت بانکی از وبسایت و پنل فروشگاه ایساج کاری بسیار آسان است. حواستان باشد که رمز دوم خود را در هر وبسایتی که خرید شارژ را پیشنهاد می‌دهد وارد نکنید. ایساج با زیر ساخت ایمن، یکی از مورد اطمینان‌ترین درگاه‌های خرید شارژ به حساب می‌آید.

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!