ایساج خرید بسته اینترنت ایرانسل

خرید شارژ مستقیم ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم رایتل
نوع شارژ خود را انتخاب کنید :
خرید شارژ مستقیم همراه اول
خرید شارژ مستقیم آپتل
خرید شارژ مستقیم شاتل موبایل
خرید شارژ مستقیم TD - LTE
خرید شارژ مستقیم ایرانسل
خرید بسته اینترنت ایرانسل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت رایتل
نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید :
خرید بسته اینترنت همراه اول
خرید بسته اینترنت آپتل
خرید بسته اینترنت شاتل موبایل
خرید بسته اینترنت TD - LTE
خرید بسته اینترنت ایرانسل

برای خرید بسته اینترنت همراه اپراتورهای همراه اول   رایتل   شاتل   آپتل روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای خرید بسته اینترنت ایرانسل

SEO
SEO
SEO
SEO
 • 1

  گام اول: وارد کردن شماره همراه

  شماره همراه خود یا شخصی که قصد خرید بسته اینترنت برای او دارید را وارد کنید.

 • 2

  گام دوم: انتخاب بسته اینترنت

  در این مرحله از طریق فیلترهای زمان و حجم بسته‌های اینترنت، نوع بسته اینترنت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • 3

  گام سوم: پرداخت مبلغ

  پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظر خود، با کلیک روی گزینه مشاهده پیش فاکتور، در صورت مورد تایید بودن اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی برای خرید بسته اینترنت شوید.

کد دستوری بسته اینترنت ایرانسل

کدهای دستوری مربوط به فعالسازی بسته اینترنت همراه، استعلام مانده بسته اینترنت همراه و غیرفعالسازی مصرف اینترنت آزاد سیم کارت خود را به خاطر بسپارید.

جدول تعرفه اپراتور ایرانسل

SEO
نوع خدمات دائمی اعتباری
نوع خدمات : مکالمه داخل شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : مکالمه بیرون شبکه دائمی : دقیقه‌ای 599 ریال اعتباری : دقیقه‌ای 899 ریال
نوع خدمات : پیامک فارسی دائمی : صفحه‌ای 119 ریال اعتباری : صفحه‌ای 136 ریال
نوع خدمات : پیامک لاتین دائمی : صفحه‌ای 252 ریال اعتباری : صفحه‌ای 294 ریال
نوع خدمات : اینترنت تعرفه عادی دائمی : کیلوبایتی 0.4 ریال اعتباری : کیلوبایتی 0.6 ریال
نوع خدمات : پیام چند رسانه ای دائمی : هر پیام 320 ریال اعتباری : هر پیام 320 ریال

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

خرید بسته اینترنت ایرانسل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به ارتباطات، استفاده از اینترنت بخشی از زندگی روزمره‌ی انسان‌ها شده است. اینترنت یکی از پراستفاده‌ترین فن‌آوری‌های زندگی مدرن است و تلفن‌های هوشمند امکان استفاده از اینترنت را ساده‌تر نیز ساخته‌اند. ایرانسل به عنوان دومین اپراتور ارائه دهنده‌ی تلفن همراه در کشور خدمات مختلفی در زمینه‌ی اینترنت همراه و یا مودم همراه ایرانسل ارائه داده است. اگر شما نیز جزو مشترکین خطوط ایرانسل هستید می‌توانید اینترنت تلفن همراه خود را فعال کرده و بسته اینترنت ایرانسل تهیه کنید. خرید بسته اینترنت ایرانسل

فعال‌سازی اینترنت ایرانسل

بر خلاف عنوان استفاده شده، اینترنت سیم کارت ایرانسل احتیاجی به فعالسازی نداشته و بطور پیش فرض روی تمامی خطوط ایرانسل فعال است. اپراتور ایرانسل در حال حاضر دو نوع سیم کارت عادی و سیم کارت USIM دارد که با سیم کارت عادی شما تنها به اینترنت 2G و 3G دسترسی داشته و برای بهره مندی از اینترنت 4G و 4.5G باید سیم کارت USIM و گوشی هوشمندی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند تهیه کنید. البته برای دسترسی به بسته اینترنت ایرانسل پر سرعت راه دیگری هم وجود دارد و آن تهیه مودم‌های ثابت یا همراه ایرانسل است. برای فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل سه روش استفاده از کد دستوری #۲*۴*۵۵۵*، دریافت تنظیمات اینترنت همراه ایرانسل در سیستم عامل‌های مختلف به صورت آنلاین و وارد کردن تنظیمات به صورت دستی در گوشی تلفن همراه وجود دارد. اگر از هر کدام از این روش‌ها استفاده کنید پیامکی برای شما ارسال می‌شود که حاوی تنظیمات است. در این پیامک‌ها گزینه نصب و ذخیره این تنظیمات روی گوشی وجود دارد و اگر هنگام فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل به رمز یا پین احتیاج داشتید عدد 1234 را وارد کنید. ایساج بعنوان نماینده رسمی خرید شارژ آپتل و خرید بسته اینترنت آپتل در این زمینه فعالیت دارد.

