ایساج استعلام و پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم اپراتورهای همراه اول   ایرانسل   رایتل   شاتل   آپتل   روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

راهنمای پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض ایرانسل
پرداخت قبض ایرانسل
پرداخت قبض ایرانسل
 • 1

  مرحله اول: وارد کردن شماره همراه ایرانسل

  در این مرحله شماره خط ایرانسل که قصد استعلام و پرداخت قبض ایرانسل آن را دارید وارد کنید.

 • 2

  مرحله دوم: استعلام میزان بدهی خط ایرانسل

  با وارد کردن شماره همراه ایرانسل خود در باکس مربوطه، یک پیامک تایید برای شما ارسال می‌شود. با وارد کردن کد تایید و فشار دادن دکمه‌ی مشاهده پیش فاکتور می‌توانید قبض میان دوره و پایان دوره‌ی خط ایرانسل خود را مشاهده کنید.

 • 3

  مرحله سوم: پرداخت قبض ایرانسل

  در انتها با مشاهده مقدار بدهی خط ایرانسل خود، می‌توانید قبض میان‌دوره یا پایان دوره خودتان را به طور کامل پرداخت کنید. همچنین امکان پرداخت مقدار دلخواه از بدهی خط ایرانسل شما هم وجود دارد.

سامانه پرداخت قبض ایرانسل

روش آسان برای پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض ایرانسل از یک درگاه امن

مطابق با چیزی که در ابتدای صفحه مشاهده می‌کنید از طریق سامانه پرداخت قبض ایرانسل در سایت ایساج، امکان استعلام قبض ایرانسل و پرداخت قبض ایرانسل فراهم شده است. در گام نخست با وارد کردن شماره همراه ایرانسل می‌توانید یکی از دو گزینه استعلام و یا پرداخت بدهی را انتخاب کنید.
بهترین راه پرداخت قبض ایرانسل

استعلام میزان بدهی خط ثابت اپراتور ایرانسل

برای استعلام میزان بدهی خط ثابت ایرانسل خود لازم است شماره تماس خود را در محل مربوطه وارد کرده و دکمه‌ی استعلام را فشار دهید. پس از دریافت پیامک از اپراتور ایرانسل باید کد ارسالی را در باکس در نظر گرفته شده وارد کرده و روی دکمه‌ی مشاهده پیش فاکتور کلیک کنید.. پس از آن می‌توانید از میزان کارکرد خط خود مطلع شوید.
استعلام قبض ایرانسل

امکان پرداخت قبض ایرانسل به مقدار دلخواه

پس از استعلام میزان بدهی، متناسب با مقدار کارکرد خط خود می‌توانید با وارد کردن عدد دلخواه به صورت دستی نسبت به پرداخت قبض ایرانسل خود اقدام کنید. مبلغ پرداختی بلافاصله به حساب شما نشسته و پیامک مستقیم از اپراتور دریافت خواهید کرد. موقع پرداخت قبض ایرانسل به این روش، به خاطر داشته باشید که در صورت پرداخت یک حداقل از میزان بدهی که آنرا اپراتور ایرانسل معین می‌کند می‌توانید به طور موقت از یک طرفه شدن خط جلوگیری کنید.
استعلام و پرداخت قبض ایرانسل

بستر امن ایساج برای پرداخت قبض ایرانسل

وب سایت شرکت سفیر ارتباطات جوان به عنوان اولین نماینده رسمی ایرانسل در ایران آغاز به کار کرد و در طی بیش از یک دهه فعالیت صادقانه امروز به عنوان توزیع کننده رسمی اپراتورهای تلفن همراه در کشور مشغول به ارائه خدمات به مردم شریف ایران است. ایساج یک درگاه مطمئن و معتبر برای خرید ساده شارژ و بسته های اینترنت همراه بوده و برای سهولت در امر پرداخت قبض ایرانسل این درگاه را برای کاربران در نظر گرفته است.
پرداخت بدهی قبض ایرانسل به مبلغ دلخواه

پرداخت سریع و آسان قبض ایرانسل

برای پرداخت قبض ایرانسل و یا ارائه خدمات مربوط به سیم کارت اپراتورهای همراه، سرویس‌های مبتنی بر موبایل اپلیکیشن بسیاری در ایران وجود دارد که اغلب قابلیت ذخیره سازی اطلاعات حساب بانکی افراد را با رعایت اصول امنیت اطلاعات ندارند. درگاه استعلام و پرداخت قبض ایرانسل در سایت ایساج این خدمت را در بستر ایمن برای کاربران اپراتور ایرانسل فراهم کرده است.

چـــرا ایـســاج؟

قیمت مناسب

شرکت سفیر ارتباطات جوان، بعنوان اولین نماینده ایرانسل در عرضه خدمات این اپراتور، و نیز با یک دهه تجربه در ارائه خدمات مربوط شارژ و اینترنت اپراتورهای همراه در ایران یک راهکار سازمانی و فردی ایده‌آل برای خرید شارژ و بسته‌های اینترنت به مردم شریف ایران است.

امنیت اطلاعات

اطلاعات شخصی شما در بستر یک شبکه و در یک سرور امن قرار می‌گیرند. تنها تعداد معدودی از افراد که تعهد حفظ محرمانگی اطلاعات را بدانند حق دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت. به علاوه تمامی اطلاعات حساس شما (نظیر رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی و …) به صورت رمزنگاری شده در سرورهای ما ذخیره می‌گردند و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما متعهد هستیم که در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم آوریم.

هنوزم سوال داری؟

با مشاوران مرکز پاسخگویی ایساج تماس بگیر!