فعالسازی اینترنت ایرانسل با استفاده از کد دستوری

اولین روش برای فعالسازی اینترنت ایرانسل استفاده از کد دستوری #2*4*555* است. این کد دستوری را با سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری کرده و پس از آن پیامکی حاوی تنظیمات GPRS ایرانسل (Configuration Message) برای شما ارسال می‌شود. شما باید در این پیام گزینه نصب (Install) یا ذخیره (Save) را انتخاب کرده و رمز یا پین (Pin) 1234 را وارد کنید تا بسته اینترنت ایرانسل برای شما فعال شود. خرید بسته اینترنت ایرانسل بلند مدت

فعالسازی اینترنت ایرانسل به صورت آنلاین

روش دیگر فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل بصورت آنلاین است. برای این کار ابتدا باید وارد صفحه‌ی دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه ایرانسل شوید و شماره تلفن خود را در کادر وارد کنید تا پیامکی برای شما ارسال شود که حاوی رمز عبور ورود به سیستم تنظیمات اینترنت همراه ایرانسل است. با وارد کردن دوباره‌ی شماره خط ایرانسل و رمز عبور در صفحه‌ی جدیدی که برای شما باز می‌شود، اطلاعات تلفن همراه شما نمایش داده می‌شود و در زیر آن کادر زرد رنگ تنظیمات قرار دارد. با کلیک روی دکمه‌ی تنظیم صفحه‌ی جدید حاوی دو گزینه‌ی تنظیمات موجود اینترنت همراه و پیام چند رسانه‌ای وجود دارد که لازم است گزینه‌ی اینترنت همراه را تیک زده و روی گزینه‌ی ارسال کلیک کنید. در نهایت تنظیمات انتخاب شده برای گوشی شما ارسال می‌شود. پیام نمایش داده شده (Configuration Message) روی گوشی خود را باز کرده و گزینه‌ی نصب (Install) یا ذخیره (Save) را انتخاب کنید و در صورت نیاز به رمز عدد 1234 را وارد کنید. وبسایت ایساج بعنوان نماینده رسمی اپراتور شاتل موبایل امکان خرید شارژ شاتل و خرید بسته اینترنت شاتل موبایل را برای مشترکین فراهم کرده است. فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل
 

 فعالسازی اینترنت ایرانسل با وارد کردن تنظیمات به صورت دستی

روش سوم فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل به صورت دستی است. فعالسازی اینترنت ایرانسل در سیستم عامل ios و اندروید متفاوت است. برای فعالسازی اینترنت ایرانسل در گوشی‌های اندرویدی، وارد بخش تنظیمات (Setting) شده و گزینه اتصالات (Connections) را انتخاب کنید؛ سپس گزینه‌ی شبکه‌های تلفن همراه (Mobile Networks) را انتخاب کنید. گزینه‌ی نام‌های نقطه دستیابی (Access Point Names) را انتخاب کنید و با انتخاب اینترنت ایرانسل (Irancel-Internet) گزینه‌ی اضافه کردن (Add) در قسمت بالا و سمت راست را انتخاب کنید. صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که که باید در کادر نام (Name) Irancel-Internet را بنویسید و در قسمت نام دستیابی یا APN جمله mtnirancell را بنویسید. (برای اطلاع از راهنمای فعالسازی اینترنت ایرانسل به این مطلب مراجعه کنید.)

فعال‌سازی اینترنت ایرانسل در سیستم عامل ios

همانطور که گفتیم فعالسازی بسته اینترنت ایرانسل در دو سیستم عامل ios و اندروید متفاوت است. برای گوشی‌های آیفون در تنظیمات گوشی وارد قسمت Cellular شده و Cellular Data را فعال کنید سپس روی Cellular Data Network کلیک کنید و در قسمت APN عبارت mtnirancell را وارد کرده و برای تایید شدن تنظیمات، گوشی خود را خاموش و روشن کنید.

خرید بسته اینترنت ایرانسل

استفاده از بسته اینترنت ایرانسل راه حل منطقی‌تری نسبت به استفاده از اینترنت با تعرفه آزاد است چراکه طبق اعلام ایرانسل، تعرفه اینترنت آزاد این اپراتور برای مشترکین دائمی و اعتباری، 40 هزار تومان به ازای هر گیگابایت است. از این رو برای کسانی که به اینترنت همراه احتیاج دارند و مصرف بالایی دارند خرید بسته اینترنت ایرانسل به صرفه‌تر است. عموما در میان بسته‌های اینترنت ایرانسل، بسته‌های اینترنت هدیه، شبانه خالص و چند کاربره کاربردی‌تر هستند. لازم به ذکر است در خصوص بسته اینترنت ایرانسل این نکته را در نظر بگیرید که در صورت تهیه بیش از یک بسته، اولویت استفاده با بسته‌ای خواهد بود که تاریخ انقضای نزدیکتری دارد. اگر از اپراتور همراه اول هم استفاده می‌کنید، خرید شارژ مستقیم همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول دیگر برایتان کار زمانبری نخواهد بود. از کجا بسته ایرانسل بخرم

خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل با مراجعه به سایت ایساج

شرکت سفیر ارتباطات جوان، ایساج، در سال 1392 بعنوان اولین توزیع کننده رسمی محصولات اپراتور ایرانسل آغاز به کار کرد و ایساج امروز بعنوان فروشنده رسمی شارژ مستقیم و بسته اینترنت همراه تمامی اپراتورها در ایران مشغول به ارائه خدمات به مردم عزیز ایران است. در صفحه خرید بسته اینترنت همراه ایرانسل سایت ایساج، بعد از وارد کردن شماره تلفن فیلترهایی برای تعیین قیمت، حجم و زمان مورد نظر به شما نمایش داده می‌شود.  زمان بسته‌های اینترنت ایرانسل از 1 روز تا 120 روز متغیر است و حداکثر حجم آنها 30 گیگابایت است. پس از انتخاب بسته اینترنت مورد نظر روی گزینه خرید کلیک کنید. پیش فاکتور خریدتان برای شما نمایش داده می‌شود که در صورت صحت اطلاعات وارد درگاه پرداخت بانکی می‌شوید.

انواع بسته اینترنت ایرانسل

 • بسته اینترنت ایرانسل 3G ,4G ,4.5G
 • بسته اینترنت ایرانسل چند کاربره: با شماره گیری کد #400* بسته اینترنت چند کاربره تهیه کرده و اینترنت پر سرعت ایرانسل را با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.
 • بسته اینترنت ایرانسل ترکیبی: همانطور که از نامش پیداست شما با صرف هزینه‌ای مشخص، بسته‌ای هفتگی، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه برای مکالمه، ارسال پیامک و استفاده از اینترنت انتخاب می‌کنید.
 • بسته اینترنت بوم و بوم پلاس ایرانسل: با بسته اینترنت ایرانسل بوم تعداد پیامک فارسی ایرانسلی و دقایق مکالمه ایرانسلی و حجم اینترنت خود را انتخاب کنید و بسته مورد نظر خود را بخرید. با بوم+ در صورتی که حجم اینترنت همراه‌تان به پایان برسد می توانید از اعتبار مکالمه بسته ترکیبی تان استفاده کنید و برعکس.
(اگر کسی از اطرافیان شما جز مشترکین رایتل است برای خرید شارژ مستقیم رایتل و بسته اینترنت همراه رایتل به او وبسایت ایساج را پیشنهاد کنید.)

خرید بسته اینترنت ایرانسل با قیمت مناسب

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل

ویژگی تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل، مزایا و معایبی به همراه دارد؛ فعال بودن تمدید خودکار باعث می‌شود بعد از تمام شدن بسته اینترنت ایرانسل دوباره بسته تمدید شده و دیگر نگران تمام شدن اینترنت خود نباشید. اما اگر شما جز دسته افرادی باشید که تنها بعضی اوقات سر و کارتان به خرید بسته اینترنت ایرانسل می‌افتد، فعال بودن گزینه تمدید خودکار آنچنان برای شما کارآمد نیست. در این بخش به یاری شما می آییم و راه‌های لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل را به آموزش می‌دهیم. (در خصوص فعالسازی رومینگ ایرانسل در ایساج بیشتر بخوانید.)

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل با کد دستوری

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل، شماره گیری کد دستوری #۹*۵*۵۵۵* است. با شماره‌گیری این کد، فهرستی از بسته‌های اینترنت ایرانسل فعال خود را مشاهده می‌کنید و می‌توانید نسبت به لغو آنها اقدام کنید.

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

یکی دیگر از راه‌های لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. در این برنامه بخشی تحت عنوان اینترنت‌های فعال وجود دارد که می‌توانید تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل را فعال یا غیر فعال کنید.

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل از طریق تماس با پشتیبانی

شاید بتوان گفت آخرین راه برای لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل در شرایطی که نه کد دستوری به یاد دارید و نه به اپلیکیشن ایرانسل من دسترسی دارید، تماس با پشتیبانی ایرانسل است. برای این کار با شماره 700 تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید. (در وبلاگ ایساج، مطلبی را به لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل اختصاص داده‌ایم.) لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل

لغو تمدید خودکار بسته‌ اینترنت ایرانسل با شارژ نکردن سیم کارت

ار آنجایی که تمدید خودکار بسته‌ اینترنت ایرانسل از طریق شارژ حساب شما انجام می‌شود اگر برای سیم کارتتان شارژ ایرانسل نخرید و یا موجودی حساب شما کمتر از میزان مورد نیاز برای تمدید بسته‌ اینترنت ایرانسل باشد، این ویژگی به صورت خودکار قطع می‌شود.

کدهای دستوری خرید بسته اینترنت ایرانسل

کد دستوری استعلام باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل: # 4*1*555* کد دستوری تنظیمات اینترنت ایرانسل: # 2*4*555* (در وبلاگ ایساج تمامی کدهای دستوری ایرانسل را برای شما گرد آورده‌ایم.)

بسته اینترنت ایرانسل

قطع مصرف آزاد اینترنت ایرانسل

مصرف آزاد اینترنت ایرانسل به این معناست که بدون خرید بسته اینترنت ایرانسل اگر دیتای گوشی خود را روشن کنید و با آسودگی خاطر به گشت و گذار در فضای مجازی بپردازید، در آخر یا به خاطر رقم قبض عجیب و غریب و یا تمام شدن شارژ سیم کارت بسیار زودتر از موعد مد نظر، شوکه خواهید شد. چراکه تعرفه مصرف اینترنت آزاد برای مشترکین دائمی ایرانسل 0.4 ریال به ازای هر کیلو بایت و برای مشترکین اعتباری ایرانسل، با نرخ آزاد 0.6 ریال به ازای هر کیلو بایت حساب می‌شود. با یک حساب و کتاب سر انگشتی ساده هم میتوان متوجه شد که خرید بسته اینترنت ایرانسل قطعا به صرفه تر است. راه آسان و سریغ برای قطع مصرف اینترنت آزاد، شماره گیری کد دستوری #3*2*3*555* می‌باشد. (از مطلب قطع مصرف آزاد اینترنت ایرانسل نیز بازدید کنید.)

دریافت بسته اینترنت ایرانسل رایگان

اپراتور ایرانسل یکی از آن اپراتورهایی است که با بسته‌های هدیه‌ی متنوع، مشترکین خود را همیشه غافلگیر می‌کند. مشترکین دائمی ایرانسل می‌توانند با حذف قبض کاغذی و مشاهده‌ی صورتحساب الکترونیکی، بسته اینترنت ایرانسل یک گیگ دریافت کنند. نصب برنامه‌ی لنز و دعوت دوستان به استفاده از آن نیز راه دیگری برای دریافت بسته اینترنت ایرانسل هدیه 1 گیگابایتی است. (در این خصوص در مطلب دریافت اینترنت رایگان بیشتر بخوانید.)

بسته اینترنت مودم ایرانسل

در ابتدای متن در مورد انواع سیم کارت های ایرانسل و اینترنتی که ازائه می دهند صحبت کردیم و به مودم ایرانسل هم اشاره کردیم. بسته اینترنت مودم tdlte ایرانسل به صورت بسته‌های ساعتی، روزانه، سه روزه، هفتگی، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، چهار ماهه، شش ماهه و سالانه ارائه می‌شوند که هر کدام تعرفه جداگانه خود را دارند. (در مطلب شارژ مودم همراه ایرانسل به طور کامل در این خصوص بخوانید.)  

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!